5 szépség szabályzat Hilary Duff, szépség, egészséges élet

Hilary Duff a terhesség alatt szerzett 15 kilogramm. De az énekes tudták, hogy feltétlenül visszaáll, amint eljön az ideje. Fiatal anya nyíltan beszél arról, milyen nehéz magát, hogy formába szülés után.

Photo: All Over Press







Hilary gyakran hozza a twitter fotók. „Szeretem ezt árnyalatú rúzs Elég láthatatlan lány sötét szeme és világos azok számára, akik szemében a kék és zöld!” - mondja Duff

1. A képzési - az egyetlen módja annak, hogy újra formába szülés után.

2. úszni a medencében.

Miután Hilary hozzuk alakja, ő megállt egy kicsit, hogy menjen az edzőterembe. Aztán híztak. „Coach azt mondta, hogy indul Hódi a medencében. Emellett az a tény, hogy az úszás - ez tényleg egy komoly edzés, segít pihenni, „- mondja az énekes. Ezen túlmenően, Duff is bekapcsolódott a Pilates egy személyi edző. De el kell ismerni, amíg ezek edzések hiába.







3. a kizárólag hogy örömet szerez.

„Anyukám mindig azt mondja:” Ha nem hisz valamiben, akkor elveszíti magát örökre. " Szóval keresem, kísérletezés, és ami a legfontosabb - úgy vélik, hogy bármilyen munkát, hogy hozza meg öröm, erősebbé tesz, jobb és szebb „- mondta Hilary Duff.

4. között a hiányosságokat nem méltóságát.

Magasság Hilary Duff -. 155 cm Fiatalkorában válik okot nevetségessé társaik. „De idővel rájöttem, hogy minden egyes személy a maga hátrányai. És az előnyök is. És a hangsúly kell tenni őket, „- mondja az énekes. Most, az ő állításaival nem érzi bonyolult az ő magasságát. „Igen, nekem sokkal modellek. De sok nő, mint a miniatűr? Más az íze!”.

5. Ne buzgó egy tan.

Ritkán látott Hilary Duff cserzett. Még nyaralni, ő nem hazudik egy nyugágyon a tűző napsugarak, gyakran - alá rejtett egy esernyő. Hilary a természet a hófehér bőr, így ahelyett, hogy csábító bronz bőr tónusát szerez egy kissé rózsaszínes.




Kapcsolódó cikkek