7 Miért a szűz ideális partner a szerelem és a házasság, astro7

Megbízható és praktikus, kiegyensúlyozott és körültekintő - azok, akik Szűz Mária alatt születnek, ideális partnerként válhatnak a szerelem és a házasság iránt. És a Mercury védnöksége nagyvonalúan hozzáteszi, hogy a szellem és a képesség a szinte bármilyen témában folytatott beszélgetést támogatja.







Ne dobja a szavakat a szél felé

Az, aki a Zodiákus e jel alatt született, szinte mindig beszámol az ígéreteiről és érzéseiről. Talán a Szűz eleinte nehéz belátni a szeretetbe, de ez nem jelenti azt, hogy minden Szűz hideg és érzéketlen. Egyszerűen a jelző képviselőinek kell idő, hogy megértsék érzelmeiket és meghatározzák a kapcsolatok kilátásait. Mentálisan minden "a polcokon" elterjedt, és megbizonyosodott az érzéseikről, a Szűz minden bizonnyal el fogja mondani a kedves "szeretetet", és utána nem fogja elvenni a szavait.

Értékelje a stabilitást

Az újdonság és az élet instabilitásának állandó szomjúsága - ez természetesen nem az, amit Dev mondott. A Virgos természetüknél fogva óvatos és kissé konzervatív, de ezek a tulajdonságok megmentik őket a felesleges kalandoktól, amelyek nélkül elég hosszú és boldog életet élni. Ez nem jelenti azt, hogy minden Virgo unalmas. Tisztelettel érdekli a partnerekkel való magas színvonalú kapcsolat, a Virgo minden erőfeszítést megtesz annak érdekében, hogy a szeretett személy ne kerüljön az oldalára. Igen, nagyrészt a szabadidő előre tervezett, de ez a jelek képviselőinek lényege. Meggyőződésük, hogy a legjobb rögtönzés az, ami előre tervezett.

7 Miért a szűz ideális partner a szerelem és a házasság, astro7

Vezesse a pénzt a számlára

Fellemző a nemben

A mítosz, hogy a Szűz hideg és közömbös a testi örömökre, hosszú ideig unatkozik az asztrológusok előtt, és ideje eloszlatni ezt a téveszmét. A földi elemek képviselői, a Virgo nagy érdeklődéssel kezelik a szexuális örömöket, és maguk is felajánlhatják partnereiknek, hogy kipróbáljanak valami újat. És a tiszta kíváncsiságból is megcsinálhatják. A jel külső pártatlanságának igazsága nehéz kitalálni, hogy milyen szenvedélyes vulkánok dühöngenek a szívükben. Ráadásul a szüz szülei csak ritkán mennek el a házasságtörésen - a hűtlenség számtalan ok miatt szomorú, ezek közül az egyik a vonakodás az új partnerhez. Ezért képzeletük sokfélesége és erőssége megegyezik azzal, akikkel választották.

Felelős szülők

Szülő-szűz, nem számít, milyen szoros volt a munkarend, mindig talál időt, hogy ellenőrizze a házi feladatot, a gyermek, és ezzel egy időben teszi, hogy a baba ne maradjon a modulok helyett olvasni. Bizonyos, ez a megközelítés úgy tűnik, túl szigorú és konzervatív, de szinte minden szűz Meggyőződésünk, hogy dolgozzon a bölcsesség és igazságok az iskolás korú a legjobb a könyveket, és nem gyűjteni őket a hatalmas World Wide Web. Hajlik az egzakt tudományok, a Virgin nagy öröm, hogy a gyermekeiket, hogy ismételje meg a tapasztalatokat az iskola természetesen a fizika és a kémia, és a nyaralás megpróbálja együtt végezni néhány különösen csábító tudományos kísérlet. A virgók nagyon szeretik a tanulást, és szükségük van arra, hogy segítsenek a gyermekeknek megtanulni, hogy az iskolai tantárgyak kiváló lehetőséget biztosítsanak a saját tudásuk frissítésére és megszigorítására.







