5 tipp, hogy soha nem adja egy másik ember, de sokat segített - Cikk

Ahogy a neve is sugallja, én csak follwing nem tanácsolom, kedves olvasó. Nem ajánlom! Hallod? Ha volt előttem a közepén a beszélgetés őszinte, azt kell mondanom, kitérő, és ha, és benne egy ilyen megközelítés (ami azt jelenti, az én intimitás magával), győződjön meg arról, hogy kiegyensúlyozza a másik, enyhébb kilátás a probléma. De mi fog történni, azt mondtam volna semmit az én módszereket. Ezek a tippek nem adja meg a jó emberek. De lehet mondani róluk keretében a személyes tapasztalat. És hadd, legalábbis egyelőre, nem tudok csinálni anélkül, mind ezeket a hivatkozásokat, hogy a helyzet eltérő lehet, valamint az emberek.







5 tipp, hogy soha nem adja egy másik ember, de ez segített

1. Vágjuk a biztosítás, ugorj!

Távolítsuk el a biztosítási ugrás magas sziklákról a maradványai a régi és az új tapasztalatok evezni-row-sort, amely az erőt, hogy az első állítólagos parton. Meglepő, hogy ez a hiánya a biztosítási és ad ezeknek az erőknek.

És a biztosítás minden esetben otpruzhinit akkor a helyén, ez az egyik alapvető tulajdonságait. Ő fogja élvezni a repülést egy ideig, de hogy egy átalakító ugrást. A kötél, amely kapcsolatban van a jelenlegi koordináták erős egység, mivel ezek a változások célja, hogy módosítsa a koordinátákat.

Természetesen leugrik egy szikláról nem kell a föld (természetesen!) És néhány új irányt, kívánatos, hogy megértsék az irányt az áramlás. Hol végül úszni akar? Amennyiben az első strand? Ha nincs ilyen megértés - ugrás elején. Ön még nem állnak készen.

Egy bizonyos ponton az életemben, rájöttem, hogy senki bérmunkát, nem vagyok boldog. Nagyjából minden munkát kaptam elég jól, de annál inkább haladt - minél hamarabb jön a kritikus pillanatban.

Kellett egy kis szünetet. És nem egy dühös 20. és majdnem 30 éve, azzal a csomó minták és ötletek a világon, aki ekkorra csírázni. Áttörést biztosítás - ez egy utópia, mélyen meg vagyok győződve. Oximoron. Mindezek történetek a „nem kell, hogy visszavonul, először próbálja ki magát az üzleti életben, és ha úgy tetszik, csak akkor dönt a döntő lépést” a legtöbb esetben veszélyes, mint a sziréna. És azt is vonzó.

Én azonban elérte, hogy ez csak a fájdalom. Elején megpróbálta követni a közös logikai azáltal szalma mindenütt.

Azt rázta nehezebb. Ülsz egy kényelmetlen széken, és úgy dönt, hogy valamit változtatni, hanem arra, hogy egy új, könnyen kezelhető - valamilyen okból próbál ülni kettőt egyszerre, ahol az egyik még mindig erősen vágott. Képzeld el, az érzés, a papjai ezen a ponton? Saját könyörgött.

Igen, volt egy blogot LJ és egy kis közönség, mint egy régi olvasó figyelmét, nem a nulláról indult. De aki nem rendelkezik egy blogot LJ 5-10 évvel ezelőtt? Rendben van. Volt közönség 3000 ember és némi tapasztalata a szövegeket. Akkor térjünk vissza az alapokhoz.

Tehát ugrottam egyszer sem, és ma már tudom, hogy ez az élmény csak sejtették, mit ezeket a sorokat olvasod, írok neked a dzsungelben a Costa Rica. Hello.

2. Vásárlás valami logikátlan az utolsó pénzét, vagy valami drága, rossz időben

My way feloldani a feszültségkülönbség a kapcsolatot a pénzzel. És a lyukasztás pénzügyi felső.

