15 A gesztenye жуковский г, амет-хаан султана улица, 33

Egy héttel ezelőtt megjelent a bölcsesség foga a "gesztenye". Fogorvos Darya Komissarova (azt hiszem) nézett rám, és azt mondta, hogy eltávolítja a maxlyofacial sebészt Bogdan Nikolayevics. Rettenetesen remegett, mert soha nem távolította el a fogát az életében, és csak 27 év alatt kezelt néhányszor). Nem tudom, mit csinált a sebész, de nem is hittem neki, amikor azt mondta nekem, hogy eltávolította a fogat! Az arany kezei! De ezen a kommunikációm a klinikával nem ért véget. Hosszú ideig zavart a fogam. Ma reggel úgy döntött, hogy megváltozik. Legközelebb ›

Pénteken feltűnt, nagyon erősen az összes alsó állkapcsot a bal oldalon. Tudtam, hogy régen el kellett távolítanom a bölcsességfogat, amely a hetedik fog alatt feküdt. Doktor, kicsit, sovány, ilyen. Megnyugtatott, azt mondta, hogy az eltávolítás nehéz lesz, de segíteni fog. Tényleg töröltem a nyolc, előírt kezelést, 3 nap elteltével nem láttam nyomot az ödéma. Nagyon köszönöm!

Nagy hálámat szeretnék kifejezni a professzionalizmus, a fogorvosok jó hozzáállása mellett! 10 éven át féltem eltávolítani a "hazug" bölcsességfogat, amely az állkapocsba nőtt. Mindenütt rettegtem - 2 hétig betegszabadságon jársz - mindenki elmondta. Végül elvesztettem a következő fogat. Amikor nem volt hova menni, eljöttem a Gesztenyébe. Reggel, és ugyanazon a napon este semmi fáj! A szájban csak egy rózsaszín sáv volt az eltávolított fogaktól! Még mindig tehetséges, professzionális és nem közömbös orvosok maradtak. Legközelebb ›

Kapcsolódó cikkek