10 A boldogság titkai

10 A boldogság titkai
Keresztül az egész világot a boldogság keresésére, és mindig ott van, bárhonnan bárhonnan ... Horace

Az én boldogságom az élethez való hozzáállásomra épül.






  • Az én boldogságom az élethez való hozzáállásomra épül.
  • Annyira boldog vagyok, amennyire az én elmém erre van beállítva. Mostantól kezdem, hogy beállítom az elmét egy boldogság érzésére.
  • Ha remélem a legjobb eredményre, gyakrabban fogok elérni!
  • A boldogság a választás, amit bármikor, bárhol és mindenhol tudok csinálni.
  • Megtalálható egy olyan nézőpont, amellyel minden tapasztalatnak pozitív értéke lesz. Ettől a pillanattól kezdve valami pozitívumot keresek mindenben és mindenkiben.
  • Bármilyen nehéz vagy stresszes helyzetben három kérdést kell feltenned magadnak:
  • Mi ebben a helyzetben csodálatos? Miben lehetne figyelemre méltó? Mi más nem tökéletes? Mit tehetek a helyzet javításában, és élvezni ezt a folyamatot?
  • Az igaz boldogság magja a hála. Ettől a pillanattól fogok keresni valamit, amiért hálás vagyok.
  • Csak a gondolataim boldogtalanok vagy boldogok, és nem külső körülmények. A gondolataim kezelése során kezelem a boldogságot.

A valódi boldogság második titka a test ereje.

  • Mozgalom érinti az érzéseket.
  • A fizikai gyakorlatok enyhítik a stresszt és kémiai reakciókat keltenek a szervezetben, aminek köszönhetően jól érezzük magunkat. Rendszeresen, ha lehetséges, minden nap, legalább 30 percig.
  • Az érzéseim befolyásolják a testtartást. A vidám testtartás a boldogság érzését kelti.
  • A boldogság érzése minden pillanatban tudatosan idézhető egy "horgony" segítségével.
  • Az élelmiszer befolyásolja az érzésünket. Kerülje csökkentőket, mint például a kávé, tea, alkohol, cukorban gazdag termékek és mesterséges adalékanyagokat, és próbálja, hogy egyenek több gyümölcsöt és zöldséget, durva szemcsék és a hüvelyesek.
  • A természetes fény hiánya depresszió érzést okozhat. Nem kevesebb, mint egy nap a szabadban tölteni

A valódi boldogság harmadik titka az élet ereje ebben a pillanatban.

  • A boldogság nem évek, hónapok, hetek vagy akár napok, de minden pillanatban megtalálható.
  • Csak akkor nyerhetjük ki a legjobbat életünkből, ha minden egyes pillanatból kivesszük a legjobbakat.
  • A memóriák különleges pillanatokból állnak - halmozzanak annyi pillanatot, amennyire csak lehetséges.
  • Az élet a jelen pillanatban feloldja a sajnálkozásokat, leküzdeni a szorongást és csökkenti a stresszt.






A valódi boldogság negyedik titka az önmagával kapcsolatos ötletek ereje.

  • Azt mondják, hogy "egy személy az, amit gondol magáról." Mi vagyunk az, amit magunknak tartjuk. Ha elégedetlen vagyok magamkal, boldogtalan vagyok az egész életemben. Ezért boldog élet megtalálásához meg kell tanulnod magadnak elégedettnek lenni.
  • Minden ember egyedülálló. Ő a győztes, hiszen az adott férfi születésének esélye egy-háromszázezer milliárd volt.
  • Az emberek a tükrök, de tükrök.
  • Az önmagával kapcsolatos komplexumok és negatív meggyőződések leküzdése érdekében, annak érdekében, hogy pozitív képet alkotjunk magunkról, szükséges:
  • Határozza meg, hogyan alakultak ki negatív nézetek, és tisztességesek-e (ha van alapja, akkor meg kell kezdenie magát megváltoztatni).
  • Naponta fejezz ki pozitív kijelentéseket arról, hogy milyen személy szeretne válni.
  • Úgy cselekedj, mintha te lennél, amit szeretnél.
  • Kérdezd meg magadtól, hogy mit szeretsz magadról és arról, amit tisztelettel kezelsz.

Az igaz boldogság ötödik titka a cél ereje.

Az igaz boldogság hatodik titka a nevetés ereje.

  • A humorérzék megkönnyíti a stresszt és a boldogság érzetét kelti.
  • A nevetés növeli a koncentrálódási képességet és növeli a problémák megoldásának képességét.
  • Mindenesetre biztosan megtalálhatsz vicces oldalakat, ha csak megkeresni őket.
  • Ahelyett, hogy a kérdés: "Mi a baj ezzel a helyzetvel?" Kérdezd meg magadtól: "Mi a vicces?" Vagy: "Mi lehet ez vicces?".
  • Gyakran a "kétlépcsős anti-stressz" képletre utal:
    • Ne aggódj a kis dolgokért.
    • Ne feledje, hogy az élet nagy része kis dolgokból áll!

Az igaz boldogság hetedik titka a megbocsátás ereje.

  • A megbocsátás képessége a kulcs, amely megnyitja az igaz boldogság ajtaját.
  • Lehetetlen, hogy boldog legyen, ha gyűlölet és rettegés van benned. Ne felejtsd el, hogy senki sem szenved a sérelmektől, kivéve magát.
  • A hibák és kudarcok az életórák. Búcsúzni másoktól. Bocsáss meg magad. Emlékezz a Sioux indiánok imájára:

Ó Nagy Szellem, megvédj engem, hogy ítéleteket és vádakat emelsz egy ember ellen, amíg két hétig nem vagyok a mokaszinjában.

Az igaz boldogság nyolcadik titka az adományozás ereje.

  • A boldogságot nem találják meg maguknak a birtokában és megszerzésében. Abban a képességben rejlik, hogy másoknak adhat és segít.
  • Minél több örömet és boldogságot hozunk másoknak, annál inkább megtaláljuk magunkat.
  • Minden nap létrehozhatod saját boldogságodat, és megtalálhatod a módját másoknak való átadáshoz.

Az Igaz Szerelem 9. titka a kapcsolatok hatalma.

  • Az életminőséget az emberekkel való kapcsolatok minősége határozza meg.
  • Senki nem él lakatlan szigeten. Mindenkinek szüksége van másokra.
  • A szoros kapcsolatok még kellemesebbé teszik a jó időket, és a nehéz időszakok könnyebbek.
  • A megosztott öröm dupla öröm; a közös probléma a probléma fele.
  • Kezeljétek az embereket, mintha soha többé nem találkoznátok vele.

Az igaz boldogság tizedik titka a hit ereje.

  • A hit az igaz boldogság alapja.
  • Hit nélkül nem lehet tartós boldogság.
  • A hit bizalmat kelt az emberekben, megnyugtatja az elmét, és megszabadítja a lelkét a kétségektől, a szorongástól, a szorongástól és a félelemtől



Kapcsolódó cikkek