5. Nőgyógyászati ​​Kórház, Oroszország, Moszkva, 5. solymászat Mountain Street 14 - vélemények, értékelések,

De nem egy 5 csillagos szállodában, de nagyon szeretem a kezelendő jönni. Ez volt Zharanovoy EV az osztályon. Lehet, hogy a tapasztalat és tudás -, de a teljes hiánya tapintat és nyílt kritikája a személyes élet és a beteg. Nem profi! Ebben a kommunikációs, és kétséges, hogy mindnyájan jól van! Hogyan tud semmit magáról mondani az orvos, akkor nyissa meg a fájdalmat. és akkor lök mély! És mégis nem egyértelmű beszélgetéseket szeretnének lenni parfümök és ruhák. És ami azt illeti a durvaság? Nézzük értékelni magunkat, köszönjük valaki az ő megközelítését, és segít!

Tiszta, javítás, kényelem

Nem tudom, hogy mi 5 nőgyógyászati ​​kórház feküdt, de csak azt tudom mondani egy dolgot: nagyon boldog. Természetesen a kórház nem szuper divatos, de felszerelés túl öreg, de az orvosok csak szuper. I eltávolítjuk mióma, az orvos Osadchev Vaszilij Borisovich. Nagyon hálás vagyok neki, nem csak lépést minden 5. 6. személyzeti udvarias, senki sem nézett ferde szemmel nem táplált menza, de finom. Bár én csak megnevezni egy szörnyen rossz. Annyi köszönhetően a teljes személyzet a kórházban, így csak a jó emlékek.

szégyenlős! este a művelet Kaptam egy altatót és nyugtatót reggel, és én voltam a liftben indul kivágták, nem emlékszem, még működő))) művelet tartott körülbelül 15-20 percet beszélt, csövek kellett tartani, de a petefészkek Vaszilij Borisovich ban kisebb zsebek az endometriózis és tette véralvadási! műtét után gyorsan felépült, lefeküdt ott nap 5 és lemerült, kérte Vaszilij Borisovich ajánlást, azt tanácsolta, hogy igyon egy hónap három fogamzásgátlók LOGEST, hogy a petefészkek többit! és itt ülök simogatta munkájának eredményeként, már 25 hetes, nem tudunk várni svoeg kisfiú! Köszönjük Vaszilij Borisovich minőségi munka))

Tiszta, javítás, kényelem

A műtőasztalon a viaszosvászon egyértelműen megkérdőjelezhető tisztaságú és a lábam alatt volt egy tálba néhány korábbi hulladék posztoperatív beteg. Ez volt a „nagyon szép”. is több elborult, és a műtét én is készített nagyon gyorsan, anélkül, hogy a morál a versenyben néhány (bár nem vagyok a kórházban megyek minden nap különböző műveletek és mindent rám, hogy a szokásos és ismert, a dolgok rendje ). Az altatóorvos odajött hozzám azzal a céllal, hogy a gyilkos és a bal, az úton, majd az egészséges és fájdalmas sinyachische kéznél érzéstelenítés után. bizonyos Alexander (és névre nem emlékszem, hogy van. a., vagy sokkos elfelejtette, vagy nem is úgy tűnik, hogy pontosan ki is ő, és hogy mire) készül nekem a műtét, ha mi voltunk a gépen végén, érzékenység és gondozás, nem vettem észre gramm. Azt mondom, hogy gyorsan levette a bugyiját, és minden viselt ing egy fürdőköpenyt, és előírja, hogy WC-re menni, aztán elvitt egyenesen a műtőbe. Természetesen az ő „nagyon gyorsan” ki a szobából, én nem is vállal semmilyen pelenkák (bocs a részletekért) törölje után megy a WC, mert mi nők, mindig gondol az etikai, mielőtt felmászott a műtőbe. asztal (és ez egyáltalán nem aggódik). Az ő véleménye szerint a WC tudtam menni, és a műtét után (bár tudtam rendetlenség magát a műtőasztalon, de az is biztos, hogy nem zavarja). Röviden, ezzel kórházban van egy csomó negatív maradt a zuhany. még kezdő a csarnok és a ruhatár - kommunikáció a betegekkel a fogai úgy tűnt nekem (ott vannak az emberek a hangulat, mindegyiket, hogy örömet, valószínűleg szükséges). Az első teremben (hideg, ami még mielőtt a fogadó tanszék), rögtön átkozott, mert nem pereobul. bár még mindig csak nem uspeda gyors navigálást, mert a kórház volt az első alkalom. és még aludni a műtét előtt nagyon rossz, ez gátolta, és csalódott reggel. és itt és hangulat „popodnyali” hozzáállás „kedves”. Az egyetlen dolog, hogy az ápolók legalább, hála Istennek, a második emeleten, ahol én vagyok az altatásból indulásról, fogott eléggé elfogadható, nerychaschimi, segítőkész, ez hála nekik! Remélem soha nem lesz durva és cinikus. Nos, a teljes képet a kórház szeretne hozzáadni. Vegye figyelembe, hogy néhány gépen, az orvosok megy (egy fizetést, így nyilvánvalóan nem fog :-). Összesen előny, kedves nő! Ne legyen beteg! És ha az egészséget, megpróbál bejutni a kezében egy gondoskodó, érzékeny, udvarias szakemberek a maguk területén!

Kapcsolódó cikkek