23 Válaszok a helytelenül megjegyzett jegyzetekre: Moszkva, Ostankino, akadémikus Korolev utca, 12

Köszönet Dmitrij Krylovnak a jegyzeteiért. Minden olyan szép, nyugodt és eredeti! A stressz idején csodálatos pihenés! Ráadásul a "utazási jegyzetek" és az utazás közben megnézem, nos, oda akarok menni. És ez egy jó történet arról, hogy hol voltam már és hol lakom most. Kár, hogy a program nem ér egy Notes külön számát, de tudjuk, mikor jön ki, ezért mindig megnézzük. Köszönöm. Veronica. Horvátország. Zágrábban.







A PRIVETOM-val Düsseldorfból! Olga Scarlett Dr. Alex Khenkin, te vagy a WINDOW TO THE WORLD. hatalmas hálával a gyengédség, tolerancia, éles humor, intelligencia. Véleményem szerint te vagy az egyetlen a televízióban, amely lehetőséget nyújt arra, hogy lazítson az első csatorna BOHEMA-jából. Sajnálom, hogy a programod ilyen rövid. Szeretném látni a kommunikáció stílusát. Már meglátjuk felfedezései nyomában!

Nagyszerű transzfer! Köszönöm szépen DK! Olyan intelligens, nyugodt, kedves vezető még mindig néz ki! Egyetlen hangon Dmitry élni és utazni akar. A humorérzék, az önironizmus, a tapintat, azt akarom mondani: Ó Istenem, milyen ember! Nos, és így tovább :))) Köszönöm a transzfert!

Helló, Dmitry. Te vagy az egyetlen a tévében (még talán N. Drozdov), aki nem használ színezéket és port, inkább egyenetlen marad. Nagyon szeretem ezt, azt hiszem, és nem csak én. Néhány évvel ezelőtt (most 58 éves vagyok) úgy döntöttem, hogy komolyan foglalkozom a frizurával. Szürke haj és túlzott hajhullás. Elhagyom a részleteket, de találtam valamit. Az ötlet a celluláris folyamatok regenerációján alapul. Nagyon egyszerű: fejbőr masszázs, dörzsölve egyes gyógynövények infúzióját. Semmi sem enni és inni nem. Legközelebb ›

Köszönöm a választ a levelemre, amit nem válaszolt, akkor miért említette a „írott” Igen, azt hiszem, Dmitri, hogy valószínűleg nem fog, amíg a betűk mi. Dmitry, akkor át körülbelül Kataluniyu szót használta MONTSERRAT és azt mondta, hogy fűrészelt hegyek, azt kérdeztem az interneten, hogy írták MONTSERRAT-mont de forma serra, ami azt jelenti a katalán: a hegy egy fűrész.

A Peru programban szomorúan elmondta a különbséget a lámának. És aztán panaszkodott a turisták nagy számára. Hát, nem mentem el magamban! Vagy lehetséges neki, a kiválasztott? Nagyon unalmas és szomorú. 1. csatorna! AU! Módosítsa a bemutatót.

Az Ostrovsky birtok fülét - Schelokovót (az első szótagot hangsúlyozva) pletykák hallják. A Kostroma földön Shchelkovo (hangsúly a szótagra).

A 90-es évek óta nem tudok megbotlani ezen a csúnya, nazális dialektuson a levegőben. Nem csak gurul a professzionalizmus, különösen az első években üveges állandó emlékeztető refrén bejött összes program: „Ó, milyen jó itt, és a nap sárga és zöld paradicsom, és, hogy a dolgok nem olyan rossz a mosatlan Oroszországban”. Az utóbbi években szerencsére megjelenik a "kihagyás" szokása - ezért nem tudom elmondani, hogyan fejlődött Mr. Krylov, de azt hiszem, semmi sem változott alapvetően. Általában itt a "nemzeti áruló" kollektív képe.







Dmitry Krylov oly zavralsya hogy nyilvánvalóan hazudik neki, aki fizet (adat Tours), aki a szponzorok és ami a legfontosabb, a „víz” az emberek a piszok, hogy neki semmi köze nem rossz. Nem csak a hitetlenség hazudni, tehát ki adta neki a jogot, hogy torzítsa a cseh nyelvet, bár kiejtésével nem ismeri az orosz szót. De egy ilyen ember lelkiismerete véletlenül nem gyötri, bár - hol van, hol van a lelkiismeret? Általában ne helyezzen ilyen programot az ország első csatornájára.

