1, 5 nap a Bangkokban

Mi voltunk Bangkokban csak 1,5 nap után az ünnep Samui éltünk, mint az utóbbi időben a Baiyoke ég, sárga a szálloda honlapján, fizetni THB 1,000 indulás 06:00, Szoba junior suite tér terület, a korábban írt le az igazgató, hogy a szoba egy panorámaablakkal és rács nélkül volt, mindkét alkalommal minden probléma nélkül előre megerősítette ezt a számot, ezúttal a 73. emeleten éltek






.
Taxi a repülőtérről 30 perc, 320 baht, megérkezett a szállodába, körülbelül 12 óra, rendezni azonnal. 100 dollár letétbe helyezést hajtanak végre, a fennmaradó összeget a harcokban rossz árfolyamon adja vissza, nagyon kellemetlen a távozáshoz, mert nincs idő normálisan dollárcserére, tehát ha pénzt költenek egy szállodában, akkor jobb, ha készpénzt fizetnek. A Wi-fi a szobában kb. 500 batt 24 óra, a szobában mindenféle kupon, beleértve a lábmasszázs 20 percig, egy kicsit - de szép! Ugyancsak minden étteremben asztalt adnak az ablak közelében. Este lefeküdnek, virágot raknak, jó éjszakát kívánnak és egy tál gyümölcsöt hoznak. Baiyoke-ban van egy csodálatos gyümölcs büfé, nagyon tetszik! Egy csomóféle gyümölcs, gyümölcslevek, fagylalt, zselé, szárított gyümölcsök - kb. 200 baht személyenként, korlátlanul enni 1,5 órán keresztül
A szálloda közelében, ha kimentél és menj balra, egy csomó masszázs terem, lábak 180-200 baht, Tai masszázs 200 baht. Van egy bevásárlóközpont is, például a piac, van egy jó kávéház, KFC és mak-dak

1, 5 nap a Bangkokban
1, 5 nap a Bangkokban

mindenki kifejezi véleményét. te vagy a tiéd, az olvasók. valójában a kérdés, melyet feltettem - mi a célja, hogy kiránduljon, ha egyedül járhat?

Én válaszoltam. mindenütt, persze, megy magadnak! akinek jobban tetszik!
ezen a hőn, nem mindenki fog járni

vagyis kizárólag a hő miatt? köszönöm.

A legtöbb, igen, valóban, én magam, mint meglátogatni látnivaló, nem feltétlenül a hivatal, de minden taki néha szeretne, és hallgatni a vezető, szerencsések voltunk, Taika jól beszélt angolul, és a hőt, persze, míg a Koh Samui - Szörnyű :))

számomra nem olyan szörnyű)

Bayoknak ugyanaz a taxija van, mint mindenhol máshol - a pultnál. Ha a fuvarozó nem akar a pultra menni, menjen a következőre :)







köszönöm, ismerem a számlálókat)

Kérjük, tisztítsa meg az üres sorokat a katához. köszönöm

nem értette, hogy mit értesz. mint a vágás alatt a fénykép azonnal megnyílik.

Nos, te hiába vagytok. A címkézés helyett csak a sorokat ürítheti ki, vagy mindent összeszorít

ó és mono kell kérdezned? milyen étterem van a szállodában?

ezúttal a szállodában csak a gyümölcs büfé voltunk, utoljára a Stella palotában voltak, szombaton és vasárnap pedig ebédeltünk, kb. 500 baht személyenként, egy nagyon jó kínai büfé! Más napokon dolgozik és csak este, úgy tűnik, 600 baht, és volt egy étterem a 76. vagy 78. emeleten, nem emlékszem, egy óriási a választék a különböző konyhák: thai, japán, kínai, indiai, és még sok más dolog, egy ebéd is, a terület 500 batt

A tippet írtam nekik, és ezt küldte nekem:
* Nem kell lefordítanom, angolul beszélek *
1. BANGKOK SKY ÉTTEREM

A Bangkok Sky étterem 76. helyen van 78., Fl

*** In-house vendég (Baiyoke Sky, lakosztály és butik), Disc 50% ebéd és vacsora / ebéd személyenként ***

Kínálunk nemzetközi büfé (thai élelmiszer, európai élelmiszer, kínai élelmiszer, japán élelmiszer és tenger gyümölcsei)

Ebéd (11.30 Hrs.- 15.00 óra) = 840 Baht .- / fő

Vacsora (17.30 Hrs.-22.30 óra) = 1.100 Baht .- / fő

2. Stella Palace étterem (79., FL)

Kínai ételeket, japán ételeket szolgálunk fel Tengeri étel meleg pot. ** KIVÉTELI DRINK **

(SAT-SUN) Ebéd (11.00-14.00) = Kínai büfé 720 Baht .- / fő

(HÉT-SUN) Vacsora (17.30 - 23.30) = Kínai büfé = 826 Baht .- / fő

3.Luxury Caravan büfé (79., FL) Vacsora (17.30 - 23.30) ** KIVÉTELI SZÓ **

Az új bőséges svédasztalos stílus, a világ minden szegletéből származó legjobb prémium konyha minden étele különlegessé válik a több mint 10 lakókocsi hosszú konvojjával, és az asztalra van tekerve.

Ingyenes. speciális VIP szobák 8 főre és feljebb.

1300.- nett / fő. Különleges promóciós ár: 850.-BHT / fő.

További különleges. készpénz vissza a Bth. 100.- nett / fő, ha maradt az asztalra

4. Crystal Grill (82., FL)

Thaiföld legmagasabb étterme. (International, Grill Tenger gyümölcsei büfé) ** KIVÉTELI DÍJ **

Vacsora (17.30 Hrs.-23.30 óra) Különleges promóciós ár: 690.-BHT / fő

5.Bangkok erkély (81st Fl)

Az étterem grillezett, tengeri és nemzetközi svédasztalos vacsora, minden összetevő az egyes ételek különösen kiválasztott prémium szabvány különösen bárány, ausztrál hátszín, Új-Zéland kagyló, friss tenger gyümölcsei, friss zöldség a királyi projekt, mielőtt több mint 100 csodálatos menük a büféreggelen.

Belső rész a Bht. 690.- net, Outdoor Bht. 790.- nettó kizárt ital. (Büfé)

· Kültéri erkély a Bht. 1,250.- nettó a Bht. 200.- vissza, ha az asztalnál lévő élelmiszer eltűnik. (Büfé + menü + üdítőital + 1 pohár bor)

Napi szolgálat vacsorára 17.30-24.00 óra között

6. Tetőablak Zene (83., FL)

Az épület legmagasabb bárja 18 órakor nyitva tart. 01.00 óráig. mindennapi.

Belépődíj 250 Baht .- / fő. 1 ingyen italt kapsz és ingyen befizethetsz

Megfigyelő fedélzet (77., Fl) és a szabadon forgó tetőtéri fedélzet (84., Fl)

Félár 120 cm alatti gyermekek számára. magasságban.

Ruha kód: alkalmi

Szabad belépő díj a megfigyelő fedélzetre (77., Fl) és a nyitott tetőre nyitott tetőre (84., Fl)

ott dofigischa éttermek! minden, pánik van. Nem tudom, hogy milyen állj!)))))))))




Kapcsolódó cikkek