32 Válaszok a Marfin Központi Katonai Klinikai Szanatóriumáról a Marfino-val

Köszönetnyilvánítás Sotmarkinsky "Központi katonai együttműködési bányák" Hálásak szeretnénk kifejezni a "Marfinsky" központi katonai szanatórium vezetését. Hálát adunk az egészségügyi személyzetnek, a 7. osztály munkatársainak, és személyesen a Sagitova Oksana Ahmedovna osztály vezetőjének munkájáért, a turisták figyelmes hozzáállásáért. Külön köszönet az orvosok Plushenko Lyubov Valerevna, nőgyógyász Vera V., masszőr Nail Larisa Romanovna, az érzékeny és figyelmes magatartást és szakmai segítséget. Legközelebb ›

Az üdülőhely végre kezdett a dolgokat, annak érdekében, stop rendezetlen kört bármilyen gyanús személyek, akik elmentek kóddal jelszó „központok egész területén, akkor meglepő, hogy az új csapat a szanatórium még nem volt hajlandó utazni a területen, hanem a távolság tárgyak elég nagy. Ha a korábbi pénzforgalmi bizonylatokat nem kaptak, de most az eladók és a csapos fut utánad, és kérje meg őket, hogy vegye fel. Reméljük, hogy a "Maevshina" után lesz rend.

A szanatóriumban végeztem a kezelést. Tetszett mindent. Egy csodálatos orvosi és diagnosztikai központ, kompetens, figyelmes méz. személyzet. Szervezett szabadidő. Az ételek igény szerint változatosak, ízletesek. Az étkező látogatása kellemes eljárás. Úszás a medencében és a tóban, hajóval és katamaránnal úszhat. Az épületek hangulatosak és tisztaek. Nem volt gond. Volt kellemes benyomások.

Nagyon szeretem a szanatórium vezetõit, hogy ösztönözzék az osztályvezetõt, Ronis Marina Gennadievnát. Az a tény, hogy véleményünk szerint számos betegség gyakorlati kezelésére képes. Tehát a feleségemmel volt. Az a tény, hogy képes megoldani az olyan eljárások problémáját, amelyek nemcsak a betegségre, hanem a betegségek megelőzésére is szükség van. Véleményünk szerint figyelmes, bájos, jóindulatú orvos Istentől. Kár, hogy a feleségünknek nincs pénzük egy millió vörös rózsa számára. Nagyon köszönöm, Marina. Legközelebb ›

15 éve jártam ebbe a szanatóriumba - korábban katonaként, most katonai nyugdíjasként. A legszomorúbb dolog az, hogy minden évben rosszabb és rosszabb. Nem világos, ki engedélyezte ezt a szanatóriumot. Fel kell vetni a nélkülözésének kérdését. A kezelés nem okoz bizonytalanságot. Szállás és szolgáltatások a vidéki üdülőház alatt vannak. Amit egy "superior szoba" -nek neveznek, nem okoz semmilyen kényelmet a nyaralók számára, és csak puszta marad. Az ágynemű nyugdíjasoknak a nyugdíjas nyugdíjasok részére történő megadása. Legközelebb ›

Hol volt ez a légkör és kellemes benyomások a szanatóriumban, mindig el akart jönni és pihenni, jó szellemekkel távozni. Most minden megváltozott: becsukta a kávézót, eltöröl mindent - a nap folyamán átment az összes eljáráson és mindenben, és este zörögjön a szobákban. Nincs gyógyszertári kioszk, üzlet! A kertek nem működnek, ott volt kínai, ott ásványvíz volt, minden ott volt, és most semmi sem unalmas.

Úgy döntöttünk, hogy pihenünk egy téli szabadságon a városon kívül, síelni, hogy friss levegőt kapjunk. Az utazási ügynökséget a Marfinsky szanatórium tanácsolta. Szerettem mindent, kivéve az ételt, amelyet az ebédlőben készítettek. Elolvastuk, hogy az élelmiszer rossz, de alábecsültük a katasztrófa méretét. Az élelmiszer nem csak rossz, nem ehető. Bár a termékek úgy tűnt, hogy. Úgy éreztem, hogy ez egy stratégiai tartalék a hadsereg, amely fagyott 50 évvel ezelőtt. Az ilyen szürke tészta és a kék burgonyapüré kell. Legközelebb ›

Nem bántam, csak sok és sok (úgy gondolom) nyaralók nevében kérlek. Az emberek hatalmas országunk különböző régióiból származtak. A Hi-Fi hiánya miatt a vendégek nem tudnak Skype-on kommunikálni rokonokkal és barátaikkal, és a mobiltelefon-kommunikáció díjai ugyanazok, mint a kusyuchie. Nem tudja megszervezni az internetet? Azt mondják, hogy tavaly volt, és most eltűnt valahol. A 21. század udvarán, és mi a szanatóriumod?

