6. számú információ

A nyúl papucsban

Irina Alexandrovna /
Szerinted, ha egy fickó közbelépne a barátnőjéhez, ha egy másik lány megsértődik?

Tegnap Katya Tokareva és Lera Masterko Lengyelországba költözött a városlakásokból. Elvben azt feltételeztem, hogy ezt a lépést botrányok és szétszerelés kísérik. Mint a vízben. De ki van igaza, és ki a felelős a lányok és a Poliana közötti konfliktusért?







A női hálószoba jelenleg otthont három lány: Lera Kashubina, Lera trowels, Katya Tokarev (Oksana békalencse-re), és mit gondol, ma reggel Lera Kashubina mondta neki egész éjszaka meggyötört lány, benne, lekapcsolta a lámpát, és hangosan gyakran teljes erővel csapott ajtók, a fázis egy rögtönzött paródiában, amelyben megsértett engem és a férjem. A konstrukció előtt Katya Tokareva megpróbált elmondani nekem, hogy a lányaimról van szó, de nem figyeltem rá, és egy kicsit megnyugodott.

És az építkezésen, ahol az elöljáró Katya Kolisnichenko, volt egy konfliktus. Oleg Miami többször beakadt Katya Tokarev szó róla kancsal, mit Katya Tokarev megsértett csúnya Katya Kolisnichenko, ő is nem maradt az adósság és Tokarev mondta Julia Salibekovoy kancsalság és Rolanchik is ferde.







Szörnyű volt! Katya Kolisnichenko jött, és köpött Tokarevoy az arcát, ő vetette magát a harcba, Oleg Miami megragadott egy vödör festéket, és öntött Katya Tokarev! A horror! Ennek eredményeképpen Ilya Gazhienko hozta az építkezést, mivel mindkettő Katya nagyon izgatott állapotban volt.

És az elülső helyszínen Olga Buzova, Miami szidta és Barzikov felhívta a gyűrűre. Oleg meglepődött, hogy a vezetőek, tudva a méhcsigákkal kapcsolatos problémáit, elismerték és elfogadták ezt a kihívást. Holnap nem tudom, de mindannyian nagyon aggódunk. És nagyon furcsa, hogy Barikov vállalta, hogy oktatja Miami-t, amikor ő maga ismétlődően meglátogatta a lányok sértéseit.

És még ma is megszületett az ember szavazata, amelyen egy új 19 éves Grisha kis előnnyel maradt, és Barzikov majdnem elment.
Itt vannak a hírek ma, tiszteletben tartva az IrSanna-t))

A nyúl papucsban

Hősök blogjai (Evgenia Feofilaktova-Gusev) / Mindannyian sikeresek leszünk.

Jó estét mindenkinek.
Van Anton-nal, valójában az utóbbi időben konfliktusok vannak. Az az ügy az, hogy most már olyan időtartam van, amikor a további családi életre gondolunk.

Apropó, ezért el akartuk tagadni, hogy részt vegyen a párok versenyében. Nem akartam zavarni a babát,
de aztán Anton, az ember vette a teljes felelősséget, és azt mondta, hogy meg kell küzdeni a Terem, mert a fiatal család valóban szüksége van egy kényelmes és szép otthon! Általában mindig van egy bunkó, és nagyon remélem, hogy mindannyian ki fog derülni)))))




Kapcsolódó cikkek