7 egyszerű módja, hogyan lehet gyorsan növelni az önbecsülés

7 egyszerű módja, hogyan lehet gyorsan növelni az önbecsülés

Sokan közülünk időről időre hiányzik a hit a saját erő: ha valami nem működik, azonnal leesett a kezét, csökkent önértékelés, van apátia. És hogy mit lehet tenni? Vagyok hajlandó mondani a dolgokat jól működik, és ha te mélyen hírhedt emberek, akkor segít.







Biztos vagyok benne, hogy egy normális, mentálisan egészséges emberek az ilyen helyzetekben, hogy képes segíteni magukon. Nem ígérhetem, hogy a tippeket, meg fogja változtatni az önbecsülés a hosszú távú, nem, a gyors és egyszerű módja, hogy segítsen azokban a pillanatokban, amikor van egy hirtelen válság keletkezik. Ebben a pillanatban, hogy hagyja abba, és hiszem. Be kell, hogy tegye fel magának a megfelelő kérdéseket, és új válaszokat rájuk. Segítek ebben!

Én nyújtunk 7 gyakorlatokat, és mindegyikük lesz 7 egyszerűbb feladat. Minden dolgot írásban pontosabban - a saját kezével, egy papírra.

Megjegyzés: Csak írni a papírra képez kapcsolatot aközött, amit írunk, és az agyban. A billentyűzet nem megtenni az összes vonatkozó feljegyzések a munkát a személyes növekedés - ezt csak papíron, nem számít, mennyire aggastyán, ez a módszer nem jelenik meg. Vegyünk egy toll és egy darab papír.

Szóval, a kezét a írólap:

7 egyszerű módja, hogyan lehet gyorsan növelni az önbecsülés

7 én legerősebb adottságok

És később az oszlop alatt ezeket a szavakat, akkor sorolja fel őket. Start!

Kérjük kezdeni ezzel azonnal, ne hagyja, hogy a „majd”. „Akkor” - a szó nagyon furcsa: ez soha nem érkezik meg. Tehát: Végy egy darab papírt, és ezt a gyakorlatot. És csak akkor folytassa a következő.

7. én legfényesebb vonások

Akkor írd:

7, akik értékelik nekem

Nem feltétlenül levelet, amit értéket. Egyesek értékeljük, ha csak azért, mert van. Barátok és rokonok - ki lesz a te esetedben?

Az alábbi gyakorlatok néhány azonos típusú. Azt írják:

7. én legnagyobb sikereket az életben

7 helyzetekben, ahol nagyon jól éreztem magam (és büszke magamra)

Álszerénység itt nincs szükség: a listán írunk magad. És mint magam - ez normális és természetes. Az önbecsülés valósnak kell lennie, és ha dicséretet érdemel, majd dicsérni magát.

De aztán a legfontosabb gyakorlat, hogy ez különös figyelmet:

7 dolog, amit nem holnap, hogy finom

Meglepő, hogy az egész eljárás időről időre csinálom, de a lényeg, hogy ez - „a helyzet, hogy holnap lesz tökéletesen” -, akkor legalább minden nap, hogy egy naplót. Nem csak az üzleti, valamint, hogy mit szeretnék csinálni tökéletesen jól, meggyújtottam nekem most először. Milyen hasznos, hogy vizsgálja felül a régi naplók siker!

Valamint a 7. gyakorlat is vonatkozik a holnap:

7 fő, akik örvendeznek az én sikerem

És most, amikor te írtad, újra olvasni, és azt mondják, ha van egy oka kételkedni magát? Az a tény, hogy Ön képes sok, a saját képességeit? Mennyit már van ahhoz, hogy boldog legyen, és élvezd!

Tartsa meg a betegtájékoztatót. És időnként eléri azt, és újra olvasni. Vagy feladatok elvégzésére az új. Öröm neked!

7 egyszerű módja, hogyan lehet gyorsan növelni az önbecsülés

7 egyszerű módja, hogyan lehet gyorsan növelni az önbecsülés






7 egyszerű módja, hogyan lehet gyorsan növelni az önbecsülés

7 egyszerű módja, hogyan lehet gyorsan növelni az önbecsülés

7 egyszerű módja, hogyan lehet gyorsan növelni az önbecsülés

Valami, amit magad nem úgy tűnik, hogy tetszik, és értékelik. Ez csak alábecsülni az önbecsülés, én is nem olyan sok ember, akik értékelik engem, de vannak. Igen, valóban, ez egy kicsit nehéz írni ezt a tesztet, én is nem tudott azonnal felsorolni az egyes 7 kérdés született, majd a választ jöhetnek szóba. Próbáld meg még egyszer, hogy válaszoljon ezekre a kérdésekre, és meg fog lepődni magam, hogy egyre azt kész. És esetekben lehet, hogy hét, mind írni, és az emberek is lehet a barátok, vagy rokonok, emberek, a személyzet munkáját. És még azt is jobban érezte magát, amikor én magam írtam, én nem is számítunk. Azt is javítja önbecsülésüket, már nem volt túl alacsony. Szóval, megy előre, és nem szabad csüggedni, minden, amit kap. Kívánok jó egészséget, jólétet, és ne csüggedjen.

