7 szovjetek, ahol nyers ételeket kapnak, a valóság határán

Hronist.ru »Nyers Étel» 7 tipp a nyers élelmiszerekhez

7 szovjetek, ahol nyers ételeket kapnak, a valóság határán
Az internet nagyon hasznos és ugyanakkor nagyon veszélyes dolog. A közelmúltban hasonló következtetésre jutottam. Korábban a televízió és rádió tulajdonosa volt az egész világnak, mert manipulálta a legtöbb ember tudatát. Most megváltozott az erők összehangolása. Véleményünk szerint most az, aki az internetet irányítja, az egész világot irányítja. Azt akarom hinni, hogy senki sem irányítja. Tehát vagy nem, de naponta több millió ember érkezik az isten Nat kiterjedésébe információért.







Nem mondom el többször, hogy az internet olyan, mint egy könyvtár nélküli könyvtár. Ezért, hogy valami hasznosat találjon, sokáig meg kell ásnia. Miért mondom mindezt? Mindig bármilyen helyzetben szükség van "a fej befogadására", bocsáss meg a szlengért. De mi az Internet előnye - tapasztalat van. Több ezer blogger megosztja tapasztalataikat, és ez, kedves olvasók, sokat ér.

Ma és szeretnék valamit használni neked. Ez a harmadik, a végső része a nagyszerű cikknek az ízletes menüből. Az első és a második részben alaposan szétszereltük a nyers élelmiszerek menüpontját, milyen termékeket és milyen arányban. Talán néhányan lelkesek kezdték követni ezeket a szabályokat az étrendjükben.

De érdekes időn belül élünk, és valószínűleg sokan már zavarba ejtik az a kérdés, hogy hol nyerhetünk a nyers ételekre. Azok számára, akiket ebben a kérdésben nem zavarják, úgy gondolom, hogy nem kevésbé érdekes lesz megismerni az alábbiakban ismertetett tanácsokat. Véleményem szerint ez a legértékesebb rész, hiszen képtelen választani a nyersanyagot tartalmazó termékekre, és ezeknek a problémáknak a többségét és az én ellenfeleim súlyos eseteit hozza létre.

A Tanács száma 1. Ne vásároljon élelmiszert a szupermarketekben

Mint a legtöbb ember, vásároltam élelmiszert a szupermarketben, és folytatta, még akkor is, amikor úgy döntöttem, hogy nyers étel. Ez nagyon kényelmes, mert ezek a "takarmányozók" gyakran közel állnak otthonunkhoz, munkájához, tanulmányi helyéhez. Itt megy, válaszol, és ha rossz kedve van, és nem akarsz valakit látni, akkor ez ideális hely, hiszen csak a pénztáros gyakran mosolygó mosolyt ad, és ez minden emberrel való kommunikáció vége.

De ahogy elmélyítettem a nyers élelmiszerek témáját, kezdtem egyre inkább látni, hogy nincsenek termékek a nyers élelmiszerekhez ... Gyakran az egész szupermarket méreténél az "élő élelmiszer" helyzete elhanyagolható. Gyümölcsök és zöldségek, gyakran tengerentúli és "gyötrő" a peszticidekkel. Amikor levágja mindezt saját kezével és eszik, látja, hogy hamis a polcokon, egy gyönyörű csomag, miközben a magon belül van.

Ne vásároljon élelmiszert a szupermarketek nyers ételére. Azt hiszem mindent nélkülöm ... Személy szerint én csak csokoládéért mentem. Néha megengedtem magamnak egy ilyen bánásmódot, amelyben nem kevesebb, mint 95% kakaó. Kedvencem 99%. Néha, amikor távoli utazásra indulsz, egyszerűen pótolhatatlan. Most pedig a bárányra és a csokoládéra többet értem.







A Tanács 2. Mindig ismerkedjen meg az eladókkal, akikről élelmet fogyasztanak

Felesleges megmondani, hogy csak a vásárlást teszem a piacon. Nem fogok elrejteni, itt is, őszinte hamiskodás. Szóval, bármilyen városban vagyok, az első dolog, amit keresek egy élelmiszerpiac. Mint ez jó - itt mindent meg lehet próbálni! Fő feladatunk egy állandó eladó keresése. Szeretem az uzbekeket. Én választom ki a legszívesebben (általában ugyanaz a választék).

