7 Anya tanácsát, ahogy felemelek a lányaimat

Két lány anyja, Veronica Malinko megosztotta a Letidor tapasztalatait.

Szeretnék megosztani néhány pillanatot az oktatással, és nem kötnék semmilyen vitát valakivel. Határozottan tudom: minden anya, fiú vagy lány - nem számít, hatalmas felelősség, hogy évek óta a kiválasztott gyermek vagy nem mond ellentényes és hálátlan szavakat.

Veronika vagyok, két lánya anyja. A legidősebb Valeria egy okos, gyönyörű, tehetséges művész. Annyira hasonlít hozzám, hogy egy nap, amikor elvett egy lányt az óvodából, hosszú ideig nem találtam vele a szemét (kiderült, hogy csoportjukat áthelyezték egy másik oldalra), és hirtelen megnéztem: ülök! Fiatalabb, Victoria - ragaszkodó, vidám, rosszindulatú és az én karakterem is. Ő a boldogságunk, a kiváló hangulatunk.

Véleményem szerint könnyebb lányokat felvenni, a mama lány. Így könnyebb számomra megérteni és magyarázni. Az anya és a lánya közötti megbízható kapcsolatok nagy jelentőséggel bírnak mind a gyermekkorban, mind a lány felnövekvő folyamatában. És mindent fontos: a személyes higiéniától a megjelenésig, de minden rendben.

A lányok és a pot

A lányaim edzésével a pothoz nem volt semmi problémám. Valószínűleg azért, mert egyáltalán nem aggódtam. Körülbelül 8 hónapig néha ültettem leányokat egy fazékra (néhányan ezt még korábban is). Egész idő alatt kiemelkedő helyen állt, hogy időnként elmagyarázhassa a gyermeknek, miért van szüksége erre. Később, egy év múlva áthelyeztem a potot a WC-re, és már a lányaim is mindent megtettek, látva a szemem előtt egy példát. Ráadásul számomra úgy tűnik számomra, hogy egy másfél év alatt a lányok a fejükben átkapcsolnak, és teljesen önállóan és tudatosan járnak a mosdóba.

Lányok és íjak


Beszélgetés egy lánygal a higiéniáról, a hajról és a ruháról öröm. Bármit is mondhatsz, gyönyörű legyen a nők vérében. A lányai nagyon szeretik a ruhák kipróbálását. De amikor a gyalogos pisztolytól a fején lévő növényzet kezdett egyfajta fonóba alakulni, akkor verejtékezésre volt szükség! Meg kellett magyaráznom, hogy nem engedhetem meg, hogy laza szőrű óvónőbe juthasson, és alaposan meg kellett tanulnom az iskolába. Szerencsére a két kis szépség kora eltölthet egy kis időt a gumiszalagok és a hajvágás terén. De egy barátom hajának lánya egy év alatt erőszakos erővel kezdett nőni, ennek az anyának több nehézsége volt.


Lányok és ruhák

Egy nőnek viselnie kell a ruhákat! Véleményem szerint ez egy axióma. Természetesen nadrágban és farmerben sokkal kényelmesebb a futáson élni. Ugyanakkor legyenek férfiak maradjanak, és a világot díszítjük folyó vagy éppen ellenkezőleg, illő ruhákban és szoknyákban. Fiatal hölgyek egy igazán női WC-vel különösen bájos és megható. Ezenkívül a gyönyörű ruhák bizonyos viselkedésmódot követelnek - a kerítésen keresztül már nem másznak. Legalábbis általában a lányok nem ezt teszik. Mindig örömmel választom a ruhák lányait, hogy átgondolják a kép minden részletét, hogy ők is kialakuljanak a gyermekkorból. A barátnőm úgy véli, hogy még nem tanulta meg, hogyan kell öltözni anyja miatt, aki gyermekkorában nem fordított kellő figyelmet erre.


Lányok és papucsok

A cipők a lányaim gyengeségei. Aludnak és látnak: hogyan kell új párral próbálni. Az idősebb órákat tölthet a cipőm segítségével, és tükröződhet a tükörben. Vettem magammal az üzletekbe, és mindenütt Valeria tökéletesen viselkedett - kivéve a cipőosztályokat. Ott az eladóknak sok időt kellett szervezniük a látogatás után. A kis hercegnõk számára készült cipõknek össze kell kapcsolniuk a szépséget és a funkcionalitást. A lányaim közül csak természetes anyagokból és pár párból választok cipőt a szezonra.


