1 űrlapot és 2 beadványt

1 űrlapot és 2 beadványt

Nagyon régóta feltalálta, hogy milyen címet szerez ez a cikknek, és semmi jobb nem jöhetne létre. Ez az egyetlen név, amely valahogy tükrözi a fentiek lényegét. Őszintén szólva nem tudom, mi a helyes, ezért felhívtam a cikket, hogy megpróbáltam legalább néhány információt találni a keresőmotorban ebben a témában.







Az egyik webhelyen két benyújtó gomb használatát kellett egy formában használni. amely továbbítja a feltöltött adatokat különböző PHP "kezelőknek", a gombkattintástól függően. A Google nem válaszolt nekem semmit, látszólag nem kértem rá, ezért magam kellett kitalálnom.

Úgyhogy a bíróságra tedd.

A probléma lényege

Az önmegvalósítást követően még mindig számos olyan megoldást találtam, amelyek a hagyományos gombok használatán alapulnak, amelyeket a JS csavarja.

Szinte jól bevezettem, de a szokásos benyújtási típust használtam. Minden úgy tűnik, hogy működik, és véleményem szerint a döntés logikusabban helyes.







Ez a megoldás egyaránt jól működik mind az ingyenes tárhely, mind abban az esetben, ha professzionális tárhelyet választ. Ez a módszer teljesen a kliens oldalon valósul meg, és nem kell lassítani a kiszolgálót.

Annak érdekében, hogy könnyebben meg lehessen érteni, hogy mit akarok és hogyan működik, ez egy igazi példa, egy olyan űrlap formájában, melynek két benyújtása van, és különböző oldalakra küld adatokat:

Hogyan készítsünk egy 1 formanyomtatványt?

Minden kiderül, hogy egyszerű. Mindezen műveleteknél van egy kis kód, amelyet az alábbiakban adunk meg:

függvény OnSubmitForm () ha (document.pressed == 'SUBMIT number 1') document.myform.action = "/";
> else if (document.pressed == 'SUBMIT 2. szám') document.myform.action = "/ html";
>
return true;
>



A példában a 2 gomb elküldi az adatokat: a főoldalra és a blog egyik szakaszára. Ez csak egy példa, ezért magad is teheti ezt a folyamatot. A hivatkozás helyett megadhatja azokat a php fájlokat, amelyek az adatokkal együtt fognak működni.

Nem állítom, hogy ez a döntés valamiféle egyedi, és talán valaki más is felismerte ezt a szükségletet. Talán még módok is vannak arra, hogy jobban csinálják, de nekem, olyan személyként, aki korábban önállóan jutott el, úgy tűnik, hogy ez a legjobb. )

agromnae chilavechiskaya pasiba)




Kapcsolódó cikkek