8 rossz tanácsot, hogyan lehet elrontani kapcsolatok, az élet harmóniáját

8 rossz tanácsot, hogyan lehet elrontani kapcsolatok, az élet harmóniáját

Love - elsöprő érzés csodálatos. Ugyanakkor az elmúlt években számos lányok kezdenek, így aktívan fejleszti a kapcsolatokat, hogy a szó szoros értelmében „megfojtotta a fegyvert” és a partner, és az ő érzés. Mi is csak kézzel fajta: „Azt akartuk, hogy a legjobb, de kiderült, ...” Miért történik ez? 8 ajánlat rossz tanácsot a témában: „Hogyan elrontani kapcsolatok.” Ki tudja, talán valaki tudja magát.







1. Ez már megtörtént a természetben, hogy a férfiak és a nők érzékelik a világot. Ha nem emlékszik, amikor csak akarja, habzó szájjal kell bizonyítania, hogy az Ön véleménye a dolgok csak jobb, felkészülés közelgő elválás.

2. Állandó kritika képes elpusztítani a legtisztább érzéseit. Ha nem látja az oka egy őszinte dicséret, akkor miért kell ezt a vesztes? Ha nem szeretné, hogy a jó benne, akkor nem valószínű, hogy csalódást kell okoznom megtörni ezeket a kapcsolatokat.







3. Nyilvános botrányok csak jól néz ki a színpadon. Hidd nyilvános hírnevét ember sokszor sokkal fontosabb, mint a barátnője túl érzelmes. Mit gondol, hányszor fogja találni az erőt, hogy bocsásson meg, mint népszerűségének? De lehet szórakoztatni magát emlékek főszereplésével fényes show.

4. A szerelem - azt jelenti, hogy előre nézni ugyanabba az irányba! Nem számít, akiknek véleményét fogsz beállítani - vagy annak. Minél gyakrabban és erősebben fogja kérni a kiválasztott, mit gondol, mit kell keresni, hogy miért frowns, mint bosszankodott, annál nagyobb az esély, hogy megtudjuk magad egy csomó dolgot új és érdekes.

5. Miután lett egy pár, senki és semmi nem zavarhatja meg egymástól. Nem rokonok, barátok, hobbi, - csak te és a szerelem! Hívjon további munkájához, és megerősítést kér, hogy azt hiszi, csak rád. Nagyon hamar belátható, nem csak számukra, hanem annak környékén. És ha nem lesz képes, hogy értékelje az érzéseidet, csak azért, mert a hideg és kemény szívű emberek. Hogy továbbra is egy ilyen kapcsolat?

6. A szeretet soha nem túl sok! Akkor teljesen elfelejteni az „I”, és oldjuk fel a partner. Felejtsd el a barátaidnak, hobbi, foglalkozás, - a szeretet olyan törékeny, hogy folyamatosan kell táplálni. Érzékenyen hallgatni minden lélegzet egy szeretett, kitalálni a kívánságait, kifújja a port a cipőjét, hogy ez a központ a világegyetem. És ne felejtsük el, hogy megverte a mellét: „Én szenteltem az életed! Neked adtam minden tőlem! „Ebben az esetben, akkor nem számít, hogy ő nem kérte róla. Elvégre ő nem adta fel, te hálátlan!

Természetesen ez nem minden tipp, hogyan elrontani a kapcsolatot, de azok a leghatékonyabbak. Használd őket gyakran, és bőven van szabad időt magamnak.




Kapcsolódó cikkek