Lányok és születésnapok


A legidősebb lányomat gyakran meghívják a gyermekek pártjaira. Ajándékokkal a fiúknak nincsenek kérdéseik, de mikor a barátnőkkel való ajándékokról van szó, kiderül, hogy otthon nincs elég szó szerint minden baba vagy játék. Amikor Lera 4 éves volt, egész évben adtunk Zoobillardnak. A kedvcsinálás nem olcsó, de az első ajándékkal együtt ugyanazt a lányt vásároltuk, ezért beleegyezett abba, hogy ezt a játékot mindenkinek ajándékként vigye el. Most csak egy közös ajándékot választunk szinte kompromisszumok nélkül.


7 Anya tanácsát, ahogy felemelek a lányaimat

Lányok és félénkség

Nem olyan félénkség, amelyen a gyermek fél a szótól, hogy egy ismeretlen felnőtt, de természetes lázadattal mondjon. Amikor a legidősebb lányom 3,5-4 éves volt, elkezdtem észrevenni, hogy nem volt hajlandó megváltoztatni a ruhákat a fogadó kertben, ha vannak fiúk vagy valakinek apa mellettünk. Nem akadályoztam meg ezt a tendenciát, hogy elrejtse testemet a kíváncsiskodó szemekből, mivel teljesen normálisnak tartom. Ráadásul ebben a korban nagyon fontos, hogy érzékeny legyen a lányok félénkségére, mert nagyon jól tudják, hogy testük eltér a fiútól. De minden érmének két oldala van. Az általános iskolában a gyerekek gyakran öltözködnek az osztályteremben, legalábbis az iskolánkban. Az én Lera-ra ez tényleges probléma lett. Nem változik a póló, hogy ne nyissa ki a "mellkasát", és tegye a sport nadrágot egyenesen harisnyanadrágra, hogy senki ne nézze meg a fehérneműt. Vagy lesz!

Lányok és sport

A lányaim nem hordoznak. Ez teljesen! A legidősebb lánya megpróbált kibújni a foglalkoztatás fizioterápiás gyakorlatok még az idősebb csoportban az óvoda után a testnevelési órák az iskolában sírt és kérte „hogy eltávolítja a körbe.” Meg kellett magyaráznom, hogy nem lennél kiváló tanuló, és trojka lenne e témában. A sportra való kényszerítéshez nem tartom szükségesnek, ha a gyermek nem hazudik e léleknek. De már 21 éve csináltam atlétát. Ezen felül, otthon is szimulátorok és súlyzók, és a gyerekek nap mint nap látják anyjukat rövidnadrágban és cipőkön. Én inkább azt szeretném, ha a lányok a rendszeres edzés előnyeit a példámon látnám. A közelmúltban a legidősebbnek járt a kötélen, most már keményen edzõ. De egy pár kör a stadionban a velem folytatott cégnél a legfiatalabb.


Nagyon fontosnak tartom, hogy a lányokat személyesen oktassam. Igen, a gyerekek szeretik anyjukat, függetlenül attól, hogy néz ki, de mindig jó látni egy gyönyörű anyát, aki állandóan, nem ritkán gondoskodik róla. Hagyja, hogy a lányok láthassák, hogyan csinálod a hajadat és a sminkedet, hogyan öltözködsz, hogyan viselkedsz. Válaszolj kérdéseire, ne késlekedjen később.

Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy van, hogy annak érdekében, hogy hallgatni történeteket idősebb végtelen babák, retellings népszerű rajzfilmek, stb Mindez érthető .. Munka és belügyi nem törölték. De nem szeretném, ha a lányaim figyelmet szentelnének az érdeklődőknek. A lányok számára nagyon fontos, hogy érezze a hátat az anya arcán, védelmet az egész világtól. Tudom, hogy a lányaim érezzék.

A lányom nem tökéletes. És a velük való kapcsolat nem ideális. És mégis nagy boldogság, hogy van egy lánya. Ezért egy nő megérdemli az ismétlést.

Kapcsolódó cikkek