12 éves macskával élt, 4 válasz, 20 hozzászólás, konzultációs fórum "pszichológia és pszichiátria,

Vendég (nem regisztrált)

Ma eltemetettem a macskámat. 2 évig beteg volt, és az elmúlt 2 hétben egyáltalán nem evett. Elhunyt elfojtott. Néha a halála után jól érzem magam, és néha nem tudok segíteni sírni és nyilvánosan.






Szeretnék még egy macskát, de attól tartok, hogy nem fogok tetszeni. De anélkül, hogy egy állat lenne, a ház nem annyira hangulatos.
Ma, amikor az ajtó kinyílik, nézek le az ajtón, azt hiszem, ó, a macska. Nem tudok megszokni, hogy többé nem lesz. hogy meghalt. Féltem.






Nem akarok holnap ünnepelni az új évet. És anyám azt mondja, hogy ez egy rossz előjel. Természetesen mindent el tudok főzni az ünnephez, egy karácsonyfa, de szégyellem az elhunyt macska előtt. Meghalt, és még mindig hizlalni fogok az asztalnál.

Anya igaza nincs abban a tervben, hogy a rossz szerencse, hanem az a tény, hogy a szabadságot kell tartani ennek megfelelően - ünnepi. Sajnos nem csak az állatok, hanem az emberek is örökek ezen a földön. Ezért örülnünk kell, hogy a többiek élnek és jól vannak, és figyelmet kell fordítani rájuk.
És a macskája a "macska paradicsomába" került, úgy vélik, hogy most sokkal jobb, mint itt - nem beteg és nem szenved.

Liana. A macskánk december 16-án halt meg Ugyanazok voltak a gondolataim, mint a szórakozásról, de. az élet folytatódik. És tudod, mert helyesen mondják, hogy el kell engednünk az elhunytat, vagy a lélek szenved. Ha jól érzi magát, akkor a macska boldog lesz a macska paradicsomában. Engedje el a macskát. jobb érdemes emlékezni a pozitív érzelmekre. És képzeld el. Itt szereted a szeretteidet könnyekben? Valószínűleg azt mondanám nekik a másik világról: "Drágám, hagyja abba a gyászolást és a sírást! Jól érzem magam, és minden nap élsz és értékelsz! "

Igen, jól vagy? Madame, 30 éves vagy. Hogyan történt, hogy 30 éves korában csak egy macska és pszicho-fejlesztési problémái vannak egy 10 éves lány szintjén? elnézést kérek, ha a szimpatizánsok tömegéből kiöntöm és megfosztják, de őszintén nem értem, hogy az emberek ilyen "csótányokkal" élnek a fejemben?




Kapcsolódó cikkek