100 ok, amiért szeretlek fiú

Mi szükséges egy üveg „100 ok, amiért Szeretlek”?

Tekintettel arra, hogy ez az ajándék egyáltalán nem triviális, a boltokban még semmilyen különleges előkészület, ezért van, hogy tegyen meg mindent a saját kezét. Míg csinál valamit, semmi különös, nem, amire szüksége van, egy kis türelem és a képzelet, hogy egy egyedi ötlet.

Létre kell hozni egy ajándék:
  • Egy üvegedénybe (3,1 liter), de lehet, és műanyag;
  • A fehér papírlapot, előnyösen vastagabb, mint a normál irodai;
  • Szatén szalag;
  • Színes papírt a tervezés egy korsó;
  • olló;
  • A ragasztó, amely megbirkózni a kötés üveg.
Itt, mint minden, de ha azt szeretnénk, hogy valami mást, még az eredeti és egyedülálló, akkor lehet a lista, hogy ki kell egészíteni. Akkor például helyett színes papír, hogy valami ragyogó, mint egy fólia, de az arany, és tegyük a jar neki, ahelyett, hogy a papír.

Azt, hogy egy üveg „100 ok, amiért Szeretlek” egy férfi

Ajándék fog körülbelül a következő:
  1. Vesszük már előkészített üvegekbe, és legalizálja azt. A mi esetünkben, mi alkalmazást az azonos színű papírt, vagy valami, és kivenni a jar.
  2. A jar szükségszerűen egy felirat, mint a „100 okait én szerelmem” vagy „100 ok, amiért szeretlek”, vagy az ő stílusa.
  3. Ezután vágjuk ki a fehér papírt kis terek, amit viszont, és írjon a „miatt a szeretet.”
  4. Sőt, ha minden négyzet lesz írva okokból szükséges, hogy gondoskodjon a további helyiségek egy korsó. Írás ok arra, hogy hajlítsa meg és kötött egy szatén szalag egy szép íj, majd tegyük egy korsó kész svortochek. Azt is fellép minden doboz.
Ez minden. A jar a „100 ok, amiért beleszeretett veled” készen áll. Ön tudja elrejteni, de abban az időben adni. Ne feledje, hogy az egyediség és a saját fantázia ezekben ajándék, ez a legfontosabb, hogy ez az utasítás csak egy ötlet, változtassa meg és javítsa meg lehet valahogy. Például, ez is lehet másképpen:
  • Lehetőség helyett oka, hogy írjon néhány történetet a kapcsolatot, hogy emlékszik, hogy véget ér a mondat: „... és hogy én beleszerettem”, vagy „... és abban a pillanatban rájöttem, hogy szeretlek.”
  • Svortkov ehelyett némi origami kockákra, és ahelyett, kannák, hogy vesz egy szép, kis mell (doboz), és hogy mindent ott.
  • Okok maguk nem írhat kézzel fehér lap, és hogy a maga módján, válasszon egy szép betűtípust (pl régi), és nyomtassa ki az összes okot a nyomtatóba.
És tudod, hogy ki ez a gondolat nem Emléktárgyak szakmában és okait, és kapcsolja be valami grandiózus és a skála. Például meg lehet vásárolni a szokásos száz golyó, fújja őket, és helyezzük őket egy kis konvolúciós a nyilatkozatokat. Képzeljünk el egy srác jön a munka, és az egész ház a labdákat, és minden izzó édes szerelmi vallomás, és az ok, hogy miért őt választotta, azt hiszem, ő boldog lesz, a sokk után.

Általában az eredeti.

100 ok, amiért szeretlek fiú
100 ok, hogy miért szeretem a srác lány

100 ok, amiért szeretlek

Ha úgy dönt, a szokásos módon, ötletes és írni kezdett az „okok”, azt hiszem, hamarosan rájönnek, hogy csak azért, mert sok „oka a szeretet” a másik fele nem azonnal felidézni. Ezért már készen van egy lista a „száz ok, amiért szeretlek”, amit nem fog működni, de valami tökéletes, válassza ki, írja, és ne felejtsük el, hogy adjunk valamit a saját. És így, menjünk.

A listát a 100 ok, hogy miért szeretem a srác alapvetően banális tényeket, hangsúlyozva az emberi méltóság, néha több, és ismételjük meg, de valami azt súgja, hogy a szerelem nem csak a profik barátja bátorságáért és a bátorság, hanem néhány a hiányosságokat, amelyek hatására az érzelmek és a szeretet úgy tűnik, aranyos és vicces. Például egy édes zavar, vagy valami más. Akkor emlékeztetni rá néhány helyzetek, amikor tényleg kezdte megérteni, hogy itt van - a srác, hogy te hajlandó tölteni az egész életét. Általában, mint már említettük - a legeredetibb és mutassa képzelet.

Kapcsolódó cikkek