Egy üzleti útra szanatóriumban pihentem, reménykedtem, hogy pihentem minden gond nélkül, de nem volt ott. Szombaton érkeztünk, számos "megnövekedett kényelmet" kaptunk - a törölköző nem működött, az étkezde volt az egyetlen orvos, mindent csak a következő hét hétfőjén döntöttek el. Meg kellett változtatnom a számot. A Dali-szám erkéllyel, de nem működött a vízvezetékkel, hideg vízzel csapta le a csapot a zuhanyzóból, segített neki - talált egy csavart a felszállón és elzárta a vizet. Senkinek sem volt sietve. A víz megtöltötte a kádat, és kiment a folyosóra. Legközelebb ›

Köszönetnyilvánítás Sotmarkinsky "Központi katonai együttműködési bányák" Hálásak szeretnénk kifejezni a "Marfinsky" központi katonai szanatórium vezetését. Hálásak vagyunk, hogy az egészségügyi személyzet, a személyzet a 7. osztály vezetője az irodában személyesen Sagitova Oksana Ahmedovna a kemény munka, a figyelmet a pihenésre. Külön köszönet az orvosok Plushenko Lyubov Valerevna, nőgyógyász Vera V., masszőr Nail Larisa Romanovna, az érzékeny és figyelmes magatartást és szakmai segítséget. Legközelebb ›

A Nagy Honvédő Háború apjával pihentem a G épületben lévő kétszobás szobában. Nem tudtam átadni egy másik szobába, mert mindkét ágyban egy puha rugós matrac jelenlétére került sor. Elhagyták az osteochondrosis súlyosbodását. Az ételt az LLC "Healthy Line" szervezte. Felkészülni undorító. Vásárolja meg a legolcsóbb túrót, és sütve szolgálja. A körte burgonyával párolt burgonyával. A keverő megszakadt. Az idősek orvosi személyzetét olyan előítéletekkel kezelik, hogy meg fognak halni. Koldulni. az orvosi egység az érkezés napján. Legközelebb ›

Mindez a felvételi eljárással kezdődik! Nővér azonnal összegyűjti és dob ki a szobából, hogy a szám, amire szükség van olyan ideges, hogy lehet egy szívrohamot, miközben sétál a folyosón, mert a csúnya postelennuyu pályák megbotlanak, és megtörni a válla, így már nincs szükség, hívja a mentőket, és küldött mytischenskoy növényi elem ahol a vakolat alkalmazzák, és azt tanácsolta, hogy visszatérjen a központban, de mit? nincs pénz, nincs dolog. Mit tegyek? Bár van egy rendelkezés a szanatóriumok számára, hogy kötelesek segíteni a nyaralóknak a sérülést. Legközelebb ›

Az üdülőhely végre kezdett a dolgokat, annak érdekében, stop rendezetlen kört bármilyen gyanús személyek, akik elmentek kóddal jelszó „központok egész területén, akkor meglepő, hogy az új csapat a szanatórium még nem volt hajlandó utazni a területen, hanem a távolság tárgyak elég nagy. Ha korábbi pénztárgépeket nem adtak meg, most az eladók és a csaposok futnak utána, és megkéri őket, hogy vegyék fel őket. Reméljük, hogy a "Maevshina" után lesz rend.

A szanatóriumban végeztem a kezelést. Tetszett mindent. Egy csodálatos orvosi és diagnosztikai központ, kompetens, figyelmes méz. személyzet. Szervezett szabadidő. Az ételek igény szerint változatosak, ízletesek. Az étkező látogatása kellemes eljárás. Úszás a medencében és a tóban, hajóval és katamaránnal úszhat. Az épületek hangulatosak és tisztaek. Nem volt gond. Volt kellemes benyomások.

A várakozó szobában Kabanov L. durva őszinte! „Deluxe” szoba csak az ár, ez van. Hogy. A vízvezeték szörnyű állapotban, néhány helyen a tapéta leválik, rongyos falak, régi bútorok, ajtók nincsenek zárva, és így tovább. D. A hatalom nem ízletes és monoton.

Javítás a szomszédos szobákban zajos munkák fúróval, kalapácsokkal, e / fűrészeléssel 8:00 és 20:00 között, beleértve a hétvégéket és az ünnepeket. Az étel nem ízletes, csak csúnya. Különösen: csipke, croissant, apróra vágott steak. Annak a ténynek a kapcsán, hogy a kenyeret ezekben az ételekben kétszer annyi mennyiségben adagolják, és még búzadarabot is hozzáadnak - minden elszakad. A hús nem főzött, csupasz - lehetetlen vágni vagy rágni. A halakat undorítóan főzik. A részek nagyon kicsiek. Minden a tányéron néz. Legközelebb ›

Kapcsolódó cikkek