6 előadások a kreativitás, művészeti és inspiráció

Ez a mi mély meggyőződés, hogy a legélénkebb, érdekes és tágas témáról TED kreativitás. Minden köszönhetően az előadók, akik gyakran nem árul el semmi újat, de kérkedett saját teljesítményüket. De csinálni hatékonyan és egészségesen. Azt rögtön gondoltam, a gyönyörű képek és üres, de látványos vita nincs idő. Ezért üzembe hatalmas erőfeszítéseket, promonitorit sok előadások, hogy megtalálják a leghasznosabb. Mert tudjuk, hogy olvasóink sok kreatív ember. Vagy legalábbis azok, akiknek szükségük van egy szép szelíd rúgás a szamár, hogy nem a kreatív munkát. Reméljük, hogy ezek előadások lesznek ilyen ügyes podzhopnik fényes jövő.







1. Sting: Ahogy elkezdtem dalokat írni újra


Muszáj megmondani, ki Sting és miért mindenki szeret? Sting többmillió feljegyzések, szerzett egy villa Toszkánában és kényelmes életet gyermekeiknek, de egyszer volt egy szörnyű dolog - a kezdete egy hosszabb alkotói válság, és már elfelejtette, hogyan kell írni. A szerző (nem üzletember, de ez egy kreatív ember) ez a diagnózis, mint a halál. Egy átlagos srác Newcastle kellő időben, ő mindent megtett, hogy ne váljanak dokkoló a nyirkos sötét udvar, de most, ingatlan egész világon, és szilárd véve, ez a félelem is búcsúzni. És akkor, amikor úgy tűnt, hogy a problémákat nem lehet elkerülni, a támogatás jött mindegy Newcastle, mindegy longshoremen hajógyári még mindig ugyanaz, csak nézte őket, Gordon Matthew Thomas Sumner másként.







3. Jung-ha Kim: Légy kreatív most!

4. Joe Sabia: történet Technology


Ebben a nagyon rövid előadás nagyon nemes és tiszta célja - megmutatni és elmondani, hogy az új technológiák mindig előny a kreativitás. Sabiya kifejti, hogy minden dolog és a technológia, kezdve a falak, a barlang, amelyet alkalmazott mintákat, és véget Twitter'om segített kreativitás jobb, mint az új műfajok és stílusok.

5. Julie Berstayn: 4 óra, a kreativitás


Rádiós műsorvezető Julie Berstayn keres, hogy beszél a kreatív emberek, megbeszélése a szakma, az eredményeket és a megközelítést. Hex sokat, hogy írt egy könyvet a kreativitás. Azonban ez a fejezet azt mutatja, hogy a hölgy jól ismeri a témát, és wow nem megfelelő, közös ötletek, hallotta rendező Mira Nair, Richard Ford író, szobrász, Richard Serra és fotós Joel Meierovics. Az alapötlet az, hogy ihletet megtalálható a mindennapi életben, így nem kell újra feltalálni a kereket, „Amikor hallgattam a történeteket, rájöttem, hogy a kreativitás származik a mindennapi életben gyakrabban, mint gondolnánk, köztük mi történik, függetlenül attól, mi lesz. "

6. Luke Sayson: Hogyan megállítani ítélve, és megtanultam szeretni a „haszontalan” művészeti


De nagyon tanulságos előadást, hogy meg kell tanítani, hogy tiszteletben tart minden fajta művészet. Semmi sem rosszabb, mint a nem értik, hogy talált hibát a másik személy a kreativitás. Először meg kell tanulni, hogy megértsék, mi nem tetszik a rap és a balett.

És a történet nagyon tanulságos, mert Saysonom mondta Luke, aki már régóta kurátora reneszánsz művészet, és részt vesz egy nagy kulturális örökséget - a rendkívüli képeket különböző szentek és fontos az olaszok. Aztán változott a munkáját, és ő kapta a gyűjtemény a Metropolitan Museum of Ceramics - aranyos mintás „haszontalan” gyertyatartókat és vázák. Nem tetszik, nem érti őket. Aztán beleszerettem, és most megmondja, hogyan.




Kapcsolódó cikkek