8 egyszerű oka annak, hogy a férfiak ne a tökéletes nőt

Egy személy lehet egyedül egy millió oka lehet. Mégis van egy furcsa dolog: sok jó, okos, szinte tökéletes lányok, akik nem tudnak az „készenléti”, hogy „a másik oldalon” a szeretet.

Vessen egy pillantást a legtöbb mai lányok: ezek olyan független és nem igényel ellátást.

„Barátom - egy gyönyörű, kellemes beszélni a lány, ő végzett a neves egyetem, a munka 25 éve. Divatosan öltözött, megy bárok és koncertek, sok barátot, a fiatalok, mint, de ez magányos. Miért? Egyszerűen, ez nagyon értelmes ember, és nagyon világosan megértse, aki látni akarja mellette valaki - nem. Ezért ő nem hajlandó, hogy vegyenek részt egy kapcsolatban „lenni” vagy „kipróbálni”. Tehát a legtöbb fiúk el vannak vágva, ha nem az első pillantásra, hogy az első napon. "

Ez a bekezdés közvetlenül következik az előzőből. Gyakran előfordul, hogy ha egy személy az első másodpercben, hogy hosszú távon, hogy egy ilyen lány annyira-annyira ember, Ados! Értelmetlen a szeretet - ez időpocsékolás. Ezért valaki az azonos korú már megnősült, elvált, megnősült, született, elvált, és már megy férjhez újra, és valaki csak összegzi a kampány csak az első jelölt.

Gyenge komplexek - egy nagyon gyakori probléma. Mint ismeretes, a leopárd leggings inkább viselni lány szabálytalan formák helyett egy lány, aki tényleg illik. És mindez azért, mert az első az önbecsülés is jobb, mint a második. És az utóbbi kellene tanulni ebből.

„Személy szerint, szeretnék egy nő, aki vigyáz rám és a mi otthon, nem csak a saját tükörképét és a karrier.” - írta az egyik képviselő az interneten. Be kell látnunk, hogy támogatott sok férfi.

Ha az első napon a lány azt mutatja, a tervezés már kiválasztott egy esküvői ruha vagy szellemi ugrások, nem csak az első találkozón, de néhány év együttélés, nyíltan mondja, amit ő ott petefészek vágtunk tegnap, a dátum lehet garantálni az utolsóig. Egy lány lehet minden jó, kivéve a félelem a magány és a rögeszméje, hogy gyorsan férjhez. Ez látható szabad szemmel, és nagyon off-üzembe férfiak.

Ha ez egy nagyon szép nő, a szépség vonzza a legtöbb pimasz és arrogáns emberek, és okos, és szerény félelmeket. Van egy érdekes történet ebben a témában:

„6 évvel a diplomaszerzés után, találkoztam egy már házas ember. Mi lett a legjobb barátok, de én mindig úgy érezte tőle különleges bánásmódot. Egyszer bevallotta, hogy tanult ugyanazon az egyetemen, és nagyon szeret engem. Amikor megkérdezték tőle, hogy miért nem jött, azt mondta: „Te is megközelíthetetlen, a legszebb lány az intézetben, mert te vagy a fiúk zümmögés, és kizárta őket, nemhogy kellett versenyezni velük. Akkor még nem is nézett rám. "

A hivatkozás az első bekezdésben. Leadásának minden lehetőséget, a nők véletlenül hiányzik, hogy „saját” ember, akit a reményeket. „Amikor találkozom vele, azt azonnal beláthatja, hogy ez az!” - mondják magukat. De tévednek, mert a kapcsolat - a módszer próbálgatással. amely sok lány fél.

„A férjem ex-barátnője olyan, hogy egy rémálom nem fogja látni: gyönyörű, intelligens, inspiráló, a supertyagoy életre. Egy nap, mikor meghallotta a férje azt mondta egy barátom, hogy az ő idejében ő nem csak a szerelem, de helyes „belekeveredett” benne. Azt sínylődött, és még mindig nem értette, miért én?

Az esküvő előtt, még mindig úgy döntött, hogy neki ezt a kérdést feltenni. Ő nyugodtan vállat vont, és azt mondta: „Nehéz, mert túl tökéletes. Itt vagyunk veled reggel felébredt, és felállt a délután, ha akart. És szeretné - dobott egy tányér az ágy mellett. És tudjuk, hogy ez bármilyen mélységbe indítunk. És van egy kiváló pupilla szindróma, és meg kellett lennie az öt fő. Nos, ábra, általában „”

Kapcsolódó cikkek