Komfortot és szilárdságot keresnek mindenben

Az egészséges életmód hívei

A gondos Szűz minden bizonnyal mindent megtesz annak érdekében, hogy megakadályozza a szezonális vitaminhiányt és az ARVI-t nemcsak önmagában, hanem szeretteinek is. A jelöltek közül sokan sokan követik a táplálkozás korrektségét, és jól ismerik, hogyan kell ízletes, ugyanakkor hasznos ételeket főzni. Azonban a Szűz nem önző, de hajlamos arra, hogy szeretteiknek vigye kényelmet és jólétet az életükbe. Ezért ne lepődj meg, ha egy nap a kedves Virgo beszélni fog arról, milyen jó lenne, ha kettő egy fitnesz klubba menne, vagy egy hatha jóga egyeztetésére. Ez csak egy a sok módon, hogy azt mondja: "szeretlek" a megértése, aki születik a jel a Szűz. A külső megszorítások ellenére, a Szűz jele szerint születettek gyakran erős karaktert és szenvedélyt hordoznak. És természetes képességük, hogy alkalmazkodni tudjanak a nehéz helyzetekben és gondoskodjanak a választott emberről, egyszerűen kiváló partnerként szolgálják a szeretetet és a házasságot!

Ingyenes regisztráció egy asztrológus, egy szerencsés vagy pszichikus regisztrálás után

Hiba történt a regisztráció feldolgozása során

pff, amit a Virgin ritkán megy hűtlenség egy aljas hazugság, aki bár nem sok járatos az asztrológiában, és egy kicsit mélyebbre ásni, mint a Nap a Szűzben, tudják, hogy a képviselői ennek a jele kettős életet legkidolgozottabb és elrejtsék a hűtlenség ... nem 100% -ban természetes , de nagyon sajnálatos módon saját erkölcsük van ezzel kapcsolatban

Elena nincs igazad, én is szűz vagyok, de soha nem fogom megváltoztatni a férjemet.)) Most nehéz életem van, nem foglalkozom a férfiakkal való kapcsolattal, és hamarosan 32 ... azt mondod. Mindenki és írjon mindenféle csúnya dolgot a lányokról. Ők csak egy baleset

A kedvenc szűz, de nem értünk egyet, ha már skorpió ... találkozott egy másik után, és én is volt egy új srác ... egy nap a barátom kidobott, és hívtam a Virgin, hogy csak aludni, és távolítsa el súlyát a szíve. Ezután a Deva nem hagyott hátra, de nem hagyta abba a lányt sem .... így találkoztunk, és ugyanakkor teherbe esett, született, összeházasodtak és elment hozzám. Persze hisztéria, elkergették, olvassa el az óra előadás, hogy ő legyen vele, de a végén még kitört, és eltemették a karjaiban .... nem változtatta meg ... megengedte neki, hogy az életében legyen .... de azt mondta nekem, hogy nem velem van, mert visszautasítottam őt, vagyis ismét a megbízhatóság és a stabilitás kérdése ... Igaz, elutasítottam, mert havonta egyszer jött ... skuperdyay) egész idő alatt dolgozni. Ő most elvált tőle, megy a gyerek, hogy egymásra csak havonta egyszer ... Kemény szörnyű ... de 10 éves, imádom ... ez volt a gyanú, .Nedavno méhnyakrák, hiszek Pszichoszomatika és közölte vele, hogy egy kicsit, és én azért, mert a minden tapasztalat és sérelem rák lesz, és jobb, ha részünk van ... azt mondta, hogy ne sértsük meg, és már nem veszekedünk vele. ez talán a leginkább szívbillentyű magyarázat a szerelemben. Szeretem a gondját: a könnyek, amikor a kabátját rám helyezi; örömei a szexben, és órákig hallgassanak rólam, amiről ő egy teljes rascal. 10 év múlva virágokat hozott nekem az elmúlt napokban, és nemrégiben elvitt egy kávézóba ... mint "jobb lesz, de nem azonnal." De a születésnapi kérelem jóga matracot kínál 20 ezerre (ez egy kedvezmény), amelyet deliriumnak neveznek, és végül csak virágokat hozott. És örülök, hogy én, egy vegetáriánus, néha utalások, hogy nem hagyja, hogy eszik húst), úgy tűnik, mintha semmi sem jó róla, de ez a fajta egy csipetnyi, hogy együtt vagyunk sokáig ... Én még kész főzni hús számára
Már 35 évesek vagyunk, van fiam, nincsen senkiem, attól tartok, hogy nem lesz egy kisbaba ...

Első konzultációt adunk az új ügyfeleknek!

  • Készüljön fel a kérdésre
  • Válasszon szakembert
  • Kérjen tanácsot