5 bizonyított módja annak, hogy egy kívánság

Végre eljött a régóta várt ünnepek! Ne feledje, gyermekkorában mindannyian hittük, hogy az új év és a karácsony idején született fogalmak valóra válnak? Mindenkinek volt saját bizonyított módja a kívánságra. Azonban miért volt "?"







5 bizonyított módja annak, hogy egy kívánság

Például anyám minden új évben, írja a megjegyzés, hogy a leginkább dédelgetett vágya mellett a csengő az ő égések, dobott a hamut egy pohár pezsgővel (az azonos „hagyományos” üveg - az első az új évben), és inni, hogy az üledék. Azt mondja, hogy minden igaz. By the way, most már elérte az ilyen képességet, hogy ő nem csak éget egy jegyzetet a csengő óra, hanem írni. Mint mondják, évnyi edzés!

Nagyon hasonló, az úton, kívánj Angelina Vovk, csak a levél tart egy kicsit, azt mondja, minden az álom, majd addig verték, amíg harangjáték kivágni ezt a lapot, hópehely, és kibocsátja az utcára.

Újságírója, Sveta Lyangasova megosztotta anyja útját. Ez egy finom, olasz módja: a csengő óra minden csata esetében egy szőlőt kell megenni, de senki sem szabályozza a vágyak számát - hiszed, mennyi időt kapsz!

Az elmúlt évben, az új évben nagyon különlegeset kívántam. Különleges, személyes vágy lenne azonban. Mindent meg akartam kezdeni a semmiből, hogy "felébredjek" egy másik valóságban, hogy feltámadt és megújuljon. Találkoztam egyedül az új évvel, bár volt egy ünnepem - gratulálták egymást anyámmal éjfélig, majd barátaikkal. Valójában egyedül voltam éjfélkor. Síterepen. Azt gondoltam, hogy ha a csengő óra nem pontos, akkor a hegyről ugorok a snowboardon, és nem esnek el, akkor a szeretett vágy valóra válik. Emlékszem, néhány cég bérelt egy hangulatos kávézó a hegyen, de senki sem volt gördülő, de a lámpa melletti kávézó világít a felső része a lejtő és a rádió játszott: Hallom, hogy hogyan jön az új év! A kötőelemek be vannak nyomva, mindent ellenőriz, készen állok. a rádióban a pálya véget ér, néhány másodperc után éjfélkor fog történni. Felállok, rázzom magam a hóról. IIIIIIIIII. One! Lechuuu. Üvöltök teljes torok és a szerelem és a boldogság, a „Happy New Year, lyudiiiii.” És a „ALL SBUDETSYAAAAA!” könnyek spray a szemek a szél! Nem esett le. Állj. Leültem. Becsatolva. Felkeltem. Elfordította az arcát a lejtőhöz, hogy felmegy az emeletre. Hirtelen, minden oldalról felfelé, az ég feldühödött több milliárd színes csillaggal. Felmentem, fejét az ég felé, és észre sem vette, milyen volt az emeleten az egyik legmagasabb pontján a város - minden egy pillanat alatt! Salut a folyó mögött, üdvözli a központot, nagyon közelről üdvözöl - egy igazi csillogás! És akkor rájöttem: vágyam szükségszerűen valóra válik!







Bizonyára Önnek is van saját bizonyított módon kívánsága. A karácsony előre halad. Megosztani?

A mágikus újév és a karácsony! Hagyja el kívánságait!

Kapcsolódó tartalom a témában

Alexei Shishkin: "Egyes házakban a megtakarítás 50%"

Hogyan lehet megszervezni a számla a hőenergia, annak érdekében, hogy csökkentse a bérleti díj egy lakást? Alexei Shishkin, az OOO Teplotekhnika igazgatója segített nekünk válaszolni ezekre és más kérdésekre.

Egészséges Qigong: Elena KORSHUNOVA: "Az élet kezd megváltozni a jobbra"

Előbb vagy utóbb elgondolkodunk azon, ami életünkben valóban értékes, ami örömet és boldogságot hoz nekünk, ami energiával és értelemben tölt el bennünket. Mindenkinek megvannak a saját válasza. Ma találkoztunk Elena Korshunovával, a "Nyílt Világunk" központunk vezetőjével. Elena elmondta nekünk a történetet, a saját módját a harmónia és a tökéletesség kereséséről.

Télen a szőrme nem vicc: Svetlana ELSUKOVA: "A divat, a szőrzet, amit tetszik"

Svetlana Elsukova már 20 éve dolgozik a szőrmeiparban. A szőrzet egész életében kíséri a Svetlanát. "Én nőtt fel Verkhoshimie, ahol egy üzlet egy nagy szőrme vállalkozás Kalinka volt található. Ez inspirált engem, és amikor rám jöttem, hova menjek tanulni, nem sok gondolatvédő szőr - mondja Svetlana. "Kezdetben megtanulta, hogy szőrös, majd ő védte diplomáját a specialitás" szőrme-termelés szervezésében ".

Gazdasági hitelek: Alexander PELEVIN: "A bevételeknek meg kell egyezniük a kiadásokkal - ez a legfontosabb dolog!"

Az újév hét karácsonyi színe

Az újév és a karácsony a legkedveltebb ünnepek, természetesen a születésnap után. De a születésnapjától eltérően ezeknek az ünnepeknek saját tulajdonságaik, hagyományai és ünnepi színei vannak.

Olvassa el

A korábban kialakított formájú, héjra emlékeztető design megszűnt a kopása és a ferris kerék felszerelésének gondolatai miatt.




Kapcsolódó cikkek