18 csillag "house-2", előtte és utána készített műanyag fényképeket, Elena Buchina, fotó 2

18 csillag
18 csillag
18 csillag

Ksenia Borodina, 33 éves

18 csillag
18 csillag
18 csillag

Elena Bushina, 30 éves

18 csillag
18 csillag
18 csillag

Evgenia Feofilaktova, 31 éves

Eugene Feofilaktova a törekvés a szépség úgy döntött, hogy változtatni az alakját az orr is, növeli a mell (a mérete az első a harmadik) és az ajkak. „Fél a szekrény kellett dobálni rám többé nem találkoznak. De csak boldoggá tesz engem! És ami a legfontosabb, nem értem, amint tudtam élni anélkül, hogy ez láda! Én egyike vagyok azoknak, aki azt hiszi, növelni melleket, de félek, nem hívja, és nem kell rázni, de szörnyű benne semmi „- elismerte egy interjúban Feofilaktova. Rajongók a lány úgy vélik, hogy Jack - egyike azon kevés résztvevők a projekt, amely részesült műanyag

18 csillag
18 csillag
18 csillag

Alena Vodonaeva, 34 éves

Alena Vodonaeva a közelmúltban őszintén szólva arról, hogyan csökkentette a mellrész méretét a 4. és a 2. között. Azonban sok rajongó még mindig kétséges, hogy a TV-műsorvezető mellszobra természetes. Véleményük szerint a csillag csak az implantátumokat változtatta meg a kisebbek számára, és egy függesztőt készített. A lényeg az, hogy az implantátumok kivonása után a mell formája "elveszett". Ez annak köszönhető, hogy a bőr ezen a területen erősen megnyúlik, és a mellszobor lóg

18 csillag
18 csillag
18 csillag

Victoria Romanets, 26 éves

Victoria Romanetsnek négyszer kellett feküdnie a műtőasztalon. Még mielőtt eljutott volna a projektbe, az ő natív Donetskben, ő az orrplasztikát, de az eredmény ennek eredményeként továbbra is boldogtalan volt. Idővel egy lapos kallusz kezdett kialakulni az orr lapos hátán, és Vika sietett, hogy kijavítsa a sikertelen művelet következményeit. Az Andrey Cherkasov szeretője, a fiatalember azonban az orrban vergődött Vikával, és a hírességeknek újra kapcsolatba kellett lépnie a sebészekkel. A bokáját eltávolították, és a horgolt hegyet kijavították

18 csillag
18 csillag
18 csillag

Ahhoz, hogy valóban elégedett leszel magával, csak egy dolog volt - buja mellek. Ezért, hosszú gondolkodás nélkül, Vika dermedt az emlőrákról

18 csillag
18 csillag
18 csillag

Aliana Gobozova, 23 éves

Aliana biztosítja, hogy elégedett volt a megjelenésével, és erősen ajánlott orvosi okokból elvégezni a műtétet - szükséges volt az íves szeptumot szintetizálni. Nyilvánvalóan a megfelelő eset felhasználásával eltávolította a dudert, és kissé lerövidítette az orrát

18 csillag
18 csillag
18 csillag

18 csillag
18 csillag
18 csillag

Anton Gusev a feleségével, Eugene Feofilaktovával együtt műanyaggal döntött. A fiatalember kissé megváltoztatta az orr alakját, és javította a szeptumot. Néhány idő múlva azonban rájöttem, hogy nincs tökéletességi korlát, és blefaroplasztikát is tettem. Anton panaszkodott, hogy a szemhéjak felsõ része felakasztja a szemét, és az arca alsó részén hólyag jelent meg. Ez Gusev szerint visszavitte az operációs asztalhoz

18 csillag
18 csillag
18 csillag

Az orr és az arccsont alakja, az emlő és az ajkak nagyítása - ez nem egy teljes lista azokról a trükkökről, amelyeket Katja Zuzha elbűvölőnek és szexinek látszott. Nem írta le, és nem rejtette el a sebészek beavatkozását - épp ellenkezőleg, a lány részletesen elmondta, hogy a műveleteket hogyan végezték el, és még az orvosokat is megkérdezték, hogy fényképezzék a folyamatban, már anesztézia alatt

18 csillag
18 csillag
18 csillag

"Anatómiai implantátumok (cseppek) vannak, 335-ös méret. Kértem, hogy természetesen és egyben maximálisan, sokat tegyek. A bemetszés a mellbimbón keresztül volt, egyetlen sebhely sem volt. A mellek életre kelnek. Születést hozhat, etethet. Az izom alá helyeztük, hogy természetes és gyönyörű legyen "- mondta Katja Zhuzha az Instagram oldalán végzett műveletek részleteiről

