Oroszország elvesztette a Quebec válogatottját a jégkorong szuper sorozatában

Ifjúsági orosz nemzeti jégkorong-válogatott elvesztette 0: 4 az ötödik mérkőzés a Super Series csapat Quebec Liga és elvesztette esélyét a végső győzelem. De ez még rosszabb lehet - az oroszok kapusa, Vladislav Sukhachev megmentette a csapatot a teljes vereségből.

Az orosz fiatalok továbbra is Kanadába utaznak, ahol a Super Series versenyt játszanak a kanadai ligák nemzeti csapataival szemben. A meccsek 2: 2-es eredményeivel Valery Bragin osztályai a "Georges Vezina Center" színtéren kerültek Shikutimibe. Pontosan ugyanaz a kapus, akinek neve rangos kapus díja. Sajnos csak a kanadai csapat Callum Booth kapujának védője, aki védte a "száraz" mérkőzést, emlékeztetett a nagyszerű játékosra.

Bővebben:

Az Ontario-liga csapat vereségét követően 2: 5-es pontszámmal helyreállt a Super Series sorozata. Ugyanakkor az oroszok mindig előre haladtak, míg a kanadai fiatalok összehasonlították a mérkőzések eredményét.

Ezt a tendenciát Shikuchimivel akartam tartani, és a kanadaiak az utolsó játék előtt álltak az utolsó játék előtt.

De az ötödik mérkőzés a forgatókönyv szerint haladt, amely radikálisan különbözött az előző négytől. Ha még azelőtt, hogy az orosz csapat - akár vereség esetén is - egyenlő küzdelmet folytatott volna az ellenfelekkel, akkor az oroszok semmit sem kezeltek a Quebec Liga nemzeti válogatottjával szemben.

Sajnos, ez beismerte, de a zúzó 4: 0 számla nagyon pontosan tükrözi a jégen történteket.

Nehéz megmagyarázni, hogy miért olyan rosszul viselkedtek az oroszok, és mi változhat egy nap alatt.

Amellett, hogy a sport eleme a Super Series is egy kirakat játékos, a legjobb, ami szerint a vezetőedző, elvégzi a World Youth Championship. Ezért az ülés előtt Chicoutimi Bragin tette összetételének változása az orosz csapat: a csapat megérkezett két játékos Cseljabinszk „Gatineau” - Jacob Trenin és Vitaly Abramov, aki egy új kapcsolatot Rubtsov. De a változások nem hozták a várt eredményt.

Bővebben:

Általában az egyetlen játékos, aki megjegyezhető ebben a találkozón a kapus Vladislav Sukhachev.

Négy hiányzott cél ellenére az erőfeszítéseinek köszönhetően az oroszok a mérkőzés 36. percjéig érintetlenül tartották a gólt.

Sukhachev többször mentett meg partnereit, amikor egy egész percig meg kellett védenünk a hármasokat, és visszautasítottuk a választottbíró által kijelölt golyót is.

És a támadásban a csapat nem tehetett semmit. Összesen a mérkőzésen Bragin osztályai 16 lövést kaptak a kapus ellen a 25-ös ellen. Az ellenfelek nemcsak mi perebrosali, hanem sokkal veszélyesebb pillanatokat is teremtettek. Természetesen az orosz csapat nem tudott akut epizódok nélkül kezelni, de túl kevés volt.

Kétszer kapta meg a lehetőséget, hogy gólt szerezzen Alexander Volkov, de nem értette mindkét módon egy egy-egy kanadai kapus Booth.

Nem emlékszem másra a támadó játékban.

Az első gól a második szakasz 16. percében történt, amikor Julien Gautier kihasználta Pierre-Luc Dubois kényelmes átadását. És három perccel később, Nicolas Rua megduplázta az előnyt, miután felismerte a többséget. És ezúttal Dubois újabb effektív átutalást írt a számlájára.

Belépve a harmadik harmadban késéssel csak két gólt, az oroszok logikusan volt, hogy egy vihar kapujában Bout, hanem az egész utolsó harmadában lövése pár három lövés.

A kanadaiak kompetensen játszottak a védekezésen, és a zónájukban játszott játék elsősorban az oldalán a hatalmi küzdelemben történt.

Bővebben:

A házigazdák a mérkőzés 46. percében harmadik gólt értek el Thomas Shabo erőfeszítései miatt, akik hosszú távon már nagyon fáradtak Sukhachev-ről. A harmadik cél Grigory Dronov védőjének hibája volt, aki nem érte el az övezetében a korongot. Általában Grigory pozitívan bizonyította magát a Super Series-ben, de ez a felügyelet nem ad hozzá pontokat Bragin szemében.

A meccs függönye alatt egy erős csatár, Julien Gautier tolta az orosz védőt, és szó szerint tolta a korongot Sukhachev céljává.

Így a csatár két gólpasszot adott célba és három pontot szerzett játékonként.

Az ötödik győzelemben az orosz csapat elvesztette az esélyét a Super Series megnyerésére. Még ha az utolsó játék véget ért javára az oroszok, a házigazdák is megnyerte a Super Series, mert egy orosz győzelem nyert hosszabbításban, ami a veszteség pont. Pavel Bragin bonyolult személyi kérdéssel néz szembe. Majdnem minden játékos sok hibát követett el, de tőlük született, hogy a nemzeti csapat válik a közelgő Világbajnokságra.