10 A közösségi hálózatok toborzási hibái

Képzeld el, hogy maguk az emberek maguk is összefonódtak érdekcsoportokká, életkor és földrajzi helyek szerint. Valójában ők maguk is kiabálnak - kérlek, hívj engem ilyen és egy ilyen társaságnak, és nekem ilyen és ilyen. Megmondom, hogyan lehet elkerülni a tipikus hibákat a VKonakte és a Vdrugihsotsetsetah felvétele során.

Meztelen felsőtest, soltsenzaschitnye szemüveg, bárban, ami nem te vagy gyenge táncolt visszavonul fotót a vezetője, egy vállalat vagy egy Bugatti Auto Show, amely nem azonnal vezetett - látszólagos Vállalati és Életstílus ezeket a részleteket akkor egyáltalán nem festenek. Statisztika kérlelhetetlen: A jelentkezőknek gyakran reagálnak a lapok nagy mosolygós portré (ami megint könnyebb észrevenni során egy alkalmi pillantást a lista a külföldi barátok). Arc, mosoly, jó fény - először semmi sem szükséges. Tehát megvesztegetni a fotós egyik barátját, egy doboz sört, a legjobb esetben eltávolítja. Ne retusálja a fényképeket. Önnek felismerhetőnek kell lennie, ezért nincsenek játékok perspektívával, sminkkel és parókával.

10 A közösségi hálózatok toborzási hibái

Az online felvétel során a fényképei az Önnel kapcsolatos információk 80% -a. Fotók, ahol részegek - elég veszélyes eszköz Az albumot olyan képekkel hagyja el, amelyek valahogy a legjobban jellemzik. A tökéletes recept: van a bemutató idején a siker vagy intenzív tevékenység, te barátok között, az üzleti parnetrov vagy rokonok (így a szociopata nem ölt), csinál valami mellett az üzleti ... Ezek a képek akkor kell, természetesen, józan . Eltávolíthatja őket színpadra - csak ne nézzen be a fényképezőgépbe, hogy szimulálja a "peeping" hatását.

10 A közösségi hálózatok toborzási hibái

10 A közösségi hálózatok toborzási hibái

Számos spammer, gyermek vagy perverz sokasága jön létre a lány 99,9% -os fényképezésénél - elegáns modell. Először is, tanulni "puncs"

A jelöltek hízelgettek, és még érettebbnek tűnnek. (Vagy önmagában érettebbnek tűnik, ha már felnőtt vagy.) Ugyanakkor akkor lesz alkalom arra, hogy gyakorlatilag "fordítsuk a kapcsolatot egy új szintre", ha meglátogatjuk.

10 A közösségi hálózatok toborzási hibái

Úgy gondolom, nincs értelme arra emlékeztetni, hogy egy órával a kijelölt idő előtt meg kell hívnunk és tisztázni kell, hogy minden hatályban van-e, hogy ne öleljünk fel büszkén magányban egy találkozón 🙂

* Heti 500 dolláros bevételt jeleztek, mivel az embereim az első héten ilyen ellenőrzésre mennek, fontos, hogy ne hazudjon és írjon egy igazi jövedelmet, amelyre a jelölt számíthat

10 A közösségi hálózatok toborzási hibái

"Írtam egy embert egy ötletről és egy üzletről, de nem vagyok az online társkereső, különösen az idegenekkel folytatott üzlet, ezért válaszoltam borzasztóan és úgy gondoltam, hogy ez megakadályozza a kommunikációt. De nem! Igaz volt, mindig válaszolt irodalmi kritikámra. Kiderült, hogy tudni akarja, hogy ez milyen ember, és milyen üzletet beszélgettek. Nos, akkor a találkozó, valahogy minden megcsavarodott, most MLM vállalkozó vagyok, és béreltem a munkát. (Olga, 22 éves, menedzser)

Sok jelöltet megtagadhat a tudatlanság. A hétköznapi életben elrejtheted, de itt a szöveg olyan, mint a ruhád. És a különböző "üzleti" és "te zarobotaete" - mint a foltok az ingen. Egyes hálózatok beépített helyesírásellenőrzéssel járnak, ne hagyja figyelmen kívül ezt az eszközt. Ha a tanúsítványt orosz nyelven írja le, és "üzleti nagyon vágyik", próbáljon ki különösen hosszú üzeneteket a Wordben, a böngésző helyesírás-ellenőrzőjében, a correct.ru vagy az orfo.ru oldalon.
- és a lehető leghamarabb a Skype-on vagy a valóságban történő kommunikáció lefordítását.

10 A közösségi hálózatok toborzási hibái

Ne késleltesse a levelezést, ne írja be a cég nevét, és ne említse olyan kifejezéseket, mint a "hálózati marketing", "jöjjön hallgatni", "prezentáció", "bemutatom a szponzort / kurátort". És ne feledje: mindezt azért tették, hogy személyesen találkozzanak, vagy élő kommunikációt folytassanak a Skype-nál. A virtuális "toborzás" nem hozza a személyt a maximális szerződésbe.

Ne feledje, hogy hamarosan ez a cikk olvasható lesz a jelöltek is, így siess, hogy kihasználják őket, mielőtt azok védő páncél! Ha mindent alaposan elolvashatunk - az üzlet garantált, a legfontosabb dolog, amit tenni, csinálni és ...

Ossza meg ezt a cikket:

Kapcsolódó cikkek