346 Vélemények a város klinikai kórház № 40 at москва, алексеевский, касаткина улица, 7

Őszinte hálámat fejezem ki Nikolai Georgievics Stepanyantisztnek, a Városi Klinikai Kórház onkológiai osztályának sebészének. Szeretnék köszönetet mondani a kemény és szükséges munkájáért. Köszönjük, hogy a legmagasabb szakmai színvonalnak köszönhetően tovább élünk. Köszönöm, hogy reményt adtál nekem, hogy harcolhatsz ezzel a szörnyű betegséggel. Még a mentesítés után sem hagyja több hónapig a betegeidet. Köszönöm a kezeiteket, amelyek csodákat tehetnek. Határozottan hálás vagyok neked.







A legmélyebb hálámat és őszinte hálát fejezem ki a 3 onkológiai osztály vezetőjeként. GKB szám 40 AN Sarantseva és az orvos KV Morozova a segítségnyújtásért és kezelésért, valamint az osztály egészének munkatársaitól a figyelmes hozzáállásért és a professzionalizmusért. A munka összehangolt, minden eljárás pontosan és pontosan történik. Köszönöm a kezeiteket, amelyek még nagyon kellemetlen eljárásokat is képesek csökkenteni. Köszönjük, hogy tudása és készségeinek köszönhetően tovább élünk.

Köszönöm szépen a professzionalizmusodért. Te vagy a legjobb. A művelet a pápával, a sigmoid vastagbél rákával történt. Csinálja kiválóan a munkáját. Köszönjük nekünk sok betegünket, és mindannyian különbözőek vagyunk, részvételéért és türelmükért. Reményt adsz, hogy harcolhatsz ezzel a gonosz betegséggel. És köszönöm az irodájába. Egy ismétlődő műveletben találkozunk.

Kívül a 6. hadtest burkolva és javításokat, és a belső (Hematológiai 7. emeleti iroda) horror - piszkos WC, törött ágy, penész falak és a mennyezet, kopott linóleum, a betegek maguknak kell mosogatni az eltömődött mosogató, nincs oxigénellátását tanácselnök, ott pont a folyosón, ahonnan a 33-szer húzta felhalmozott tömlő kimaradt helyeken összetételéhez az összes oxigént. Az osztály vezetője első pillantásra kapcsolatba kerül, de valójában közömbös. Az osztályban egy nem szabványos algoritmus szerint dolgoznak. Legközelebb ›

A kórház nőgyógyászati ​​osztályán kezelt. A kezelés ingyenes volt, és a közös szabad szobában volt. Általánosságban elmondható, hogy a kórház természetesen nem szuper, de itt az orvosok jól működnek. De a szakadékokban rosszul táplálják, és nem könnyű bejutni a zuhanyba.

Őszinte hálámat fejezem ki Nikolai Georgievics Stepanyantisztnek, a Városi Klinikai Kórház onkológiai osztályának sebészének. Szeretnék köszönetet mondani a kemény és szükséges munkájáért. Köszönjük, hogy a legmagasabb szakmai színvonalnak köszönhetően tovább élünk. Köszönöm, hogy reményt adtál nekem, hogy harcolhatsz ezzel a szörnyű betegséggel. Még a mentesítés után sem hagyja több hónapig a betegeidet. Köszönöm a kezeiteket, amelyek csodákat tehetnek. Határozottan hálás vagyok neked.

Eskin Vadim Germanovich. A legfontosabb, hogy csökkentsék a pénzt, és a beteggel beszélni az egészséggel kapcsolatos panaszokról nem szükséges. A kérdésemre, hogy miért fáj a mellkasom, azt válaszolta, hogy intercostalis neuralgia van (az én mellem az interkosztális izmokból áll, változatának megfelelően). Még ha úgy gondolja is, nem kell segítségre? Nem tudja, hogy a liposzómák eltávolításával endoszkópos módszer alkalmazható. Biztos benne, hogy az endoszkópos módszert csak intracavitary műveletekhez használják. És persze a hang. Legközelebb ›

Ebben a kórházban kezeltem a terápiás osztályban. Ha a kezelésről beszélünk, akkor az orvosok kiválóak és ennek megfelelően kezelik. De a körülmények nem olyan jóak, mint szeretnénk. Például egy teljes ón-ételt.

