5 tipp, ami segít, hogy elrontani az élet a tanár

5 tipp, ami segít, hogy elrontani az élet a tanár
Fotó forrása: gorodberdsk.ru

# 1042; a tanév, eszembe jutott Oster költészet mosolyogva (vagy anélkül), amikor a diákok tesz nyugalmat. Szomorú, hogy az ehhez szükséges kevesebb erőfeszítéssel minden évben.







Tehát, 5 „káros” tanácsot, hogyan lehet tönkretenni az életét egy tanár.

Tanács №1. kötelező

# 1042; EPA Nikolaevna, elfelejtettem megcsinálni a házi feladatot. Hozom a következő leckét.

Hallom, hogy százszor az év során. De itt van a 101 szükséges, hogy nekem, és önmagában.

Miért? Én is járt iskolába, és tudom, hogy mit jelent a „emlékszik csinálni a házi feladatot.” Ez csak nem csinál semmit, és reméljük a jól ismert orosz „talán”. Különösen, mivel a tanár munkáját, mint a szabály, hogy obszcén és buta dolog, ami (természetesen) nem hasznos.

Tehát itt van az én tanácsom: semmilyen körülmények között nem csinálni a házi feladatot! Ez haszontalan és felesleges szakma!

№2 Tanács. nyilvános

Nézzük száma, hány év telt el azóta, mint egy tanár kezdte hibáztatni minden bajok, csapásokat és kudarcokat.

# 1042; én tanítási napon matematikus nem válaszolt prémium és szankcionálja a rossz eredmények a diákok során a felvételi vizsgák. Ma, a törvényjavaslatot száma rossz CG.

20 évvel ezelőtt, a tanár nem fut át ​​a városon, keres egy diplomás, aki nem vett részt a vizsgán, mert a „nem akarom, és nem jön.”

Vagy nézd, hogy hány termék van a hűtőben, és keresni is, ha a szüleim? Hát nem a munkájukat? Ezek példák a speciális gyakorlatok a mai tanár.

Mondja, mikor jött a fordulópont? Ki a hibás, ez a hülye igazságtalanságot? Ez csodálatos, és nem világos, hogy hogyan és kik sikerült a térdemen egy nagy társadalmi réteg? De a tanár a legtöbb lesz „beteg” az oka az emberek. Bízz bennem.







Dolgozom egy nagy csapat. Jelenleg szinte nincs alkalmi tanárok. Az emberek szeretik a munkájukat, és ezért minden feladatát felelősségteljesen és alázatosan.

De ez még mindig nem elég. Arra kérem a közönség is alkalmazni növekedését szabad utasításokat a tanár!


5 tipp, ami segít, hogy elrontani az élet a tanár
Fotó forrása: potrebiteli.guru

№3 Tanács. tanulságos

A történet véget ért, finom anya és elkényeztetett válasz, természetesen. És igen, Anna # 1042; asilevna most inkább jöjjön dolgozni busszal.

Ha mászni a tanár # 1042; ashi személyes ügyeit, drága gyermekeim, azt megbünteti őket. Például a „gróf” az ablakok a kocsijába.

№4 Tanács. hősi

Minden nap az irodámban megkapja a tanulságokat, pontosan 107 hallgató. Ez több, mint száz pár láb és kéz, amely Kiszedné virágok, tölteléket chips és vetőmag szekrények és még sok más. És ez a néhány perc, amíg én vagyok szolgálatban az ebédlőben. Néha a logika nem támadható néhány tény: hogyan három perc lehet törni a kínai rózsa nőtt az irodában 12 éve? Miért kell szakítani a sarokban a fülkében? És hol van most ez a trófea? A memória?


5 tipp, ami segít, hogy elrontani az élet a tanár
Fotó forrása: rich-baby.ru


A Tanács a következő: tartani édes emlékek az iskolai élet, próbálja a lehető legnagyobb mértékben rontja a dolgokat a szekrények, így a tanár soha elfelejteni ilyen hősies tetteit.

№5 Tanács. kizárólagos

Próbáld meg kiküszöbölni az életedből minden udvarias szót. Vagy: „Köszönöm” # 1042; s, nem a „kérem” vagy „viszlát”, vagy „Jó napot.” És csak "Adj", "kellene", "Do!".

Természetesen ez nem azt jelenti, hogy a diákok nem köszönt rám. De néha vannak kivételes félreértések.

Meglepő, hogy a legjobb tanulók, jelenlegi és korábbi, már régóta termesztik, és elhagyta az iskolát tegnap, nem köszönt egy alkalmi találkozó a városban, a boltban, és nem számít, hogy hol van. Habozzon elvesznek, nézd el. Attól tartunk, hogy mi fogja kényszeríteni őket, hogy megoldja egyenletek a járdán? Vagy mese pénztáros a boltban? Vagy ami még rosszabb, hogy a 60 m a bolttól piacon vagy úszás a kút?

Soha üdvözölje a tanárokkal! Arra kötelezi őket, hogy gondolják # 1042; al-modorú és hálás emberek! # 1042; e ezt a számot valaki tetszik!

És mi a rossz tanácsot, tudod?




Kapcsolódó cikkek