Köszönöm a gyakorlat. Glad magam, szeretem ezt minden este lefekvés előtt és reggel, anélkül, hogy akár az ágyból. Mégis, néha kedvét. Külön köszönet az emberek, és én szívesen, és a „tökéletesen”! Hozzátette, hogy a fegyvertár. Üdvözlettel, Ljudmila

Mit is mondhatnék, mint megbirkózott. De most 7 fő, akik örvendeznek az én sikerem. A szülők elmentek, és a férjem - azt hiszem, hogy örülni fog, de óvatosan, egy törött magát. Ugyanaz a gyerekekkel. Így kristálytiszta én sikerem valaki kérem - csak a szülők tudta. Eh. És nehéz, hogy dolgozzon ki 7 esetben holnapra kész teljesen - vacsorát főz, takarítás a „terület”, és a termékek beszerzése - úgy ítélték? Holnap szombat és túlterheltek a munka. Hogy azok tökéletesen - így mindig ad a legjobb a legnagyobb.

7 jött erős adottságok és 7 világos fantázia jellemvonások nem elég. Azt hiszem, ez egyet jelent. Általában ezen a ponton, minden megtorpant, fel kellett adnia a testmozgás és letelepedni az értéktelenség.

Minden kész, valami könnyű, valami nehéz. de 7 fő. Nos, én nem annyira! Igen, van még távolról ismerős nem kell leírni. Az egész környezet a család és a barátja lányával, összesen 5 ember! Nos, akkor is találják magukat 6. És minél többet kapok sehol. Bizonyos pillanatokban még Megvan az öröm a gondolkodás. Én biztosan ismételje meg a műveletet, lehet egy idő után kerül gépelt és 7 fő. )

Az a tény, hogy én kerestem az interneten módja, hogy növeljék az önbecsülés, ami chustvlvat szerencsétlen. de másrészt, a figyelmet a betegség, az első lépés a gyógyulás. úgy, hogy az önbecsülés én minden rendben lesz. Leeresztettem én önbecsülés egy csodálatos, szép és okos srác beleszerettem, és utána rohant, mint egy bolond! minden kedvéért kész volt, és ő csak nevetett az érzéseimet. Megértettem minden butaság, nem tudott mit kezdeni a chustvami.vot mint egy szép, magabiztos, és egy kis kurva, mindig szokott keresni a lányt. Kiderült nyomorúságos, szerencsétlen teremtés következtetés: nem esik!

Nagyon örülök, hogy csak írásban, hogy milyen gyorsan fel önbecsülés, láttam ezt a tesztet. Legyen ez az egyszerű dolgozni vele körülbelül 10 percig tartott, nem több. De ez működik! És az emberek azt mondták, és több mint hét. És rájöttem, hogy bízom az emberekben, csináltam egy listát azokról, akik szívesen rám, gyermekeim, és úgy vélem, hogy ez így van! Nem olyan rossz, mint amilyennek látszik vissza egy másik nap.

Nehéz volt a jellemvonások. Kíváncsi vagyok, ki írta, amit vonások? Írtam egy beteg, óvatos, ügyes, gazdaságos, kalandor, könnyen konvergálnak az emberekkel. Újraolvastam minden logikus nyúlik. De az emberek, akik értékelik engem, nyert könnyen és tudta folytatni a listán,

Én egyáltalán nem önbizalmukat. Végtére is, nem tudok megbirkózni az utolsó feladat. És én nem tudom, kinek kell írni. Írtam egy személy, és a többi nem biztos. Jelenleg 3 fő, amit kétlek.

Kösz, de szükség van egy push, csak néhány jó szót, és ez a lényeg! Azt a fiamnak tudom, 30 éves, nem házas, de együtt él egy nővel, most erős depresszió önmagában gnobit ő semmi, és hogy ő rosszabb, mint az összes, és mindent, ami vele rossz (bár ez nem így van, és ő egyszerűen tolja magát egy sarokban).

Elmentem a helyszínre, hogy készítsen jelentést a pszichológia és a zavarba teszt. Az első két pont volt nehéz, mert a zavaros adottságok és jellemvonások. Azt hittem, de nem annyira. Úgy érzem, egy bizonyos könnyedség, agymosott valahogy, vagy valami. Csak azt akartam, holnap az egyetemen, és otthon minden tökéletesen sikerült. Úgy vélem, hogy a hozzáállás ebben a vizsgálatban, az emberek különböző, mert mindenki tapasztalatok valamilyen állami övé. Néha az emberek vakok, és nem látja a jót az ilyen államok nem akarnak változtatni semmit az életemben. Fáradtság és a rossz időjárás vak. Kívánok minden megtalálja az erőt, hogy mozog, és kilép a vakság és az apátia. Köszönöm a cikket, az én szubjektív véleményem - ez hasznos.

Ez érdekes. Írjon 7 egység, és néhány helyen még kiderült különösebb nehézség nélkül. Írt valamit, nem azért, mert ez tényleg mélyponton - általában nem ezt a szokást. De nem kell, hogy mi van szúrások e történelmi pillanat a kreatív élet :-) - nem tudok. És ezek a dolgok sokkal fontosabbak, mint akár 17 pontot adott nekem. és ami vagyok. Amikor lejárt, mielőtt augiász istállók - értelme nem sok ott tekint vissza, és emlékeztetni magad, hogy ki vagy, és mit egykor képes csinálni, és lehet. És aki szívesen a jövőben. Jelenleg, meg kell nézni. És nem a „öröm”, és hogy, hogy nem kifejezetten. „In gramm,” Köszönöm.

Okos, Natalia! Ha a gondolat is - egy tehetség! Ha valahol hallottam, olvasni, és hozta a fülébe sok - tisztelet és a tisztelet, jó munkát végzett. Köszönjük!




Kapcsolódó cikkek