2 Hónapok york, akkor haza

2 hónapos york, akkor haza.

Kérem, mondja meg, egy hét múlva a lányom 2 hónap, ez lehetővé teszi, hogy a nemesítő elviszi után 2 védőoltásokat. Ígéretek a növekedés elősegítésére. De annyira sok információt olvastam, hogy eladják a rossz kölyökkutyákat, és most már megrémülök. Amikor meglátogattam a barátnőmet nyugodtabb volt, hogy az anyja felmászott Titus, a kezeim nyomva =))) Szóval kedves =)) és a testvére azt elektrovenik kicsi, nem ül egyáltalán a helyszínen.






A viselkedés, mint a lányom normális a Yorkies számára.
Ez nem a betegség jele.

A tenyésztő nagyon jó. a kennel 17 éve. Állatorvos, a klinika igazgatója. Jó szakértőnek számítottam, de nagyon félek.

Érdemes még mindig felvenni mindazt, amilyet beleegyeztünk, vagy várnunk kell újra.

Ninulya90. Vettem (vettem) a lányomat 2 hónap és 6 nap alatt! ő volt egy oltás.






amikor mentünk nézni, és hogy, nagyon csendes volt, és miközben beszélgettünk, ő is aludt a szomszéd, és úgy gondoltuk, „Ó, király! nyugodt lesz”

Három nap elteltével elhoztuk, mindent. elkezdett futni, futni, ugrani. mint a "dühös" kis húga =))

általában, most a csók, ölelgetés és futás körül ok nélkül a ház normális =))
Nem tudom pontosan, mennyit kell egy kiskutya, de megvan! és minden nagyon jól megy =)

Ninulya90. a fiam kétszer volt és egy hete, amikor elvitték .. nem volt gond, nagyon jó volt. önálló, nem egyedül zokogva, csak a helyén alszik, a második vakcinázás után már 3 hónapja már teljesen normális. Én magam a második vakcina volt, kemény, állandó izgalom, hogy igen, hogyan. különösen, ha a vakcina után egy kopogást talált, bár kiderült, hogy ostobaság. ))) most már értem, hogy később, annál jobb. DE: Egy fiúval voltam, amikor kislány volt, láttam, hogyan nő fel a szemem előtt - ez természetesen felbecsülhetetlen. És most megváltozik a fogak. YX. Ha a kutya a jövőben kiállítási kutya, akkor jobb, ha általánosan aljnövényzet alakul ki, a fogak, a szín, a temperamentum stb. Általában ez attól függ, hogy mennyi időt kapsz a babának, ez az én személyes véleményem.




Kapcsolódó cikkek