5 Hangos mondatok, a világegyetem titkai

"Miért nem hall engem az Univerzum?" - nagyon méltó és jó emberek kérdezik a kérdést, panaszkodva állandó kudarcok miatt. Valójában a magasabb fokozatok nagyon figyelmesen hallgatják a szavakat, és megpróbálják teljesíteni az összes kívánságot. Ezért a kedvezőtlen helyzet alapvetően megváltoztatása érdekében néha egyszerűen csak az optimista, életerősítő mondatok elegendőek. Ugyanakkor vannak olyan kifejezések, amelyeket jobban el kell felejteni, és egyáltalán nem.

"Nem is tudom"

Ha nem vagy elégedetlen az életed bármely oldalával, amikor beszélsz erről, mindenképpen említsd meg, hogy mi történjen pontosan, hogy megoldódjanak a nehézségek.

"Nem tudom megtenni"

Nincs elég tudás, ezért nem lesz képes komplex feladat elvégzésére. És mi van akkor, ha valaki véletlenül olyan szakértő, aki készen áll a tanácsadáshoz? Nincs elég szabadidő, ezért nem lehet találkozni barátaival. És ha a főnök korán elbocsátja a munkát? Az ilyen helyzetek és körülmények listája folytathatatlanul, a lényeg egy - minden lehetséges, ha a szerencse az Ön oldalán van. A legfontosabb dolog nem az, hogy megijesszük őt a "Nem tudom megtenni" kifejezéssel. Negatív hatása, még a tanulás során is észrevettem. Az osztálytársaim, akik tökéletesen felkészültek a vizsgára, gyakran mondták: "Nem tudok átadni, rossz értékelés lesz." Ahogy később bevallották, ezeket a szavakat úgy beszélték, hogy ne jinx, és az eredmény pontosan az ellenkezője. A becslés a vártnál alulmaradt az első tíz ok miatt, amelyeket általában a "Nincs szerencse" kifejezés jelez. De a "megpróbálom megtenni" szavak után a szerencse nem okozott régóta várakozást, és mindig elhagyta a megfelelő jegyet. Ez a módszer tökéletesen működik minden élethelyzetben, a misztikusan összecsukható körülmények rendkívül kedvezőek.

"Vannak a problémáid"

Amikor egy barátja szenved egy választás között nyérc kabátot és Pestsovaya szőrme vagy panaszkodik túl nedves tengeri levegő, ezért szeretnénk felkiált: „Van a problémára!” Ne habozz - miután ezek a szavak az ő probléma, akkor biztos, hogy csak akkor nem azok kellemes aggályokat , ami egy kiütésekhez vezetett. Tökéletes megjelenésű idegen élet elfedheti a sok rejtett kellemetlen pillanatok - például a konfliktusok, családi problémák szeretteinkkel, vagy fordítva, a kedvelt házastárs, a nem realizált álmok és törekvések, egészségi. Annak érdekében, hogy nem mindezt megtapasztaljátok a saját, jobb választ: "Vennék egy nyércet. És Párizsba! "Hagyja, hogy a világegyetem teljesítse a vágyat!

"Soha nem fogok megtenni"

"Egyáltalán nem vagyok szép"

Kapcsolódó cikkek