7 módja annak, hogy igyekezzenek megvalósulni

Hogyan kell helyesen kitalálni az újév vágyát - csináld magad és tanítsd a gyerekeknek.

1. módszer: olaszul

Olaszországban megszokott, hogy karácsonyi vágyakat szőlőre. Ez nagyon egyszerű: előre főzni 12 szőlő, és amint a miénk, a Kreml harangjáték számolni kezd a stroke előtt az első percben az új év, boldog enni ezek a bogyók.

Egy kicsit többet az újév ünneplő hagyományairól Olaszországban. Van elfogadott, hogy készítsen egy tál lencse (a bőség és a jólét a következő évben), és tegye az ablakpárkányon meggyújtott gyertyát (vonzza a egészséget, sikert és vagyon).

7 módja annak, hogy igyekezzenek megvalósulni

2. módszer: Repülés közben

3. módszer: Válassza ki

Ez a módszer a leginkább alkalmas a gyermekek számára, vagy ha nem tervezi az újév széles ünnepeit, és készen áll arra, hogy alvás után a csengő csatája után aludjon. Tehát, írj 12 (igen, tizenkét!) Vágyaik külön darab, vagy rajzolni kívánt tenni a leveleket a párna alá, reggel az első dolog, amint felébredsz, véletlenszerűen távolítsa el a papírt. Ez lesz az a vágy, amely a következő évben szükségszerűen megvalósul.

Ez a módszer azért is jó, mert nem fogod elfelejteni pontosan, mi tervezték az új évet, és egy év alatt ellenőrizni tudják, hogy a várt valóra vált-e.

7 módja annak, hogy igyekezzenek megvalósulni

4. módszer: Ön - én, én - te

5. módszer: csillogással

Szüksége van egy gyertyára. Amint a harangok kezdik verni, és az újév hamarosan eljön, világítson gyertyát és suttogja vágyát a láng fölött. Ezután tegyen gyertyát az ünnepi asztalra. Ha a nyalfa nem fakul, amíg az ünneplés vége vagy a gyertya teljesen el nem ég, akkor a kívánságod valóra válik.

7 módja annak, hogy igyekezzenek megvalósulni

6. módszer: Tartsa magának

Ez a módszer a "tollal írt" kategóriából, amelyet nem vághatsz le fejszével. " Az ünneplés megkezdése előtt hímezni a vágyat a ruházat belsejében. És amikor mindenki emelje fel a szemüveget (jó, vagy ugrik ki a székeket, étkezési szőlő vagy suttogás egy gyertyát), tartsa a jobb kezét a hímzett vágy és kiitta a pohár.

7. módszer: Utána

Le a sztereotípia, hogy gyermek születésével elfelejtheti az utazást és a kikapcsolódást! Határozza meg az út célját, helyezze előre és előre, hogy pihenjen a babával!
10

Az ötéves gyermek képességeinek és szellemének fejlesztése akár nyaralni is lehet, és a tanulmányok izgalmas törekvésekké válnak. És hol tölti a nyaralását a kisbabával - a városban, a dachában vagy a tengeren? Bizonyos érdekes nyaralásokat javasolunk.
6

A nyár az utazás ideje. És te és a karpás úton haladsz. Mit kell előzetesen vigyázni ahhoz, hogy megfelelő kényelmet biztosítson az ő természetes falain kívül?
17

7 módja annak, hogy igyekezzenek megvalósulni

Korombeli tesz egy nagy a kockázata a Down-szindróma és is küldött „defekt”, de ebben a korban az internet, van, hogy látogassa „puncturer” talált információkat non-invazív módszereket a kutatás, tényleg nekem kerülni ezúttal 38.000, de 10 hetes, én már tudta, hogy lesz egy lányom, egy egészséges lány. Másrészt, miután újra később gondolkoztam, arra a következtetésre jutottam, hogy pénzt pazarolok, még mindig van egy lányom, függetlenül az eredménytől

Az anasztázia nyilvánvalóan a Studex System-75 pisztolyra utal, ami nem károsítja a szöveteket. Most sok orvosi központban használják, ahol a fület átszúrják.

7 módja annak, hogy igyekezzenek megvalósulni

7 módja annak, hogy igyekezzenek megvalósulni

A vezető egyszer még kórházba mérgezés, de a fiatalabb azt tanították, az orvosok a kórházban azonnal bélrendszeri fertőtlenítő így a dózis életkor, általában két nappal a gyermek elkezd menni a módosítást. És itt enteroszgel kell kezdeni (az orvosi ajánlás mellett), egy szervezet méregtelenítésére. Igazán működik egy ilyen rendszer.

7 módja annak, hogy igyekezzenek megvalósulni

Kapcsolódó cikkek