7 Ways elrontani kapcsolatok

Kapcsolati problémák - az egyik leggyakoribb oka, ami nekem, mint egy pszichológus, kezelt ügyfelek. Tény, hogy a kapcsolat - ez az, amit izgat minket a serdülőkor az élet. Ez az, ami egy nagy része a beszélgetés a barátokkal. Kinek elkezdenek kezdik, hogy jövök, és - ami a legfontosabb -, hogy hogyan maradjon úgy, hogy jó volt nekem és a partner, amikor tényleg kell befejezni ... eláll a kérdésekre, nem? Felszólították, hogy fontos ez a téma, azt várnánk, hogy az emberek folyamatosan fejlesztik ... Tehát a gyakorlatban gyakrabban, mint nem. Mi inkább használják a régi sémákat, és vajon miért a dolgok rosszul újra.

Bevezetni, ha elutasítjuk népszerű módja elrontani a kapcsolatot, jól, vagy ha nem befejezni őket, akkor ezt pontosan minőségileg rosszabb. Lehet, hogy ez fog szolgálni, mint egy alkalmat, hogy tükrözze, és egy lépést változtatni

A társam és jól értem kapcsolati problémák

Most már értem azt. És ha nem, akkor ő a bűnös!

Lenyűgöző, nem igaz? Ha nem figyelni magyarázatot, mire gondol partner, nem adja meg ezt, ha akar, akkor valószínű, hogy lesz foglalkozni a fantáziád, nem a jelentés. Aztán a beszélgetés végén a klasszikus „Ó, megvan!” És ajtócsapódásból. És a szobában az ember, vajon mi történt, és hogy ez, érted. Függöny!

Társam kell csak az érdekel engem

Ha jobban kedveli, hogy barátok, vagy hobbi, így nem vagyok értékes neki. Ez egyszerű, és fordítva. Ha megosztja, akkor nem érdekes munka, hobbi és barátai, sem az ember nem volt képes megszervezni egy nagy része az életének, vagy megpróbálják elpusztítani, és a kapcsolat halálra van ítélve. Egy egészséges kapcsolat az a hely, tele van élettel, és ha nem, jobb futni.

Egy jó kapcsolat partner mindig egyetért velem

... és még saharok ad mancsát. ó, bocsánat, esett át! Én nem akarom, hogy kapcsolatokat elnyomott, kénytelen legyen képmutató nekik, vagy feladják a véleményem. És te? Azt hiszem, a szeretet a partner és a vágy, hogy ebben a tökéletlen lesz két nagyon különböző történet.

Ha ez a szeretet, ott nincs helye a negatív érzelmek és viták

És hol van nekik, sajnálom, hogy menjen? Mindenesetre szoros kapcsolat, akkor biztosan lesz. És minél szorosabb a kapcsolat, annál több a várakozásokat, csalódások, és ennek megfelelően a harag. És mik azok őszinte, annál nagyobb a veszély, hogy fáj nekik. Kellemetlen érzelmek a must. Jelenlétük a kapcsolat nem az oka a befejezés és a lehetőséget, hogy megtanulják kezelni a különböző érzelmek ... nem áldozatot Ha mindent feláldozni, hogy neki, aztán meg is kell tennie

Ez a kiváló egyoldalú szerződés, amit becsmérel néhány alkalommal egy hónapban. Kezdetnek, ahogy megállapodott az egészet egymás feláldozni? Nem. És ő kért meg, hogy valami feláldozni a kapcsolat? Nem. Ez azt jelenti, hogy nem szeretem, mint én akartam. Nos, talán ... Nem tudom, hogy hogyan kell kezelni, hogy egy férfi, aki egyoldalúan alkut, melyek nem ért egyet, aztán korholta őt nem végzett?

Men érzelemmentes, de aggódtam

(Nos, vagy más módszerek nem veszik figyelembe a tapasztalatokat a partner). A férfi is van egy kapcsolat. És ő is egyértelműen tapasztalható érzelmek. Csak ő fejezi ki azokat a maga módján. És a legtöbb belőle, köszönhetően a hagyomány és a nevelés, nehéz csinálni. Nos, bíró magad. Voltam ideges, és sírni kezdett, nem tudott ellenállni, és kiabálni kezdett, és még egy tálat a padlóra, bántott és nem szólt semmit egész este, és így tovább. Jó és változatos, mint lehetőség a fegyvertár. És mi van a férfiakkal? A férfiak nem kellene sírni, csendes, vagy kiabálva - ő, mint egy hisztérikus nő, és ha baj van a tányér valamit, akkor képes megtámadni? Ran hívja anyámat! Az ember, mint ha nincs esély, hogy dobja ki az érzelmeiket, és ő az ő érzéketlenség kifogástalan. Érzések, nem lehet őket, ha ez veled.

Megállapította, hogy kell alkalmazni?

Relations kell, és érdemes megtanulni a legtöbben. Igen, ez nem túl romantikus. Bár azt hiszem, a válási arány, és befejezte összesen csalódás szakszervezetek „minden ...”, „ők egyedül kell” nem kevesebb, mint romantikus. Ez csak a fentiekkel együtt tanulni az új módszereket. Maga vagy szakemberek.

Mintha mint a jogosítványt a kezében, és megy valahogy veszélyes. Nagyon kevés ember fogja eldönteni, hogy hosszú út tanulni egy kicsit, hanem megy a versenypályán, vagy béreljünk további képzését. Bár lehet, hogy a rossz példa ... Ezek után lehet szenvedni egy baleset vagy autóval lehet elérni. És már csak a szerencse, alternatív kapcsolatok és a vágy, hogy valaha is csatlakozzon hozzájuk.

Kapcsolódó cikkek