2 × 3-as pavilon szegélyezett tábla

Van még egy kis padlás, látod az ajtót. Síléceket, korcsolyákat, szánokat és más dolgokat helyeznek el.

Tehát a fertőtlenítő után a tapasztalatlanság úgy döntött, hogy a jacht lakkot egy erdei fenyővel kezeli. A lombkorona alatt általában a mennyezet, a padok, általában a padló tartja, de a külső elemek idővel elkezdtek hámozni. Soha ne használjon lakkot a fa mellett!







Itt a mennyezet látható.

Bútor, úgymond. Szőlője. 7 év múlva nőttem fel! Oroszország középső sávja ellenére érett, 5 fajta van. A háttérben egy régi pajta, örökölt korábbi tulajdonosok.

És itt is látható az én házam, amelyről az én korábbi bejegyzésem volt. Először a pavilon állt a házhoz képest. Majd azért költözött, mert a helyén kezdett építeni.

Reiki ragasztott Amerikosovsky ragasztó, mint például a PVA, Titebond. A szárítás ideje alatt a sínek ízületei szokványos vászonruhát használtak.

Bejárat küszöbbel. A pavilon tér alatt sem hiábavaló. Ott van mindenféle vasdarab.

6 spotlámpa hátulról megvilágítva, elég ahhoz, hogy összejöjjön. Van egy kettős csatlakozó más szórakozási igényekhez. A pavilonba való bekötés nem stacionárius, a fő ház hosszabbító zsinórját a kerítés villájává dobom.

Tehát a pavilon most néz ki, már egy új helyen van. Frissítve a szín már finn fertőtlenítő, peeling lakk lekapart. De itt-ott, persze, a fa kicsit sötétebb volt, azonnal el kellett érnie egy jó eszközt!







Láncok a gyermekek lendületéhez.

Én is megértettem, és tanácsot akarok adni neked: ha fafestéssel díszítik, horganyzott körmöket kell használni! Rendes rozsdás könnyek kezdődnek az eső és a hó miatt.

A télen a gazebo ablakok egy raklapszalag fóliával vannak körülvéve, úgy, hogy száraz legyen. A különös gondosság nem igényel pavilont, csak a por gyorsan összegyűjti, és minden egyes összegyűjtés előtt meg kell tisztítania egy kicsit.


Köszönet mindenkinek, aki követi!

Csak a regisztrált felhasználók vehetnek részt a megbeszélésekben.

Köszönöm! Az én tanácsom, hogy a lakkot csak a lombkorona alatt lévő részletekre használjam! Az időjárásnak kitett felületeken a lakk nem használható! A fa lélegzik, szezonálisan szárad (szkhanie), és a lakk így merev, légmentesen záródó filmet képez, ezért elkezd törni. Ezután nedvesség lép be a repedésekbe, és a fa kezd elfeketedni a gomba megjelenésétől.
A kültéri fa számára a legjobb megoldás a fertőtlenítő rendszer vagy antiszeptikus + festék. Erről a bejegyzésről beszéltem: www.drive2.ru/c/456329762...-iUzIbwtxK9JCjMuJc9dUgh6c.

Nagyon köszönöm a tisztázást és az érdekes felvételt. Mostantól fogamzásgátlót választok.

Egyáltalán nem! Sok szerencsét!

Itt kéznél van! Tisztelet!

Köszönöm, apa példája gyermekkor óta mutatta, és még most is sok tanulnivalója van!

Dobja ki, kérjük, a megvilágításra (RSL) vonatkozó kedvezményt egy dióda.

Minden nagyon jól!

Luxus pavilon. jól sikerült.

Közvetlen kezek, úgymond)) Kiderült tökéletesen.
Ezen a nyáron pavilonból készült olyan anyagból is, amelyet apja + valamit vásárolt.

A házban szükséged van egy pavilonra! Ön és egyszerűbb és olcsóbb, legfontosabb, így volt!
Köszönöm!

Télen ülünk)) Télen a polikarbonátot lefedték) És tavasszal könnyen eltávolítható, látja a dióda fényt az alsó világításon (RSL) és megvásárolt egy lámpát a pavilon közepén.

Cool! Számunkra valahogy télen nem ment, minden szeretetet szeret, és inkább az akkumulátortelepen ül. ))))

Szóval cool, pénzt is kereshet, különösen nehéz idõben!

A webhely teljes verziója




Kapcsolódó cikkek