Hogyan lehet megölni - Spartak - 3

Az "SE" véleményező - a szentpétervári botrányos mérkőzésről.

Kár, hogy a meccsek ezen szintje megmagyarázhatatlan hibákat szenved. Olyan hibák, amelyeket senki sem igényel, még a győztes sem.

Az orosz játékvezetők azt szeretnék mondani: minden nincs bűn nélkül - csapatok, játékosok, edzők. Ez csak a csapat hiányosságaira vonatkozik, a futballisták és az edzők felelősek. Ennek eredményeként és későbbi személyzeti döntések. És milyen felelősséget visel a játékvezető? "Két" a főnökötől? Felfüggesztés a bírálatból? De nem úgy tűnik, hogy a gyakorlatunkat kiterjesztettük. A Premier League mérkőzéseit ugyanazok az emberek szolgálják ki.

Ebben a mérkőzésben Ivanov bírójának hibáit nem kevesebb, mint Lodygin hibája, vagy két lövés Eshchenko-ból. De újra - Lodygin és Eshchenko kockáztatják az eredményt, és elhelyezik a kompozíciót, de mi veszélyezteti Ivanovot?

Az úriember egész játék közben kérdezősködött, és sokáig úgy tűnt, hogy egyszerűen nem volt elég képessége. De mi történt a "Zenith" negyedik célja előtt. minden határt átmentek.

A meccs utolsó tíz percében. A "Zenith" 3: 2 és általában véve vezet az ügyben, de egy bizonyos ponton a "Spartacus" elragadja a bátorságot és megnyomja. Egy pillanat jelenik meg Lodygin kapujában, a második. A kapus korrigálja a hibát, majd a szalagból a labdát a számra helyezi. a feszültség növekszik. Egy másik támadás a piros és a fehér, a jobb oldalon Promes dobja a labdát a múlt Krishito. akinek már volt egy figyelmeztetése, és az olasz megragadja a holland testét a kezével. Nem kell szakértőnek ítélnie, hogy megértse: ez 100 százalékos szabálytalanság és 90 százalékos sárga lap. Ami automatikusan vörös színűvé válik. Azonban Ivanov sípja csendes, Zenit megtorló, és Kokorin büntetést tesz. Kérdések a 11 méteres nem, itt Ivanov világosan dolgozott. De az ördög a részletekben van. A "Spartacus" számára az ördög ebben a pillanatban fekete ember volt.

Eddig az epizódig álltam készen arra, hogy azt mondják, hogy a "Spartacus" Szentpétervárban megérdemelt vereséget szenvedett. Hogy a csapat egésze jól néz ki, de itt egyedül a mező különböző részeiben a vörös és a fehér gyengébbek voltak. Ami hagyományosan kiemelte a Promes-t (több tevékenység, mint hasznosság), ami egy jó mérkőzés volt, amit a Ze Luis tartott. Bocchetti bátran játszott. de mindez nem elég. Azt állítanám, hogy a "Zenith" vezetői erősebbek és számtalanabbak voltak, a Dziuba nagyszerű eredményt ért el, és Zhulian a bajnokságban legerősebbnek tűnik. Általában ez az.

De egy suttogó ember határozott döntése arra késztet, hogy valami mást beszéljünk. A pokolba a borzalmas etikettekkel és a jó ízlés szabályaival - miért, ha a bírálat rossz, mi, mint az edzők, csendben kell lennünk? Biztos vagyok benne, hogy a Zenitnek nincs szüksége ilyen szívességre - eléggé képes megoldani önmagát. De az árnyék a klubra és a bajnokságra összpontosít. Nem véletlen, hogy Valery Karpin a levegőben közvetlenül a végső sípot követően kijelentette, hogy Európát teljesen másképp ítélik meg.

Bármi is volt, a "Spartacus" egy harmadik vereséget szenvedett, és a második a bajnokságban. Az előny elvész - a "Zenith" most már egyenlő számú pont, és hamarosan át kell mennie a vörös és fehér CSKA-n.

A "Spartacus" rajongói ebben a helyzetben csak a Carrera konzolját tudják. ellentétben a sok emberrel, megpróbálja elmozdítani a felelősséget másokkal szemben. Nagyon sok munkát végez a hibákkal kapcsolatban - végül nem csak Ivanov csapata, hanem a "Spartacus" játékosai is engedték meg őket. Jó lenne az igazságszolgáltatásban dolgozni. Egyébként Rabiner kollégának meg kell írnia a Spartacus "Hogyan kell megölni" című könyvének harmadik részét. "