64 A büszkeség és az önzés - a gyakorlati fórum az igaz szeretetről

Sajnálom, de kritizálni szeretnék.

Az a képesség, hogy az ellenfelet hátrányos helyzetbe hozza, irányítva az embereket, hogy elérjék azt, amit akarnak.


De valójában minden ember, aki legalább valamilyen menedzsmentet foglalkoztat, alkalmas erre.







Olyan szavakat használjon, amelyeket a hallgató nem ért, és tud róla.


De ez természetes része a tanulásnak, a korai gyermekkorban egyetlen szót sem értettünk, és csak az ismeretlen szavak más emberek általi használatának figyelembevétele adta nekik az ötletet a jelentésükről. Megértem, hogy ez szándékos "okosság", de a szöveg túl általános.

Az emberek megosztása a hierarchikus szintekre - ki jobb vagy fontosabb, akkor a hierarchia szerinti viselkedés. Nem ismeri fel a szenioritást.

Az Isten és a vének akaratának engedetlensége, a saját vágyaiktól való függőség.


vagyis a vének kiemelkednek egy fontosabb csoportban?

Van egy kapcsolat: "A csoportom a legjobb", "csak a saját népemet fogom hallgatni és csak szolgálni"


Nos, igen, a keresztények - nem a legjobb embereket, minden esetben nem csak arra szolgálnak, az ortodox egyház, biztos, hogy segítsen a szomszédok, Krishna eladni több könyveik

A tanácsoktól és véleményektől való függőség, felelőtlenség


Azaz, engedelmeskedve a vének akaratának, megszegik ezt a pontot, és nem engedelmeskednek a 43-nak. Mit válasszon?

Kommunikáció és mások támogatása, amelynek eredményeképpen a mentor szellemi és érzelmi függőségéből fakad.


Vagyis a tanárok, a tanárok, a papok önzőek és önteltek.

Az emberekkel kapcsolatos attitűdök megváltozása véleményük, megjelenésük stb.


Volt egy cselekedet, egy bűnös. Egy emberrel beszéltem, és minden rendben volt. Aztán elkezdte elkapni az NLP-t, "kiválogatta" a lányokat, egy pickup teherautót, és én valahogy elhúzták tőle.







Csak azért, mert hangsúlyt helyezünk arra, ami ellentmondásosnak tűnik.
Ne feledd! Ahogyan a matematikusok kimutatták, ellentmondásos kijelentési rendszerben bizonyítást nyerhet minden kijelentés igazságáról.

Ha neked valami rossznak tűnik az első bejegyzésben, Sergey, úgy véled, hogy akarod.


Ninochka, de ez egy fórum. Vannak olyan szakaszok, ahol nem tudsz válaszolni, de itt lehet. Ez a fórum, amely vitát, kritikát és alternatív vélemények kifejezését foglalja magában. a kölcsönös sértéseket, a "valós életben való találkozást" fenyegető veszélyeket és a vitát követő résztvevők betiltását

Bizonyítsuk be, vitatkozzunk - mi lehet unalmas?


Néha ez nagyon érdekes, ha természetesen a viták és a bizonyítékok a tárgyalt témához kapcsolódnak, és nem vezetnek a vitában résztvevő egyik fél megbizonyosodásához vagy elítéléséhez. Bár az utolsó történik, és néha szükséges.

És miért? És segíts, ha ilyen szándékod van


Nos, így vagyok. Nincsenek Hare Krishna szomszédai. A szcientológusok körül vannak, de nem akarok, nem akarok.

De komolyan, ez a gondolat. Szeretem követelőző nárcisztikus cinikus egoista, az érdekek egyensúlyát közötti kimutatását a forrás az egyes problémák és megoldani ezeket a problémákat, tekintve hozza a külvilág egy kényelmes állapot a megadott személy.
Itt vagyok arról, mi. A keleti filozófiában (ahol és valakivel - nem emlékszem, ki tudja - kérlek, hogy rámutass) egy ilyen csodálatos tézis: "a szenvedés oka a vágy."
Az érvelést megerősítik, véleményem szerint. Valójában általában nem tetszik pontosan, ami ellentmond a vágyunknak.
Például szeretném, ha a lányok alig láttak engem azonnal, a karomba vetették magukat, és nem olyan rosszak, hogy nem sietnek. Nos, vagy dobja, de nem minden. És ez rossz nekem.
Itt - minden rendben van, nem egy ésszerű vágy, nyilvánvaló, hogy vágy, vagy ostobaság.
És itt van egy másik szélsőség: ha egy nő panaszkodik, hogy a férje lóg, akkor az ok hirtelen ugyanaz. Azt akarja, hogy nem fogja megverni, és ő - veri, ez a szenvedés oka. Ne büszkélkedjetek rá, meggyőződve arról, hogy jobb kapcsolatot érdemel, nem kívánja, hogy ez a jobb kapcsolat legyen - nem lenne szenvedés.
Teljesen gonosznak tűnik, de a fenti filozófiai értekezésben és a boldogság hiányának okaiént büszkeségként tökéletesen illeszkedik. Nem igaz?

Eltekintve és elképzelni, írjon egy forgatókönyvet, és küldd el a fórumon, hogy ha egy személy létrehoz egy új szál, az első ugyanazt a választ az automatikusan generált a „probléma - benned.” És ez minden, blokkolja a témát.




Kapcsolódó cikkek