7 főbűn Archívum - Vita Club

Amennyire vissza tudok emlékezni - voltak 7 haláleset, mert ezek közül bármelyik valaha is a paradicsomba. És úgy tűnik, nincs megbocsátás Hx.

Általában sok különböző értelmezések miért halálos bűn hívják halandó. One - halálos bűn azok bűneit kotoorye kitéve halandó test (de itt nem egészen illik „harag”), a másik - a legsúlyosabb bűnöket, stb Van egy olyan vélemény (szeretem a legjobban), a hét főbűn, ez a fő súlyos bűnöket, hozzon létre egy másik - a büszkeség (tschestlavie) generál engedetlenség, arrogancia; irigység és ugyanaz a büszkeség - gyűlölet, gyilkosság, lopás. Stb

Tény, hogy a halandók (nehéz), kivéve azokat, hét fő bűnök szándékos bűn. Azt is véletlenül megnyomja a kő, amely hatására összeomlott, és töltse ki a falu a tenger életét. És én szándékosan sadanut ez a kő a fejét. Tudok spontán irigylem a személy, aki megelőzött, prodefeliroval a nehézsúlyú aranyláncot, és lehet, hogy az irigység szinte az egész alapja a későbbi életében.

Ami bűn, amely soha nem fog a mennybe, csak egy ilyen bűn: „Ezért mondom nektek, minden bűn és káromlás megbocsáttatik az emberek, de a káromlás ellen a Lélek nem lehet megbocsátani, ha valaki azt mondja, egy szót Fia ellen Ember megbocsáttatik; de ha valaki ellen szól a Szentlélek nem bocsáttatik meg sem ebben a világban, sem a jövőben „(Máté 12: 31-32.)

Ui szórakoztató leírása a hét halálos bűn a "Legends of Ulenshpigile" Charles de Coster:

„Hirtelen Nele Eulenspiegel, és felkapott egy hatalmas óriásnő kezét, és dobjuk őket, mint egy labda, nézzük fogni, nyomja, nyomja, dobjon egy tócsa a dombok között, és kusza gyom, húzza ki a napvilágot <.> Hirtelen átalakította a óriásnő - lefogyott lett még nagyobb és súlyosabb. Az egyik kezében tartotta a jogart a másik - a kard. Az ő neve volt - büszkeség.
Dobált és Nele Eulenspiegel le, azt mondta:
- Én egy istennő.
De ez a lány mellett megjelent lovaglás egy kecske bagrovolitsaya, Quick-to lány kigombolt ruha, meztelen felsőtesttel. Úgy hívták Lust. Aztán jött egy öreg zsidó, válassza ki a tojáshéj - a neve volt fösvény - és telhetetlen gourmand szerzetes, felfalja, kolbász, hot dog behajt minden alkalommal, hogy rágja, mint egy disznó, amelyen lovagolt, - ez volt Gluttony. Mögötte alig mozog a lába, sápadt és dagadt, a kihalt szemmel, húzta lustaság és tüskék szúrás vezette Anger, lajhár nyögött a fájdalomtól, és a könnyek, kimerült, térdre esett. Mögöttük feltérképezett vékony Envy egy kígyó fejét schuchimi fogak és kicsit lustaság, mert túl önteltek, Anger - mert túl heves, Gluttony - mert túl razdobrelo, vágy - mi ez túl sok pirosító, fösvény - felvette kagyló. Pride - mert a bíbor ruhát, és a koronát "

By the way! Aztán dobta MHKaichka meglehetősen ésszerű ötlet „A megbocsátás mindent, és minden, előbb vagy utóbb, megy a paradicsomba Képzeljük csak el, a szülők, a növekedés a gyermekek, szeretett holili, dédelgetett, és itt sogreshili..I .... kapsz őket, csak a serpenyőben! és megy tovább, azt mondja: „Á. zharishsya? „Nos, nem tudja, hogy az apám az ő gyermekei!”
Azt hiszem, igaza van. És a pokol az a hely, ahol végzik „korrekciós munka ..” ugyanezekben a 7-bűnöket.

