12 éves fiú kezdődött az aphon - orosz Athén, hír Görögország

Egy fiatal kezdő azt mondta, hogy a kolostorban él az Athos-hegyen.

A gyermek döntése, hogy elhagyja az anyagi világot, és kezdődik az Athos Szentasszonynak. számos komoly kérdést vetett fel, hogy mennyire jogszerű a kisfiú számára, hogy elhagyja szüleit, és ilyen létfontosságú döntést hozzon.







A 12 éves Michalis (Perlea) történetét a román "A hit világa" (Lumea Credinţei) című folyóirat tartalmazza. A fiú született Kréta szigetén a román család és Rómába költözött, ahol élt a szüleivel és három fiatalabb testvérek, én még nem döntött, hogy a köpenyt a szerzetes.

Az 5 éves kor Michalis segített Bishop Silouan Olaszország istentiszteleteken, és az első szikra, hogy Istent szolgálják, mint egy remete, kigyulladt, amikor rábukkantam több Athos szerzetesek a kolostor Szent János.

"Isten anyja anyja megnyugtat engem és az anyám nosztalgiaát gyengíti", válaszol a kérdésre, vajon hiányzik-e az anyja. "Görögöt tanulok, napi hét órát, aztán megyek a középiskolába."

"Mindenképpen meg kell tanulnom a görögöket." hozzáteszi a fiú. És amikor megkérdezték, hogy a szülei elkezdték-e őt elküldeni Athos-hegynek, világosan megmagyarázza, hogy ez volt a saját ötlete. "Gerasim atya mesélt Athosról, és úgy döntöttem, hogy eljövök."







A világ összes médiája a fülükön van: hogyan, még mindig gyerek, és a gonosz szerzetesek megfosztják a gyermekkor gyermekét.
Közben beszélünk egy hétköznapi diák, csak a tanulás azt Afoniade - panzió a fiúk, ahol a diákok kapnak ingyenes étkezést az Athos kolostorok és teljes 2 bizonyítvány - középfokú (elismert valamennyi uniós országban) és a kezdeti teológiai (megadja a jogot, hogy adja meg Görögországban és Cipruson bármely gasztronómiai karon kívüli vizsgák nélkül! Gyenge gyerek ☺
PS Én személyesen ismerem az Afoniade sok diplomását, akik sikeres üzletemberek, ügyvédek, filológusok és történészek lettek. Valaki, az egyetem után, tényleg méltóságot, de nem feltétlenül monasztikus!

Képgaléria

  • Kattintson a megnyitáshoz! Kattintson a megnyitáshoz!
  • Kattintson a megnyitáshoz! Kattintson a megnyitáshoz!
  • Kattintson a megnyitáshoz! Kattintson a megnyitáshoz!

Ügyvédi tanács

Kérdés: Jó napot. Segítség a görög állampolgárság megszerzésének kérdésével. Orosz állampolgár vagyok, 2.

Kérdés: Hello! Orosz állampolgár vagyok és egy görög állampolgárral házasodtam .. Van egy "adia diamonis" (egy új minta.

Kérdés: Jó napot! A férjem egy görög (svid., A szülő születéséről, Apja születéséről.). Tbilben született.

Kérdés: Hello. Nyáron fiammal meglátogatjuk Oroszországot. A születéskor megadta neki a nevét (orosz.

Kérdés: ZDRASTVUYTE, Esli U Menya PROSROCHENNIJ ZAGRAN Pasport V PUSTYAT LI Menya PRI VIEZDE V UKRAINU.

Üzleti címtár




Kapcsolódó cikkek