A pénz - a gyökér, amely áthatja az egész életen tengely, valamint a kapcsolatok. Egyszerű, egészséges interakció velük is szükséges, valamint az emberekkel. És azt is, hogy meghatározza a létét a kölcsönhatást. Pénzügyi neurotikus, aki mindig attól tart, hogy túl kevés a pénz, túl nagy, mint egy ember, aki azt akarja, hogy a szeretet olyan szenvedélyesen, hogy elmenekült tőle. A pénz, mint minden élet más területein, szükségünk van a természetes játékosság, spontaneitás, áramlás, és meghatározza, hogy azt a pénzt a megfelelő mennyiségben, anélkül, hogy elveszítené a megfelelőségét az idegrendszert.

Könnyebb adni valamit, hogy mi kevésbé kötődik. Ha nem voltunk kötve magunkat, azonnal megszabadulni az összes problémát. De ez a dalszövegeket, nem fogunk. De ez könnyen köze a pénzhez (hiányában a tagadás és a gyűlölet őket) - ezek garantálják kimeríthetetlen áramlása teljesítmény az alkalmazáson belül. Anélkül, hogy ez könnyű (ami azt jelenti, nincs belső hisztéria, nem szédülés) lehet „obprikladyvatsya” a tetteikért, de még mindig - morzsákat.

Az igazság az, hogy ez a támadás volt egy átalakító alapon, hanem megjelent az értelmetlen vásárlás, szükség van a megfelelő pillanatban. Ablak, egyértelműen bares a kapcsolata pénzt - pénzügyi problémák, egyre szokatlanul nagy mennyiségben vagy jelentős belső hatalmi néhány vásárlást. Ez lehetővé teszi, hogy működjön együtt a belső feszültség állapotok és kapcsolja őket az ellenkező irányba.

Például. Ha hirtelen a pénz kezd kifogyni, egyre nagyobb a félelem és megkötik velük. Nem hiszem, hogy valahogy kezelni egy felelős személy. Régebben a hatalom ellentmondások. Szándékosan zavarja az áramlás a dolgokat. Különösen, milyen dolgokat? Minden megy a mélységbe, a pokolba. Miért kell takarékoskodni, és anélkül, hogy az összes pénzt? Meg kell befektetni saját ellenzéki legurul, és túlzott függőség ezt az anyagot. Nagyon fontos a belső szellem. Ez nem volt a betegség és a törés, csak egy személy nevetés, ami mozog lefelé. Ez nevetséges. You - szuperhős, és hajlik? Ha még nem vicces - akkor nem kell dönteni ezt a lépést. Ön még nem állnak készen.

Nor, ami azt illeti, jobb, hogy gyorsítsák fel az alján a kapcsolatot, és nyomja le kábultan, mint nézni a „vége”, és gázol negatív állapotok, amelyek ebben a helyzetben elkerülhetetlen. Aktív, logikátlan, erős és vidám, mint a lehetséges intézkedéseket megsérti a dolgok menetét, így nézd meg a helyzetet világosan és hatékonyan. Mint a folytatásban, ez a lépés erőt ad, akkor nem áldozatot - ha a kormánynál, de jön le. Nos, a magasabb síkon van valami, ami működik.








3. változás a táj

Ez nem változtat semmit a mozgó magát. Valamint az utazási és visszavonul. Azt mondják, egy ember, hogy helyezze át 5-ször, a sok utazás és a múló visszavonulás most tölteni azt egy hónap alatt. Ne menj valahova, mert valahol állítólag jobb, vagy valahol valamit adni. Nincs jobb. Ez mindig a kérdés, a velük folytatott interakciók, a pénz, az emberek és a világ. Egy másik pont, hogy a változás a táj - egy elegáns kart, ha van egy kéz érett ahhoz, hogy támaszkodni, és telepíteni az egész életét 180 fok.

Nem számít hol, sőt, ha elmentek. Lesz szerencsés napon tökéletesen tisztán, mivel a korábbi reakció nem lesz képes csatlakozni az új falak. Ezen a ponton sok lehet egy kapcsolót. Azonban meg kell használni ezt a kart! Nem lehet bekapcsolni.

