40 értékelés a Bizottság Soldiers' Mothers Oroszország Moszkva, solymászat hegyi Izmailovskoye

Krasnodar, a kilenc szörnyű esemény! Gyermekek tartani a hidegben 3-5 órán át, és nem számít, mennyire kikészített srác mosás jeges vízbe! Ennek eredményeként, a gyerek most Novocserkasszk minden beteg a hőmérséklet! Adtam teljesen egészséges, katasztrofális eredményeket! Sőt, az úgynevezett egy nappali tagozatos diák a tél, így egyre több és a rossz hozzáállás! Várom, hogy hívjon, ha a kórház nem tesz semmit, kimegyek holnap és Isten tudja, mi fog történni a következő! Meddig mindez történik hazánkban és hogyan lehetünk anyák ilyen helyzetekben?







Nem tudom, hogy mit jelent a „Kreml hivatalos”, és miért az oroszok hoztak létre egymás ellen. Csak azt akarom mondani, hogy mit mondunk, hétköznapi emberek, ukránok. Azt mondják, hogy Ukrajnában „és a nácik Bandera.” De a németek azok, akik megsértik a határ másik országban, és megöli az embereket ürügyén megtakarítás. És nem értem, hogyan jöhet egy idegen országban, megölve az emberek, és beszélni az üdvösséget. Ukrajna felhívja a határokat nem sérülnek, és nem is fog. Nem akarunk háborút. Nem kell valaki másnak a földet. további ›

Kedves főparancsnoka az orosz hadsereg elvtárs Vlagyimir Putyin és a védelmi miniszter Szergej Shoigu! Meddig a hadsereg fog uralkodni a káosz? Amikor megszűnik verni a gyerekeket. A fiam egy kicsit több, mint 2 hónap a hadsereg, mely idő alatt rájött, hogy nincs semmi köze, még ha hívták, ő volt állítva aláírja a szerződést. Káosz uralkodik! Ő az első szolgált Elan, van egy szörnyű hozzáállás, mind a részét tisztek (közvetlenül a dísztér, hogy megüt egy katona, magam is tanúja ennek. És azt is. Következő ›

Mondd, kérlek, miért a katonai napirend írásban a gyerekeket, hogy van, és átment egy csomó kiegészítők? Szülők vásárolnak gyermekeik gyűjthet az utolsó fillérig, és érkezéskor részben tisztázni, még / h 34103 Szverdlovszk régióban. CATF ingyenes, a gyerekek elvitték mindent, még a notebook toll szappan és sampon, törölköző. Ne szégyellje tisztek? Nem szégyen a tiszteletére egyenruha? Mit mutatnak példát az újoncok? Nem voltak érvényben gyermekeink számára. Nem lehetne tenni valamit. további ›

A hadsereg még mindig a legjobbat akarja! Mi gyerekek. óvoda és az iskola tartja a szülők! A srácok a mérete 42-44 ruhákat adnak 52-54 p. És néha fordítva. Meg kell vásárolni és alakja, és bakancsok, és egy kalapot! Vesz egy, de meg kell, hogy legyen szíves a kapitány és nem egy! Parancsnokok változnak, és minden evezős maguk és a saját módján! Teljesítmény is a legjobbat akarja. Nem friss zöldséget vagy gyümölcsöt! A sorozott, elsősorban a fejlődő szervezetben! Készpénzes fizetés néha venni, utalva újra a tesztet. Ezért a pénzt. további ›

Krasnodar, a kilenc szörnyű esemény! Gyermekek tartani a hidegben 3-5 órán át, és nem számít, mennyire kikészített srác mosás jeges vízbe! Ennek eredményeként, a gyerek most Novocserkasszk minden beteg a hőmérséklet! Adtam teljesen egészséges, katasztrofális eredményeket! Sőt, az úgynevezett egy nappali tagozatos diák a tél, így egyre több és a rossz hozzáállás! Várom, hogy hívjon, ha a kórház nem tesz semmit, kimegyek holnap és Isten tudja, mi fog történni a következő! Meddig mindez történik hazánkban és hogyan lehetünk anyák ilyen helyzetekben?

A Schelkovo részben 15506-F, rakománykezelés osztály jön létre meccs! Tisztek ál sorkatonák: öntsünk forró vizet a csapból a földre, és kénytelen megtisztítására, a rangot egy része nem megengedett, gyerekek láz, tüdőgyulladás, tiszta hó, a terhelést és terhelés, amíg a reggel repülőgép „Ruslan”, nincs idő, amikor jönnek az ebédlőbe nincs többé semmit. Az egyik srác elment onnan a félhomályban, félig levágta. Mi ez? Amennyiben nézni a teszt? Küld egy egészséges baba a hadseregbe, és találkozunk. további ›







Kedves főparancsnoka az orosz hadsereg elvtárs Vlagyimir Putyin és a védelmi miniszter Szergej Shoigu! Meddig a hadsereg fog uralkodni a káosz? Amikor megszűnik verni a gyerekeket. A fiam egy kicsit több, mint 2 hónap a hadsereg, mely idő alatt rájött, hogy nincs semmi köze, még ha hívták, ő volt állítva aláírja a szerződést. Káosz uralkodik! Ő az első szolgált Elan, van egy szörnyű hozzáállás, mind a részét tisztek (közvetlenül a dísztér, hogy megüt egy katona, magam is tanúja ennek. És azt is. Következő ›