A 90-es évek óta nem tudok megbotlani ezen a csúnya, nazális dialektuson a levegőben. Nem csak gurul a professzionalizmus, különösen az első években üveges állandó emlékeztető refrén bejött összes program: „Ó, milyen jó itt, és a nap sárga és zöld paradicsom, és, hogy a dolgok nem olyan rossz a mosatlan Oroszországban”. Az utóbbi években szerencsére megjelenik a "kihagyás" szokása - ezért nem tudom elmondani, hogyan fejlődött Mr. Krylov, de azt hiszem, semmi sem változott alapvetően. Általában itt a "nemzeti áruló" kollektív képe.

Csalódott DC. A kígyóvérrel ellátott telek minden részletében nyomasztó benyomást keltett.

Dmitry Krylov oly zavralsya hogy nyilvánvalóan hazudik neki, aki fizet (adat Tours), aki a szponzorok és ami a legfontosabb, a „víz” az emberek a piszok, hogy neki semmi köze nem rossz. Nem csak a hitetlenség hazudni, tehát ki adta neki a jogot, hogy torzítsa a cseh nyelvet, bár kiejtésével nem ismeri az orosz szót. De egy ilyen ember lelkiismerete véletlenül nem gyötri, bár - hol van, hol van a lelkiismeret? Általában ne helyezzen ilyen programot az ország első csatornájára.

Helló, Dmitry. Te vagy az egyetlen a tévében (még talán N. Drozdov), aki nem használ színezéket és port, inkább egyenetlen marad. Nagyon szeretem ezt, azt hiszem, és nem csak én. Néhány évvel ezelőtt (most 58 éves vagyok) úgy döntöttem, hogy komolyan foglalkozom a frizurával. Szürke haj és túlzott hajhullás. Kihagyom a részleteket, de csináltam valamit. Az ötlet a celluláris folyamatok regenerációján alapul. Nagyon egyszerű: fejbőr masszázs, dörzsölve egyes gyógynövények infúzióját. Semmi sem enni és inni nem. Legközelebb ›

Köszönöm a választ a levelemre, amit nem válaszolt, akkor miért említette a „írott” Igen, azt hiszem, Dmitri, hogy valószínűleg nem fog, amíg a betűk mi. Dmitry, akkor át körülbelül Kataluniyu szót használta MONTSERRAT és azt mondta, hogy fűrészelt hegyek, azt kérdeztem az interneten, hogy írták MONTSERRAT-mont de forma serra, ami azt jelenti a katalán: a hegy egy fűrész.

A televízió képernyő legendás alkotója. A világ jelentős jelentőségű felfedezéseinek jegyzékeiben egy különleges hely a fekete-fehér televízió alapítója, a színes televízió alapítója és a Hovhannes Abgarovich ADAMYAN fototelegráfia alapítója. Itt az ideje, hogy tisztelettel adózzon a nagy feltalálónak. Az örmény TV 55. évfordulója kapcsán létre kell hozni egy négyzetet és egy emlékművet fel kell állítani az örmény nép kiemelkedő fia számára. Hovhannes Adamyan a nemes örmény Adamantev családhoz tartozott. Ősei Jagazner faluból. Legközelebb ›

Kedves Dmitry! Nagyon szeretjük a programotokat, Törökországban élünk Mersin városában. Ez egy elit üdülőhely Törökországban, itt "Európa egész" és még az amerikaiak is, de nagyon kevés orosz van. Mindazok, akik ide jönnek, teljesen izgalmasak az éghajlatról, a tengerből, a levegő csodálatos, és hány történelmi látnivaló! Mi vezetett, hogy a történelmi helyek (Tarsus, ahol találkozott Anthony Kleopátra, Kleopátra kapu, Antakya (itt az első a történelem a keresztény egyház, a legrégebbi kolostor); ősi egyházi gombra. ›

Jó napot! A Dmitrij Krylov átadásának népszerűsége régóta az Orosz Föderáció határain átnyúlik! A Földközi-tenger egyik szigete érdekli az érdeklődőket. Nagyon szeretnénk vendéget vendégként, mint Dmitrij Dmitrievics. Ha lehetséges, kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot e-mailben. Köszönöm!

Nem is olyan régen, az egyik műsorban említésre került a londoni Neputev jegyzetek első kiadása. Ismét Londonról beszélt, felhívta a figyelmet egy olyan nemzetközi egyetemre, amely nagyon régi, nagyon híres, ilyen régi építészettel. Azt mondták, hogy sok a világ minden tájáról érkező diák, és csak néhány van Oroszországból. Emlékeztessen, kérlek, az egyetem neve. Nagyon érdekelt engem. Köszönöm előre. Tisztelettel, Inessa építész-tervező, Rostov-on-Don. mailto: [email protected]




Kapcsolódó cikkek