Ha ahelyett, hogy kölcsönhatás az új áramlási belül és kívül, akkor kezdődik a harc a valósággal, mert „túl hideg / meleg”, „káposzta a legízletesebb” és az „emberek néhány nem annyira” (és ott még mindig nem elégedett mozgó, utazási és lelkigyakorlatok) - bekapcsolja az ajtót samoperezashivku profukali. Ez sem nehéz samorefleksirovat és cselekedni vagy magyarázza a valóságot, hogy ha nem elégedett vele (nem feltétlenül szervezni fog valami - akkor az új díszletek). Nos, az a tény, hogy van egy hatalmas száma, akik várnak a kar maga csak akkor indul el az a tény, hogy mozog, vagy érkezik a visszavonulást - azt már.

- Tehát, ha ez teljesen az internet lesz a projekt, mi akadályozza tőle Balin?

És Bali, eközben már jól bevált, 2 év az élet, a fizetett hosszú távú otthon, barátok, ismerősök, beleértve a helyi és alapos ismerete a jelenlegi folyamatokat. Moszkva - egy. Nem egy natív lelket. Zero. Pénzügyi párna annyi. És én csak el kellett ismernem:

- Mert itt nem tudok. Nem tudom, hogy miért. Csak nem.

Ez most nagyon érdekelt a folyamat belső változást, azt lehet gondolni, hogy ismertesse a mechanika. Shattered belső állapot, amelyben repültem után sikerült kapcsolatokat is tartott nekem egy teljes átalakítása. Kellett egy shake-up, hogy szakít a szokások szem előtt. Friss energiával. Hullám, amely képes leszek, hogy más területeken az életem és a tudat.

Természetesen minden hullám - átmenetiek. Ez hülyeség volt elfelejteni. Kihasználva az energia (kívánatos is megköszönve) kell sorról sorra-a-sorban az első normális partra. Enélkül sehol. Nos, tudod.


4. Győződjön nagy szállást egy nagyon kényelmes helyen

Itt van egy közvetlen cool! Hogy hoo! És kényelmes, és szép, és mindenhez közel. Ez jobb a központban. Ha lehet - vásárolni, de ha nem - eltávolítani. De könyörgöm, nem a hitel. Hitel és komoly személyiség változásokat - kevésbé kompatibilisek darab. Ahogy bilincsek és fuss.

Amikor megérkezett Moszkvába, én megosztottam néhány új ismerősökre, hogy egyszer szeretne élni a város központjában. A válasz ugyanaz volt: „Mi vagy te? Azért vagyunk itt, 10 éves. Tudjuk, mit Moszkva. Élsz - látni fogja. " És amikor egy évvel később fogok lőni magát a menedék (ami nem sokat tudok magának valamit abban az időben), megint hallotta a tipikus kérdés:

- Miért? Miért lő doroguschy lakás a központban, ha a munka az interneten, és nem érdekel, hogy hol élnek? Ez lehet fél áron, kiváló minőségű és a külvárosban?

A válasz az, hogy a lét, sőt, határozza meg a tudatot és a légkör teremt számunkra sokkal több, mint azt gondoljuk, és talán sokkal több, mint mi, legalábbis egy bizonyos szintig a tudat, valamilyen oknál fogva, senki sem elégedett. Igen, nem válaszolt semmit. Nos, azt mondják, „jól élni, meg kell élni is?”.

Ismét van egy energia logikátlan cselekmény - ha valami ustakanilos a kerékvágásból, és ha nem tetszik, vagy éppen ideje, hogy egy új szintre, mivel ez volt az én esetemben ez irracionális dolgokat teszi, hogy a vízelvezető a világegyetem úgy, hogy nem volt lehetősége az átalakítást - változása pálya változásán keresztül a tudat. Ha fáradt a világegyetemben van egy tudományos kifejezés - „neuroplaszticitás.” Ezzel képes agyunk dolgozni jobb így. Ellenkező esetben a jelenlegi pályán fog vezetni, hogy az ő oldalán örökre.