Hozta ide mentő, a kórház már a recepción tűnt nem egészen normális, romos falak, mennyezetek és padlók. Tedd a nőgyógyászat, van olyan benyomást ez a hely csak rosszabbodott a House of csótányok rohangál, a falak peeling, rozsdás elemeket, tisztítsa meg a kórtermek naponta egyszer, és úgy tűnik, hogy jelölje. Étkező, mint olyan, nincs, három asztal, ami nem illik, és ha hiányzik, miközben te minden vár, akkor nem esznek. Nos, ez még egy plusz, mert az étel undorító. Legközelebb ›

Ebben a kórházban, mint a legtöbb esetben, a szegény táplálkozás, az egyházközségi körülmények is nem ösztönzik. De ugyanakkor az orvosok tisztességesek.







A betegekkel kapcsolatos attitűdök szörnyűek. És a feltételek megfelelőek: a monoton, a betegek szegény táplálása, az osztályon sár.

Kitűnő orvosok, ápolónők ismerik üzleti tevékenységüket! A szokásos kórházak táplálják őket, ez nem szanatórium! Reggel zabkása, délután leves, a második, csók! Ez normális. De! Szörnyű WC! A fülkék nem záródnak le, és nincs hely a WC-hez, nincs függöny a zuhany alatt, néha a helyi diákok jönnek, hogy megnézzék, a láthatóság kiváló!

Kívánatos lenne, hogy a kezelés feltételei egy kicsit jobbak voltak. Különösen az élelmiszer rossz. De nem kell választani ...

A sebészi osztályban volt. Nem a kórház legrosszabb, de nem a legjobb változata. Az átlag alatti feltételek, a nihilisztikus hozzáállás a személyzettől. A hivatalban lévő takarmány egyszerűen csúnya.

A legmélyebb hálámat és őszinte hálát fejezem ki a 3 onkológiai osztály vezetőjeként. GKB szám 40 AN Sarantseva és az orvos KV Morozova a segítségnyújtásért és kezelésért, valamint az osztály egészének munkatársaitól a figyelmes hozzáállásért és a professzionalizmusért. A munka összehangolt, minden eljárás pontosan és pontosan történik. Köszönöm a kezeiteket, amelyek még nagyon kellemetlen eljárásokat is képesek csökkenteni. Köszönjük, hogy tudása és készségeinek köszönhetően tovább élünk.

Kitűnő orvosok és jól kezelik a betegeket. A betegek kezelésének feltételei nem különösebben jók, különösen a helyi élelmiszer-étkezés. A menü monoton, nem ízletes.

Hét napig feküdtem a kórház nőgyógyászati ​​osztályán. Az orvosok és a nővérek képzettek. De a kamarák itt nem különösebben kényelmes és táplálja az élelmiszereket. A menü monoton. Dupla megjelenítés maradt. Egyrészt a normál kezelés, másrészt rossz körülmények között.

Köszönöm szépen a professzionalizmusodért. Te vagy a legjobb. A művelet a pápával, a sigmoid vastagbél rákával történt. Csinálja kiválóan a munkáját. Köszönjük számunkra, hogy sok beteg és mi mindannyian különbözünk a részvételért és a türelmükért. Reményt adsz, hogy harcolhatsz ezzel a gonosz betegséggel. És köszönöm az irodájába. Egy ismétlődő műveletben találkozunk.

Üdvözlünk! A kórházban, amit soha nem fektettem, ez az első tapasztalat. Volt egy tervezett műveletem. A nőgyógyászati ​​osztályban voltam. Nagy köszönetet szeretnék mondani orvosomnak, Tatiana Aleksandrovna Shingareva! Köszönöm a kedvességet, a professzionalizmust és az érzékenységet! Szeretnék köszönetet mondani az aneszteziológusnak is, sajnos, nem emlékszem nevére és vezetékre. Köszönet illeti Urvacheva Elena és Teleshman Catherine nagy figyelmet és kedvességet a postoperatív időszakban. Legközelebb ›

Ebben a kórházban a betegeket egyszerűen csúnya táplálékkal táplálják. Meg kell próbálnunk kipróbálni ezt a Kaku-t. Olyan érzés, hogy kifejezetten táplálják őket, hogy az emberek gyorsan kivonatot kérjenek és elhagyják helyüket.