Mindannyian, valószínűleg vannak kitéve mind a hét, attól függően, hogy a helyzet: D De az ember alapvetően bűnös, és nincs szerzés körül. Mindannyian néha irigy és lusta, és dühös, hogy megmutassa vágy, kapzsiság zabál. Nos, semmit nem lehet tenni róla. De én személy szerint hajlamos a legnépszerűbb (az A felmérés eredménye) bűn a büszkeség és a lustaság. Különösen lusta. Én is sokat, mint én most, ha nem a lusta. És azt is büszkék megakadályozza élnek. Így feltételezhetjük, hogy én magam bünteti saját bűneikért: D

Mindannyian, valószínűleg vannak kitéve mind a hét, a helyzettől függően, de valójában egy személy bűnös, és nincs szerzés körül. Mindannyian néha irigy és lusta, és dühös, hogy megmutassa vágy, kapzsiság zabál. Nos, semmit nem lehet tenni róla. De én személy szerint hajlamos a legnépszerűbb (az A felmérés eredménye) bűn a büszkeség és a lustaság. Különösen lusta. Én is sokat, mint én most, ha nem a lusta. És azt is büszkék megakadályozza élnek. Így feltételezhetjük, hogy én magam bünteti saját bűneik
és nem hiszem, hogy az alapítók a kereszténység kihasználta, hogy a vallásos emberek szeretik a templom, és elment, hogy pénzt adományoznak nekik?

Szeretem és büszke lehet, és a harag, és lusta, és irigyelte. rolleyes:
Mintegy vágy - ezért vagyok még túl korai: baba. Mint azt nem obzhorstvovala, bár nem emlékszem. És a kapzsiság. Vagyok nagylelkű, de gazdaságos. igen:

yyy. milyen bűnös vagyok, a pokolban égek))

Nem tudom, nem számít, mennyire igyekszem, vegye komolyan.
Magam bíró magad, nem ott valaki. (Ha valaki bántani, sajnálom).
Egyetértek azzal, hogy csinál valamit rosszul, hanem azért, mert az ilyen hülyeségeket a pokolba vagy a mennyekben, amelynek létezéséről nagyon kétlem - ez butaság.

Sokszor kedvét - okkal vagy ok nélkül. Egyszerűen azért, mert a rossz időjárás, vagy az a tény, hogy ott állt a rossz láb. Még mindig imádom néha finom és bőséges enni, de tényleg lehet tekinteni, mint bűn? Nem hiszem, hogy így: no: És vágy. Ööö, jelen van az életemben, mint nélküle?

Vapsche komolyan úgy gondolom, hogy sokkal nehezebb, nincs fekete és fehér színek, a világ épül fel félig hangok, és valaki, aki bűnös igazak relatív értelemben, és úgy határoztak, nem szerepel a listán bocsánatára. Akkor nem lenne túl egyszerű. A világ egy bonyolult dolog, a koncepció az erkölcs és a lelkiismeret még nehezebb, nem mérik az egyszerű fogalmak. vot.
PS: nekem egy szörnyű bűn a gyilkosság és öngyilkosság, nem!

Rettenetes pokol szenved lustaság. Univerzális lustaság néhány. Anger is én nagyon népszerű. A csendes büszkeség, az én esetemben ez megalománia és arrogancia. Nos, legalább azt vettem észre, hogy minden ..

Miért halál? Van 2 lehetőség -, mert átesett az egyik bűneit, menjen a pokolba. Vagy, mert minden halandó vannak kitéve ezeket a bűnöket. Mi az igazság?

Tudod, hogy a 7 főbűn? Nem tudom, hogyan kell írni - ha ki lett téve őket? És mi van a hozzáállás őket?

Kezdeni a média 7 főbűn:

1. A lustaság
2. túlevés
3. Anger
4. Greed
5. Irigység
6. Pride
7. Lust

Sajnálom, én semmi ellen, ezek hét főbűn, de szeretnék hozzá itt még az „Chin vallomás!” :

1. Általában szándékos emberölés (abortusz), és különösen az apagyilkosság (testvérgyilkos és cár).
2. A bűn Sodoma.
3. hiába zaklatás emberi szerencsétlen, tehetetlen, védtelen özvegyek és árvák fiatal.
4. Tartsa származó kopott munkavállaló jól megérdemelt őket a tábláról.
5. visszavonása egy személy, vagy legalább annak helyzetét, az utolsó darab kenyér vagy utolsó atkák irtására, amelyek ezután extraháljuk, és a vér a velük, valamint az erőszakos vagy titkos hozzárendelés maga a fogoly a pincében a alamizsnát, élelmiszer, hő, vagy ruházat azonosított őket, és általában elnyomásában.
6. A frusztráció és harag szülők mertek verte őket.