Sokszor látni embereket, akik gyönyörködni változás. De szinte mindig jön, hogy javítsa a jelenlegi csatorna és ritkán valaki komolyan érdekel egy teljes változást a folyó. két fogalom gyakran zavaros, mivel ezek a folyamatok igényelnek teljesen más hatást. Mi segít egy esetben - nem működik a másik.

Tegyük fel, hogy van egy hálószobás apartman egy jó lakónegyedében Moszkva. Ő örökölt a nagymamája. És a szándék az, hogy ez jó. Mik a lehetőségek? Mozgás, minden, ami mozog. Elviselni, hogy lehet tanulni. Néhány falak szállítására - különösen a bátor és a gazdagok. Ezután változtatni lehet változtatni, és belépett egy szép - lehet Ikea, de lehet több lenyűgöző. Hogy a design. Tanulási naplók bérleti szakemberek teszik az agyvérzés. Ön közel a lenyűgöző szállást. De ez még mindig egy szobás lakás Moszkvában, hanem egy három szintes családi ház a Bahamákon. Látod? Nem lehet újra a három szintes családi ház lakásában. Nem lehet. Hiába lép ez a lakás egy kis gyümölcsös, játszótér és szabadtéri parkoló két autó. Tulajdonítja nagyon különböző helyeken. Díszíteni és optimalizálja, de radikális változásokat - ez több. Ez a változás a koordinátákat.

Szintén az életben. Van javulás a jelenlegi rut, és ez megváltozott. És ha az első - a javítás különböző nehézségi, a második - egy épületet, amely korábban szükséges a bontási előző tervez, mert még az ő 20 éve van, a szülők, a könyvek, a barátok és a szomszéd lépcsőházban rakott ezeket a terveket áthatolhatatlan erdő . Mi már beszél 30-40-50.

Létrehozza magát újra (de nem kozmetikailag pszichológiai korrekció) gyakran törés a korábbi, hogy helyet csináljanak az új. Régi hiedelmek, a munka és a személyes kapcsolatok, a lakóhely, a személyes külső kép, és így tovább.

Kevesen mernek tenni tudatosan az első alkalommal. És én sem volt kivétel. tárgyak gyakran esnek magukat. Szemed játékteret személyes élet, a munka, az egészség - nincs kiút. Elkezdi építeni az életét újra, az alapítvány. Sokkal inkább egy kényszerített folyamat, így lehet tudattalan. Akkor újra a múltban, és egy idő után újra, hogy egy tanú, hogy összeomlott létfontosságú mesés tervez, és akkor megáll, kérdezze meg magától hangosan WTF? és arra gondolok, hogyan kell építeni ezúttal valami igazán új, szép, kellemes, egészséges; előre egyértelmű választ arra, hogy miért nem történik meg, mielőtt.

Vannak emberek, akik csak a nullára, és ne várják meg a tragikus végkifejlet. Ezek elég fájdalmas belső tömörítés, hogy megy egy teljes változást. Ez dicséretes, a bátorság, de a kis szünet. Nagyon, nagyon kevés. Ha nem érti, és mit fog építeni - nem lehet megtörni. Te nem áll készen.

Találkoztam az emberek, akik azon fáradoznak, hogy az nyugdíjas. De ez nem jelenti azt, semmi. Lehet, hogy bocs, te ki a munka, munka nélkül, anélkül, hogy az alkalmazás az energia, ami elkezd stagnálni, vagy fut a rossz irányba. Nincs helye a hősiesség. A kérdés csak az, hogy mit csináltál, miután az elbocsátás? Elhagyása után? Miután mozog? Miután elment a néhány ember, aki lehúzta?

Step „megtörni” - egy súlyos terhet, hogy meg kell mozgatni a csendben, mint valami lényeges és elkerülhetetlen kezdeni építése egy új ágy a lehető leghamarabb, amely szerint, sőt, egy új élet kezd folyni.

Fotó: Avita Flit




Kapcsolódó cikkek