8 értékelés alapján körülbelül jazzdent Moszkva, Shchukin akadémikus Bocsvar utca, 10-B

Helló Ma volt a fogorvos-terapeuta egy mágikus tollal. Ez a lány csodákat. Ez az első alkalom az életében, a kezelés után több összetett fogak, kaptam az orvos mosolyogva. Szeretnék mondani mindenkinek, hogy ez a törékeny csodát! A neve Anna V. Larents. Én ajánlom minden barátomnak. Hirtelen ő volt a szakmaiság, hogy boldog még néhány, a beteg vagy a beteg. Köszönöm, Anna Vasilievna! Utána képek az alábbi linken.







Magas szintű szolgáltatást és hatásköre orvosok kérdésének a komplexitás -. Ez az, amit látni akartam a fogászati ​​klinika „Dent Jazz” teljesen megfelel a fenti rám akar. Külön köszönet Natalia Zakharchenko. Minden, amit a legjobb!

Én kellemesen meglepett a magas szakmai orvosok klinika „Dent-Jazz”. Megfordult egy éles fájdalom. Az orvosok megvizsgálták, amely a problémát, és a következőkkel indokolta a neki érthető nyelven, hogy én, a laikus, minden világossá vált. Ennél is fontosabb, hogy tudjam, mi történik. Így amikor az orvosok azt mondták, hogy a kezelés lesz, én megkönnyebbültem. A kezelés fájdalommentes, a személyzet csodálatos, hogy nem tapasztaltam a szokásos stressz fogászati ​​kezelést. Külön köszönet Zulumyan. további ›







Szia, én 28 éves, van három bölcsességfog, a munkája kapcsolódik kommunikációt az emberek, harapás kényeztetve sokáig döntöttek a nadrágtartó, mer, olvasni egy csomó információt az eljárások és így tovább. D. Volt három fogszabályzó, minden orthodontists döntött, hogy nem fog távolítsa el az összes beszélünk szétválasztás. Abbahagyta a klinikán „Dent Jazz” Zulumyan AA orvos fogszabályzó. Elmagyaráztam neki, hogy nem volt egy lány, tinédzser, amit meg kell tenni gyorsan. (Zafír, kerámia) És tudom, hogy valaki nem tudja, hogy egy kerámia vagy. további ›

Minden részvény nem ér egy fillért szaggatott vonal, olyan értelemben, hogy azokat az embereket idióták, így „alternatív héjak” - egyszerű tömések 5000 rubel. Nem szeretem az ilyen „olcsó” a cuccot, és amikor az orvosok kezdenek vonaglott és kibújik. Ezáltal nem orvosi eszköz és rulett bolondok. Túl drága nekem az egészségem.

Szomszédos pozitív visszajelzés nyilvánvaló hamisítvány, mert én egy fogat kezelték háromszor drágább, majd két hónap volt érzékeny. egyszerű fogszuvasodás. Jegyárak nagyon ravasz, az orvosok nem messze. Keresse meg a helyeket, ahol az ár nem számít pecsét a „felület”, és az egész fogat.




Kapcsolódó cikkek