Itt, hogy úgy mondjam, ez hallatlan bűnök ég bosszút nekik.

És most, ha lehet, szeretnék röviden magyarázza a koncepció minden bűnt, a hét felsorolt ​​megnyitása ebben a témában:

1. Pride, megvet mindenféle, követeli a többi szolgaság, készen arra, hogy az ég és olyan lesz, mint vzyti Vyshnemu- kevélység szót önálló rajongás.
2. Nesytaya lélek, vagy Júda kapzsiság arány, a legtöbb kapcsolatban az igazságtalan akvizíciók, amely nem ad egy személy egy percet gondolkodni a lelki.
3. Paráznaság, vagy kicsapongó élet a tékozló fiú, a kinek az élet minden apja birtokán.
4. irigység hajtja fel az esetleges bűncselekmények szomszéd.
5. Falánkság vagy plotougodie, nem tudva, hozzászólások, amelyek kapcsolódnak egy szenvedélyes ragaszkodás különféle szórakozási például az evangélium a gazdag ember, aki szórakozni minden nap a fény.
6. Anger nepremeritelny és megoldani a szörnyű pusztítás. példáját követve Heródes, aki haragjában verte Vifliemskih babák.
7. lustaság, vagy tökéletes a lélek bezpechnrost, gondatlanság bűnbánat, amíg az utolsó napon. például a Noé napjaiban.

Van egy olyan vélemény (szeretem a legjobban), a hét főbűn, ez a fő súlyos bűnöket, hozzon létre egy másik - a büszkeség (tschestlavie) generál engedetlenség, arrogancia; irigység és ugyanaz a büszkeség - gyűlölet, gyilkosság, lopás. Stb
Ez ugyanaz az abortusz, „verések szülők” - ez minden különös megnyilvánulása a főbűn.
És újra,

Igen, persze, hogy nem olvassa el az összes választ, én csak így itt vajon mit szeretek egy rajzfilm valaki skazal6 „Egy bogyó vesz egy pillantást, premechayu harmadik és negyedik álmodom!” Azt akarom, hogy mindenhol, és még mindig van ideje, és ez valószínűleg az én választ néha valaki írt nekem!
Rovására egy rövid leírást a hét főbűn, akkor nem én vagyok, ez az első alkalom akartam vallani, akkor svechnitsa kínálnak a templomban füzet: „A bűnbánó segítséget.” Adtam neki egy nő, így ő ott lakik, majd vettem Rosztovban. "Chin vallomás!". De azt én, és másolható! Nem vagyok elég idős még valamit mondani, hogy amint azt a hét főbűn.

Büszkeség, lustaság és a falánkság (nagyon aktívan küzd). Aztán a harag, akkor az érzékiség. Irigység és kapzsiság - Ezt nem hiszem el - egyáltalán nem.

Azt hiszem, ha jött a vallással, hogy valahogy alkalmazkodni kellett kissé a valós életben.

Mi lenne ha az ember a büszkeség, kinek kell ez? Azt hiszem, ez nem bűn, hanem egy szükséges minőségi egy személy.

És ha követi az alábbi egyházi kánonok, hogy ideális esetben mindenkinek kell megszabadulni a hét főbűn.

És mi történik: az azonos rózsás angyal szárnyak, nem lehet depressziós elvesztése miatt szeretteit, alázatos csak plátói érzéseket, eloszlatja a haszontalan pénzt a szél? Ó, igen, mert még dolgozni, és, de mi a helyzet a szárnyak, hogy ne zavarja az akarat.

Mi lenne ha az ember a büszkeség, kinek kell ez? Azt hiszem, ez nem bűn, hanem egy szükséges minőségi egy személy.

Büszkeség és arrogancia némileg különböző dolgokat, IMHO.

Pride - az az érzés, önértékelés, önbecsülés, de a büszkesége - ez a büszkeség a doboz túl nagy véleménnyel magukat és másokat.

És mi történik: az azonos rózsás angyal szárnyak, nem lehet depressziós elvesztése miatt szeretteit, alázatos csak plátói érzéseket, eloszlatja a haszontalan pénzt a szél? Ó, igen, mert még dolgozni, és, de mi a helyzet a szárnyak, hogy ne zavarja az akarat.

meghalnak, mert Cho lesz semmi, de plátói érzések)))

Kapcsolódó cikkek