11 értékelés a jó orvos Moszkva, Lublin, Sovkhoznaya utca 16

Üdvözöljük a lehetőséget, hogy kifejezze háláját a szakemberek és a kórházi személyzet. Néhány évvel ezelőtt jártam a klinikán sokáig: voltak készpénz és érlelt sürgősen vegyenek a fogak, valami közel a tömítéseket, és itt-ott, és tegye a protézis. Az általános, átfogó javítás az egész szájüregben. Körülbelül minden fillért költött nem bántam, mert: 1. Clinic modern, otthonos, kényelmes. 2. Az orvosok nem csak kezeli, hanem a rendelkezésre álló megmagyarázni, hogy miért, és mit csinál. 3. kitérőt. további ›







A jó orvos Fatyahov, köszönöm! Szeretném megköszönni Ahmyaru Ahmyatovichu Fattyahovu. Alig húzta a kórházba anyám nyugdíjas. Ő fél a fogorvosok általában. A fogat szinte eltűnt Ahmyar Ahmyatovich tette anya nylon protézisek, így ő volt egy teljesen más élet most. Figyelmes és intelligens ember, egy képzett orvos! Ha legalább a fele fogorvosok orthopedists volt ilyen hazánkban az emberek bizalommal mosolyt! Köszönöm szépen tőlem, és az én anyám!

Szeretném kifejezni hálámat a személyzet a klinika egy kellemes hangulat és barátságos! Nagyon elégedett voltam a szakértelmet az orvosok és a minőségi szolgáltatás ellenértékét. Külön köszönet Dr. Victoria Makaryan biztonságosan az elvégzett munka telepíteni héjak az elülső felső fogsor a fiam egy tinédzser. A fiú bonyolult volt egy mosollyal, és most a fiam mosolyog és arckifejezés egészen más volt. Az eredmény szuper, nagyon jól néz ki. Minden úgy volt 2 hét múlva. további ›







Szeretném kifejezni hálámat a klinika, „The Good Doctor” a hatékonyság és a szakmaiság. A végleges ár hívták azonnal, nem voltak olyan tételek, mint „papírmunkát”, és így tovább. D. Ne vegye át az összes eljárást külön csak a fizetett a lapot, és a koronát. Köszönöm Dr. Stopychevoy Catherine, ő nagyon figyelmes hozzám, mindent nagyon óvatosan. Catherine részletesen elmagyarázza minden, és az összes manipulációt a fájdalommentesen lehetséges. A rendszergazdák nagyon udvarias, az is egy plusz, hogy a szomszédban van. további ›

Szeretném megköszönni Dr. Makaryan Victoria. Több éve, csak kezeli a fogak benne - nagyon figyelmes, készséges és profi! Köszönöm szépen! Jelenleg nincs orvos.

Ő tartotta a teljes kezelés a klinikán. Én vezettem 2 orvos: Makaryan Victoria Fattyahov Ahmyar. Szakértők hatottak rám a szakszerűséget. Úgy éreztem, jó kezekben!

Nagyon elégedett voltam a munkájával orvos Fattyahova Ahmyara, amitől protézisek fémkerámia. Ő tett engem gyors, kiváló minőségű és ár most olcsóbb, mint a többi fogorvos. Minden barátom küld neki, és tanácsot ad. És általában, nagyon kellemes és barátságos személyzet.

Tetszett, hogy az árak ugyanazok, mint az állami klinikán, a hozzáállása az emberek nagyon jó, és méltó a neve)), a minőség nagyon! Még egyszer köszönöm!) Anya.

Furcsa módon, nincs válás a zsákmány. Ingyenes konzultáció és kezelési költségek kapcsolódó hirdetésben. Hívnám a klinikát Őszinte doktor, bár van még bőven a jóság. Örülök, hogy vannak orvosok korunkban.




Kapcsolódó cikkek