18 éves vagyok és szűz vagyok

18 éves vagyok és szűz vagyok
Ez a kérdés csak a te kedvelt fiataloknak szól. Úgy tűnik, hogy a szexuális tapasztalatlanság hiba, de nem az. Az első dolog, amit tennie kell, hogy abbahagyja a szüzességét ellene. Tudja miért? Mivel a kapcsolat minden korban összefüggésében olvasható, a karakter ereje és az egyén szenvedélyének ellenőrzése képes.

Tanulj meg, hogy értékeljétek magatokat, hogy különlegesek legyetek

Büszke lehet erre, azt mondják, hogy nem akarok és nem fogok találkozni azokkal a lányokkal, akik készek mindent odaadni mindenkinek. Várom az énét, vele együtt örömmel megtapasztalhatom az intimitás első és legintimebb érzését. Minden más vulgáris számomra, és undorral kezelem.

Ezek a srácok valódi álma a szerény és önértékelt lányoknak. És az épséged egy erény és egy nagy plusz, úgymond, esélye annak, hogy az érdeklődési körzetben legyenek. Már nyertél, mert nem olyan, mint a többiek, azok, akik büszkélkednek a szexuális győzelmekről. Megvan a hozzáállásod az élet ezen oldalára, eredeti, és ez a hozzáállás a szexhez, hogy kiemelheted személyiséged egyediségét.

A lélek hatalma absztinenciában

Éppen akkor, amikor megérted, és tiszteletben tartod a szüzességedet, nem bízol meg, és a nemi hovatartozás negatív hozzáállása lesz. A legfontosabb dologról tudhatsz magadról, nevezetesen, hogy a szellemi erősségeid magas színvonalúak, sokak számára nem elérhetők.

Mit jelent ez? Ezekről a srácokról azt mondják, tudja, hogyan vezetheti magát, tudja, hogy mit és ki akar, megvetette a rendelkezésre álló és nem követi az olvashatatlan fiúk példáját. Ő az, és ez a szabadság és a választás.

Ha ilyen módon akarsz beszélni róla, akkor hagyd abba a mínuszra gondolni a szüzességre. Az egész vicc, hogy könnyű kapcsolatba lépni egy lány vagy egy nő, tartva a tisztaság a lélek sokkal nehezebb.

Mi van, ha a természet megköveteli ...

Itt a legfontosabb "kezelés" a sport. Vigyázz magadra, regisztrálj a fitneszteremben, a "vak" szép figurát. Sportra járva, a szervezet ad szerotoninot, ami az örömért felelős. Ön maga nem fogja észrevenni, hogyan hagyja abba a szexuális élvezetek gondolkodását, és a teste erős és gyönyörű lesz. Egy idő után a lányok maguknak adnak figyelemre utaló jeleket, és minden végül megtörténik!