Győződjön meg róla, hogy megismerkedjen az eladóval és az első néhány alkalommal sok dolgot vásárolok egyszerre (szükséges, hogy emlékszem). Mi ez az egész? Rendszeres vevőjének nincs oka eladni egy rossz terméket, különösen, ha rendszeresen sétál és sokat vesz.

Gyakran az általam kapott termékek kapnak a pult alatt, és ez a termék nagyon jó minőségű, mint ami még a pulton is van (megjegyzés - az ár ugyanaz). Általában 2-3 ilyen ismerőse van. Olyan aszalt gyümölcsök és diófélék, amelyeket nem fogsz vásárolni. És bár nem olyan szépek, jó ízűek!

Még a piacon is van a tendencia, hogy összekeverik a mézet a cukorral. ez a termék teljesen haszontalan "bájital" -nak! Itt is hasznos bevezetésre van szüksége.

Ezenkívül elengedhetetlen a fűszerek nyers ételének, így mindenféle ízfokozók és adalékanyagok nem fogyaszthatók. Ez és az Önnek tetszett ízesítés összegyűjti, de személyesen mindig eladom a legjobb tengeri káposzta és természetes, kiváló minőségű szójaszósz.

A Tanács 3. Válasszon kereskedési helyeket közelebb a piac szélén

Általában olyan helyeket választok, amelyek közelebb vannak a piac széléhez, ahol a termékek olcsóbbak, és a "méreg" -be eső esély kisebb. Gyakran találom magam, hogy értékelem a termékek előnyeit az árán. De paradox módon, a nyers ételeket tartalmazó termékekkel gyakran fordítva. Minél tovább a hely, annál olcsóbb a bérleti díj és annál olcsóbb az áru - ezúttal.

Mivel nem voltam egyszer győződve arról, hogy a legfinomabb szárított sárgabarack és a dátum, nagyon gyakran van egy csúnya megjelenés. Nem meglepő, mert a legszebbeket savas gőzzel kezelik, és a szupermarketekbe kerülnek, míg a nem vonzó megjelenésűek egyszerűen megszáradnak a napsütésben. Kedvezőek, de a megjelenés miatt sokat nem értékesítenek. De ez egy nagyon hasznos termék - kettő van.

4. tipp. Menj a raktárkészletekhez közelebb a piac bezárásához

A gyümölcsök és a zöldségek esetében inkább közelebb mennem a záráshoz. Ez számomra több oka van. Először is, mindannyian ember vagyunk és fáradtunk a munkahelyen. Az eladók gyakran kedvelik a szilárd árengedményt, ha elveszik tőlük az összes többi árut. Időnként 20 kiló banánt kellett hazafelé vinni, másodszor, minden piac szélén, amikor a főbb eladók elhagyják, a nagymamák alkudoznak. És ez a következő tanács.

5. tipp. Nagymamákból vásárolj élelmiszert

Ez a barátaim valódi kincs. A nagymamák a piacok és a zöldek saját kezét a kertben termesztett és alma az ő saját alma - általában minden csak élő és természetes, azokat a termékeket, amelyek szükségesek a nyers élelmiszerek. Velük ismerkedhet és meg kell ismerkednie, és a mély télig meg kell adni.

Tipp # 6. Cook magadnak az ételeket

A legtöbb termék nem kap pénzt. Az "élővíz" például csak magának készíthető el, mert az ilyen víz eltarthatóságát órákban mérik. Felejtsd el a friss zöldségekből és zöldségekből készült kész salátákat. Sót és olajat adnak, és gyakran ízfokozók. A napraforgó és az étrendből származó olívaolajat ki kell zárni. Cserélje őket csalánolajjal, amarantával, lenmagolajjal.

A Tanács 7. Online Üzletek

Összefoglalva, azt fogom mondani, hogy van egy másik forrás, ahol élelmiszert kaphat a nyers élelmiszerraktárhoz - ez az online áruház. De csak akkor kezeljük őket, ha nem tudunk más helyre menni. Először várjon sokáig (éhesen meghalhat). Másodszor, az árak harapnak (a postai szolgáltatásokat is meg kell fizetni). A "Raw" boltban foglalkoztam. A termékek minősége teljesült. Ugyanezen a helyszínen megkaphatja a fent említett olajokat.

Itt, általában, és mindent, amit el akartam mondani. Remélem, tanácsom segíteni fogja a nyers élelmiszerek túlélését a mai agresszív környezetben. Légy egészséges és ... vigyázz az utánzatokra :)!




Kapcsolódó cikkek