6 Ways, hogy pénzt takarítanak gyermek ruházat 50

Egy jól öltözött baba, míg a kiadások kis pénzt nem könnyű. Sok nehézség: az első, a gyerekek nőnek az ingatlan, így a szekrény igényel folyamatos frissítéseket. Másodszor, a gyermekek nem mindig kapcsolódnak a ruhákat gondosan figyelembe véve azok aktivitását.







Persze, akkor köpni mindent, és véget a baba egyébként, csak a meleg és olcsó. De én nem keres egyszerű módon. Van egy hóbort, és láthatóan elégedetlen törekvései szempontjából gyermek ruházat. De én nem szeretem, hogy plusz pénzt költeni, hogy szeretném megosztani veletek a módját, hogy pénzt takarít meg a gyermek ruházat.

1. Vásárlás az interneten

Erről bővebben írtam egy külön cikket. Most várom, hogy Black Friday - a nap, amikor az összes amerikai üzletek óriási kedvezményekkel mindent. Azonban, és meg lehet vásárolni a dolgokat, sokkal olcsóbb, mint otthon anélkül, hogy ez a csodálatos napot.

Őszintén szólva, most már csak a lelkiismeret nem engedi vásárolni bébiruhák rendszeres üzletekben. Végtére is, a legtöbb dolog, hogy a hazánkban forgalmazott, láttam az interneten sokkal olcsóbb. Összehasonlításképpen bőr Nike cipő, Puma, Asics Offline költsége 50-70 dollár, és veszek nekik 15-30.

6 Ways, hogy pénzt takarítanak gyermek ruházat 50

2. A vásárlás egy szezonban

Ez a módszer, én nem sajátította teljesen, de már évek óta dolgozik ebben az irányban. Itt például, a közelmúltban vásárolt szandál és a T-shirt vásárolt jövő nyáron. Sajnos, elvesztettem szem elől ezt a fontos pillanatban, ahogy téli csizma, és most gondolkodni, hogyan lehet kevesebb pénzt költenek megvenném. A következő évben biztosan vásárolni csizma lánya nyáron.

De a téli termo-készlet overall és kabát, tettünk szert egy nagyon sikeres fia barátja májusban - 70% -os kedvezmény.

Általában a nyári ruhatár, én általában töltse ki a télen, különösen hozzájárul ehhez karácsonyi eladások.

3. El régi cucc

Természetesen a teljes érték nem segít ki, de a felét - pontosan. Szóval például adja gumicsizmát lánya, és az új költség nekem 50% -kal olcsóbb.







By the way, eladni, így nem lehet csak a régi dolgokat, de az újakat, hogy már kapott egy ajándék, vagy egy gyerek nem bírja (csúszott méret, amint az gyakran előfordul).

4. meghatározzák előre ajándékok

Azt hiszem, mindenki tudja a helyzetet, amikor nyaralni adnak ajándékot a gyermek felesleges, nem megfelelő a méret, stílus és kor. Ilyen esetekben van egy nyugati gyakorlat, hogy fokozatosan jött oda hozzánk - kívánságlistámat, azaz előre egy listát a kívánt ajándékokat.

6 Ways, hogy pénzt takarítanak gyermek ruházat 50

Például, vettem az ajándékokat magukat dochkino négy év, és az ünnep előtt a vendégek adta a pénzt cserébe olyan csomag, amely garantáltan szüksége van a baba.

Tovább win-win helyzet - ajándékutalvány egy bizonyos összeget, amelyet fel lehet használni a gyermekek boltokban.

Szélsőséges esetben kérje a vendégek megajándékozta csekkel abban az esetben, hogy a vásárlás lehet cserélni a dolog más méretű, például.

5. A kedvezmény

Ne habozzon, hogy ellenőrizze az eladó a boltban a rendelkezésre álló promóciós ajánlatok. Én például gyakran kedvezmények születésnapokat, és néha eléri a 30%. És nem számít, hogy a lányom születésnapja minden évben, de van egy csomó barátot a gyerekek, és általában nincs probléma a bemutató egy példányát a születés.

Továbbá, ne felejtsd el használni a kedvezmény kártyát, kérje barátai a jelenlétüket. A cégünk, ez a csere a kedvezmények már régóta közhely. Különösen azért, mert sok barátja van egy igazán egyedi kedvezményes kártyákat akár 50%.

Mivel a szokásos üzletek, vannak dolgok jó és egyedi, és vannak középszerű és hétköznapi. Igen, sok megálló a tény, hogy ezek a dolgok már használatban van, de mosás után, azok nem rosszabb, mint a többi ruhát a gyermek ruhák.

Nem vagyok nagy rajongója ennek a módszernek, hogy mentse, de gyakran találkozom a dolgok nagyon különleges és világos - ez a nagyszerű készlet harisnya sport- és néhány sifon ruhák szoknyák, hogy nem bánom, hogy viselni otthon. És a lányom, mint sok lány, szeret öltözködni és ábrázolja a hercegnők.

Az egyetlen dolog, amit nem fog megtenni - ez vásárolhatók, mint a cipő. Végtére is, aki viselte lehet ortopédiai problémák, és a cipő lehet deformált, mert e.

Mint látható, csak hogy mentse. Évek óta az alábbi javaslatokat, amelyeket már fentebb leírtuk, és így képes vagyok, hogy mentse fel a feléért gyermek ruházat, és ez is egyetértenek, egy csomó pénzt.

És mi olyan módon, hogy mentse, tudod?




Kapcsolódó cikkek