2019. augusztus 19-én a világ vége - igaz vagy hamis, matrónus előrejelzés, mi fog történni

2017. augusztus 19-én a világ vége - igaz vagy hamis, matrónus előrejelzés, mi fog történni

Matrona gyógyítója úgy gondolta, hogy a Földön okozott összes bűncselekmény az Istenben való hit hiánya miatt következett be. Beszélgetett a világ végének lehetséges változatáról. Prófétai álma volt. Amikor a baba megkeresztelkedett, a szülők füstoszlopot láttak, ami különleges szentséget jelentett. Mivel vak volt, minden esemény pontosan megjósolhatott. Amikor hétéves volt, új lehetőségek jelentek meg. A lány különféle fájdalmakat kezelhet és megtisztíthatja rokonaitól.







A családban Matron volt a negyedik, legfiatalabb gyerek. Születése idején szülei nem voltak fiatalok, és a lányt egy menedékbe akarták adni. Az anyának azonban álma volt, amelyben meglátta az Isten jelét, és elhagyta a gyermeket. Atya azt mondta: "Ha egy lány valamit kér, akkor közvetlenül kapcsolatba kell lépnie veled, menjen és mondja el egyenesen, amire szüksége van." Mindenki a faluban tudott e szent különleges képességeiről.

2017. augusztus 19-én a világ vége - igaz vagy hamis, matrónus előrejelzés, mi fog történni






A vak gyógyító szerint minden ember el fog esni, és hamarosan új korszak fog megjelenni. Nem olyan, mint a világ vége, valószínűleg új civilizációt hoznak létre. Minden hitetlen büntetni fog, és el kell hinni vagy meghalnia.

2017. augusztus 19-én a világ vége - igaz vagy hamis, matrónus előrejelzés, mi fog történni

Egész életében a szent vak volt, de sokkal többet tudott a faluban. 7 éves korában elmondta az anyjának, hogy hamarosan házas lesz és hamarosan feleségül veszi. Ha valaki haldoklik, a Matrona család tudott erről először.

Érezte a veszély megközelítését, előrevetítette a spontán és a társadalmi katasztrófákat. Imádságával az emberek betegségben és kényelmében gyógyultak meg bánatban. A látogatók elkezdték menni és menni. A lány lett a család nedves ápolója.

2017. augusztus 19-én a világ vége - igaz vagy hamis, matrónus előrejelzés, mi fog történni

A kronológia és a szent betűk részleteit követõ tudósok megcáfolhatják a világ végét. A legfontosabb az evangélium rekordja, csak Isten tudja a világ végét. Matrona nem tudta pontosan a dátumot.




Kapcsolódó cikkek