Gyorsan bejutott a "kórházba" sebészeti ágban 11.06.17 Nagyon piszkos. A WC az egész osztálynak egy. Tisztítás 1 alkalommal. Este csak ijesztő, hogy belépjen. A tisztítást a kirgiz végzi. Kezelték az orvos Ivanova NA folyamatosan fut valahol. Ha van időd rá, akkor kérdezzen valamit, akkor szerencséd van. Gasztritisz vagy hasnyálmirigy-gyulladás meghatározatlan diagnózisát kaptam. Kétszer tettek egy csepegtetőt, majd nehezen tudták megtalálni az ereimet. Nagyon profi ápolók. Az egyetlen. Legközelebb ›

A nőgyógyászati ​​osztályban voltam (az 5. emelet 9. épületében) 16.05.17-től 25.05.17-ig, 18.05.17-én. Szeretném tudomásul venni E. Shaidulina és Chernykh O. D. tanszékvezető magas szintű képzettségét és érzékeny magatartását. Hatalmas hálámat fejezem ki a tanszék valamennyi munkatársa számára a figyelmes és kedves hozzáállásukért. Nagyon köszönöm.

Szeretném kifejezni mély hálámat az orvos nőgyógyászati ​​osztály Szimonov Dmitrij Szergejevics, a művelet által lefolytatott rám.) Nagyon barátságos, segítőkész, kedves doktor, minden világosan kifejtette, kifejtette) is, ami mosolyog)) általában az orvos Isten). Dmitrij Szergejevics, nagyon köszönöm és sok szerencsét mindent! Az egész szoba száma 251 kifejezni hálánkat a nővérek, és több, nagyon figyelmes, gondoskodó)) mindig is támogatta előtt és után, hogy nagyon elégedett). Volt néhány hátrány. Legközelebb ›

Szeretnék köszönetet mondani Shaydulin Elena Vladimirovna nőgyógyászati ​​osztály vezetőjének a magas szakmai színvonal és a tanszékvezető kiváló munkájának köszönhetően. Valódi orvosok és ápolók dolgoznak az osztályon, figyelmesek, felelősek, gondoskodnak, valóban segítik a betegeket és orvosokat, és kedvesek, szimpatikusak. Különösen megemlítem az eljárást Ekaterina Teleshman nővére, amelyből a betegek a fájdalmas injekciók ellenére mosolyognak.

Anyám, a Burmistrova GA, az urológiai osztályon kezeli. Hálát szeretnék kifejezni a kezelőorvosnak - Pyanykh Pavel Petrovich. Köszönjük professzionalizmusát, érzékenységét és figyelmes magatartását. Több ilyen orvos az orvosi intézményekben.

Anyám, a Burmistrova GA, az urológiai osztályon kezeli. Szeretnék köszönetet mondani a nővéreknek - Katyusha, Inna, Larissa. Mindig segítsen és támogasson egy kedves szót. Köszönjük a lányokat, a kedves és figyelmes hozzáállásért.

Helló Szeretném megköszönni a menedzser tanácsadó és diagnosztikai részleg Kogotyzhevu Rustam Kazbekovich, onkohurologu Kobzev Dmitry, altatóorvos Paukova Olga Ivanovna, és a kórház köré karbantartó személyzet egy nagyon érzékeny hozzáállás, a professzionalizmus és a hatékonyság. Az apám neoplazmát talált a vesére. Természetesen az ilyen hírek sokk és zavart jelentenek. Köszönöm a hálózatban elhangzott véleményeknek a kórházba való bejutását, és egyáltalán nem sajnálom, hogy bíztam az egészségemben. Legközelebb ›

Szörnyű hozzáállás a betegekhez! Az orvosok nem várja meg a beteg panaszai döntések születtek, az a személy, nem eszik vagy iszik, minden nap egyre rosszabb és rosszabb lesz, hívja, hogy megtudja, az állam anyám csak nem lehet, eltekintve a szokásos szó a hőmérséklet, a bérek nőttek, és az arány marad a beteg ugyanazon . Lie, mint a golovyashki, szintén teljesíteni kell a funkcionális kötelezettségeket.




Kapcsolódó cikkek