10 legjobb szőlőfajták

10 legjobb szőlőfajták

№ 1 - Új Arcadia

No. 2 - Líbia

Ez a két hibrid forma még mindig újdonság. Reméljük, hogy a jövőben sokkal jobb mutatókat fognak mutatni.





№ 3 - Arcadia

Sokat írt erről a fajtaról, szinte mindenki kipróbálja és csodálja. És én is benne vagyok.

№ 4 - Bizánc

Ez a város f. nagyon hasonlít a Strashensky törzshez. Csokor és bogyó - ez a fajta majdnem pontos másolata. Miért jobb a Byzantium, mint Strashensky? Négy évig - nem egyetlen daganatkép, íze jobb, nincs savanyúság, gyengébb a növekedés ereje. Mindenki most szeretné ezt a várost. A bizánci bogyó a piacon többet vásárol, mint más fekete színű fajták.







No. 5 - Laura

A változatosság érdemes foglalkozni.

№ 6 - 11-43-23

# 7 - Altai

A nagyon nagy bogyók ellenére csak a hetedik helyen áll. Ez ugyanaz a Mascot. Ez jobb nekem? A talizmán hosszú metszést igényel, 12 vagy több vese, és Altai 5 vesére van vágva.

№ 8 - Az új ajándék Zaporozhye

Minden évben jobb lesz. Berry valami, mint Laura bogyó. Amikor teljesen érett, sárgul, nagyon szép lesz. A fajta nagyon gyümölcsöző, korai érlelés. A csokrok nagyon nagyok, több mint 1 kg, néhány szárnyas.

No. 9 - A Zodiákus

Értékelem ezt a változatosságot rendkívüli ízlése és nagyfokú ellenállása minden betegségnek. 600 g súlyú csokor, sötét rózsaszín, 6-7 g súlyú bogyó, nagyon jó hozamú változat. Ebben az évben a bokor 40 kg-ot kapott.

No. 10 - Criuleni muskotály

Ez a fajta univerzális. A bogyó a mi piacunk a bogyók ára Nadezhda AZOS, K-41. 600 g tömegű fürtök, bogyósgyümölcs - 6-7 g, egy kő, sötét rózsaszínű bogyó. De milyen íz és aroma! A piacon, Muscat Kriulansky jobb, mint más fajta miatt a csodálatos ízét. Az ilyen bogyókból nagyon finom borokat kap. Mivel a bogyók nagyon magas cukortartalma van, hozzáadok egy liter cukrot 10 literre.

Az összes olyan fajta közül, amelyek valaha nőttek, azt választottam és leírták, véleményem szerint az első tíz. Az én területemben ezek a fajták tisztességes termést eredményeznek, annak ellenére, hogy a talaj egy nehéz mázzal rendelkező nehéz agyagból áll.

Fajok, például Nadezhda AZOS, Arcadia, Richelieu, kicsit klórozzák a meszesedést. Nem sokat dicsérték az általam kiválasztott osztályokat. Röviden, de igazat mondtam rájuk. Valószínűleg valaki más tízbe fog nevezni. Talán az, hogy a kedvenceim egyáltalán nem tetszenek. Végül is minden ízlése eltérő, a növekvő feltételek pedig talajok, ápolás stb. Én, kivéve a zagyot és az öntözés hamut, ne használjam más dolgokat. Úgy gondolom, hogy más amatőr termesztők is elmondják a tucatnyi legjobb fajtát. Nagyon érdekel majd a véleményem megismerése. Szeretném látni az Ön szemszögéből és bortermelőit a Donetsk régióból, lehetőleg Makeyevka északi részén. Mindannyian jó minőségűek.

Többet a Yagoda részből

Minden kérdésre: [email protected]




Kapcsolódó cikkek