18 csillag
18 csillag
18 csillag

Irina Agibalova, 52 éves

18 csillag
18 csillag
18 csillag

Elina Kamirin, 32 éves

Elina Kamiren elismerte, hogy először a műanyagra gondolt, az Alena Shishkova fotóját nézve. Kétszer anélkül, hogy kétszer gondolkodott volna, a lány úgy döntött, hogy megváltoztatja az orr formáját és nagyítja a mellét

18 csillag
18 csillag
18 csillag

18 csillag
18 csillag
18 csillag

Mexikó (Marina Cherkasova), 25 éves

A "Doma-2" műsor műveinek résztvevői lelkesedésével a Marina Cherkasova (akit Mexikó álnéven ismertek) érinti. A lány a projekt előtt akart csinálni orrplasztikát, de látszólag nem engedte a pénzügyet (még arra is kérte a Net használóit, hogy pénzt keressenek a szeretett álomért). Amint Marina maga is elismerte, mindig elégedetlen volt a nagy orrával. A kedvelt vékony hátlap megtalálása és a pontosabb tippek feltérképezése érdekében a népszerű show egykori résztvevői egyike a híres moszkvai sebészeknek

18 csillag
18 csillag
18 csillag

Daria Pynzar, 31 éves

18 csillag
18 csillag
18 csillag

Erica Kisheva, 35 éves

Néhány évvel a koncerthez való csatlakozás előtt Eric Kishev (még mindig Tahir) férfi volt. Csinálok egy szex-változás működése, orrplasztika, mammoplasty és megállapította, belső harmónia, ő komolyan vette fel a személyes élet és abban a reményben, hogy megtalálják a szeretet, megjelent a „House-2”. Most Erika nem rosszabb, mint sok modell

18 csillag
18 csillag
18 csillag

Ekaterina Kolisnichenko, 28 éves

Néz, mint a szeme megváltoztathatja a megjelenésüket telestroyki többi résztvevő, Catherine Kolisnichenko azonnal át a két művelet - megnövekedett mell (második, harmadik méret) és alakja a fenék megváltoztatható lipofilinga

18 csillag
18 csillag
18 csillag

Yuliya Kolisnichenko, 28 éves

A testvér-két Kolisnichenko, Julia, sebészeti beavatkozások - nem is új dolog. A lány a melleit nulláról a másodikra ​​emelte, zsírleszívást és rhinoplasztikát

18 csillag
18 csillag
18 csillag

Nadezhda Ermakova, 33 éves

Miután a projektben részt vevő „Dom-2” Nagyezsda Ermakova úgy döntött, hogy a műanyag orr, amely szerint a lány „túl hosszú, és nem arányos a személy.” A blogjában Nadia elismerte, hogy szörnyen fél az anesztézistől és a lehetséges fájdalomtól, de az eredmény megérte

18 csillag
18 csillag
18 csillag

A második probléma, ami aggasztotta Nadezhda Ermakova - egy kis mellszobor. "A természet szerint mindig volt egy kis mellkasom, kb. 1,5. A push-up néha elmentett. De valóban folyamatosan szándékoztam egy ínycsiklandó formát, és nem csak a ruhákban. Amikor a 3.5-es méretű tulajdonos lettem, rájöttem, milyen egyszerű a lányok számára. Korábban mindig megpróbáltam kielégíteni a belső világomat, értelememet. És ez sokkal könnyebb kiderült, hozott egy piros ruha nyakkivágással és íme, azt veszi észre, a férfiak és adományozta a figyelmet, nem számít, ha a sarka vagy a cipők viselése smink, akár nem, van egy nyaka, gondolta mindannyian. A világ egyszerűen rendeződik, különösen akkor, ha a férfiakra vonatkozik, "- írta Ermakova műtét után

18 csillag
18 csillag
18 csillag

Rita Kern az első napokon a "Dom-2" televíziós projektben. Love Island ", láncolva magát a tévénézők nézeteinek. Ez a „wow-hatás”, a legvalószínűbb, ő nem tett volna, ha nem több művelet, amely Rita ment egy lenyűgöző megjelenés. Először a sebész kése alatt feküdt le 20 év alatt. Néhány idő múlva a lánynak meg kellett változtatnia az implantátumot (600 milliliter), de még nem rendezte. Ennek eredményeképpen a lány nyolcszögű volt. Továbbá, a pletykák szerint, Kern folyamodott orrplasztika és Ajakfeltöltés (ennek ellenőrzésére van szükség csak összehasonlítani az archív és friss képeket Rita)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Kapcsolódó cikkek