Mondd, kérlek, miért a katonai napirend írásban a gyerekeket, hogy van, és átment egy csomó kiegészítők? Szülők vásárolnak gyermekeik gyűjthet az utolsó fillérig, és érkezéskor részben tisztázni, még / h 34103 Szverdlovszk régióban. CATF ingyenes, a gyerekek elvitték mindent, még a notebook toll szappan és sampon, törölköző. Ne szégyellje tisztek? Nem szégyen a tiszteletére egyenruha? Mit mutatnak példát az újoncok? Nem voltak érvényben gyermekeink számára. Nem lehetne tenni valamit. további ›

Egy egyszerű kérdés, hogy az arány a régi katona egyenruhában, ami kiadja a sorkatonák, de a fene egye meg minden nap, hogy ne razlezlas? Vagy a 2500 és vesz egy újat. Polygon éjszakán már hideg, nagyon éber az a tény, hogy a test a reszketés. Három hálószoba, négy, bujkál felváltva, vagyis. E. Minden este az egyik katona alatt aludni vékony lemezből! Katonák a szörnyű köhögés, ha ez a norma, akkor természetesen. A feszült víz, WC, mossa egy vödör vizet egy hordó, egy nap van néha halmozódik hordó tele vízzel. további ›

A fiam szolgálatot a Volga mentési Emergency Center Samara várakozás hamarosan hazajön. Azt akarom mondani egy nagy köszönöm az összes egység parancsnoka és beosztottjai a kiváló és kedves hozzáállást a katonák, mind a fegyelmezett, nem Habozás. Jó, barátságos, vidám és segítőkész személyzet. Megengedett, hogy hívja haza, az étel jó, a szolgáltatás a fia soha, hogy mi nem panaszkodott, Sway szolgáltatási tartalom. Miután anyja elég, hogy hallja a hangját a fia, és megérteni, Lakozom ő érdekében, így. további ›

Én csak egy fiú, azt akartam, hogy egy nap az elbocsátás. Az ezredparancsnok eskü óra magyarázza, hogy vannak problémák, hogy hívja őt. Felhívtam, ő volt minden alkalommal foglalt. Magyarázd tényleg nem csinál semmit, mindig nincs ideje, és mindig foglalt. Félek jövök 6-8 óra az út tölteni, és a fiú nem látott. Mit kell tenni? Ki tudja, hová menjen? Segíts, hogy a fiát, hogy az elbocsátás.

Sorkatonai szolgálatának ideje alatt fia sérült meg, aki minősült fény a katonai kórházban! (Zúzás, majd 3-4 amputáció a jobb kéz hüvelykujj). Ez történt a csere a kerekek az autó (a jack nem spravno állami morzsolt anyacsavarok), miután a kezelés alatt a kórházban, ő küldte be / előtti részt élettartama végét. Igen, ő kapta meg a biztosítási összeg az összeg 50 ezer. Roubles! De én elküldte a Fiát a hadsereg lejárt a „A” fit és fogadását. további ›

Elvesztettem egy katonai igazolvány, mikor volt nyaralni. Írtam egy nyilatkozatot a veszteséget a személyi igazolvány és visszament dolgozni. Most adj egy hívást, akkor vegye fel, és vigyük rajtam kívül, senki sem tudja, még proxy. Írtam a jelentést, és nem elengedni. A katonai azonosító fog feküdni csak egy hónap, akkor megsemmisül. Prompt módon, hogy egy ilyen helyzetben. I - vállalkozó.

Kabarovszkban katonai ügyészség a Bikin szezon kezdődött hamis vádakat katonák! a terv végrehajtásához. Kényelmes sarkában az országban, ahol meg lehet tenni egy pimasz ártatlan embereket! Én ott nem mindenki engedheti meg magának, nem mindenki képes lesz megvédeni a fiát távolságból! Korom fiaink hazánkban!

Helló Én, mint egy orosz tiszt, ahogy aggódnak a problémája a hadsereg. És több mint tudsz róla problémákat. Akkor miért nem akarsz őszinte és nyílt vita a probléma? Mindkét fiaim szolgált a soraiban a fegyveres erők, a legidősebb fia részt vett a „konfliktus” Abháziában, egy csomó érdekes beszélgetések. Mindkét őrmesterek vissza. Alive, hála az égnek.

Segíts, hová menjen? A fiam 1 m. Van, minden nap 17 verése őrmester tört a borda. Fia elment a méltóságát a tablettákat az orvos adta, és azt mondta, minden rendben van. Hívott segítséget kérsz, nem tudom, mit kell tenni. Írás és üvöltés. Bute és mások, néhány esik egy ájulást. És még mindig nem tett le az esküt. Én egy anya, egy fiam van. Az Ulyanovsk régióban. in / h 42731 "Z-1".

Abháziában, a / óra 09 332 szó lesz Habozás. Srácok egy verte a tömeg a saját kollégái, akik az eskü előtt 6 hónappal, és senki nem reagál rá. Vannak külön epizódok, amikor a gyermek panaszkodott szülei, majd megverték a bosszú. Ruházat nem elég, és valójában van egy csomó pénzt különítettek el a hadsereg, ami felveti a kérdést magának.

A fiam a város Volgográd a híres Kutch, minden rendben lesz, kivéve, hogy nem szeretem, hogy minden hónapban gyűjtött 500 rubelt. (Okok találhatók). Jelzések forma a saját költségén, hogy menjen a gazdasági szükségletek saját költségén, és ezért szeretnék kérni a miniszter a fegyveres erők: .. miniszter elvtárs, akkor is átadja a pénzt minden hónapban a fizetések az igények Honvédelmi Minisztérium? Egyenruha és cipők olyan minőségű, hogy tart 2-3 hónap. majd ezt is, saját költségén vásárolni?




Kapcsolódó cikkek