Az orosz labdarúgó-szövetségben az orosz labdarúgó-szövetség első tenisz mérkőzései zajlottak

Csütörtökön az orosz labdarúgó-válogatott új szezonjában elindult az első tízes mérkőzés. 13. csapat a Premier League „Orenburg” találkozott „SKA-Habarovszk”, fejezte be az első osztályban a negyedik sorban, és Tula „Arsenal”, ami lett az elit 14 m, játszott a Krasznojarszk „Jenyiszej”, amely a harmadik helyet a második az orosz részleg ereje.

Khabarovszk és a győztes Orenburgerei nem fedezték fel, hogy ez a konfrontáció kedvence a mai napig milyen egyértelmű. A távol-keleti csapat területén zajló találkozó 0: 0-ra végződött.

De a másik pár ő volt a kedvence a „Jenyiszej” a maga területén, nem minden nehézség nélkül, de még mindig verte „Arsenal”. Része a „segítséget” a tulajdonosok Tula középpályás Mihail Alekszandrov, már a 11. percben hit a saját kapujába. Csak a 72. percben a „Ágyúsok” tudták, hogy kiegyenlítse a pontszámot köszönhetően a cél Kirill Kombarov, de a végén a rendes játékidőben Arthur Maloyan zárva kamra Azer Aliyev és szállított a győztes pont ezen a meccsen - 2: 1.

Így a "Yenisei" Andrei Tikhonov vezetőedzője nagy lépést tett arra, hogy a csapatot a független bajnokság első évadjában a Premier League-be dobja. Azonban még mindig van kölcsönös játék, és biztos lehetsz benne, hogy az "Arsenal" Sergei Kiryakov edzője mindent megtesz, hogy mozgósítsa a srácokat. Ahhoz, hogy a Tula csapata nehéz helyzetben legyen, moszkvai "Spartak" -ot mutatott a Premier League utolsó fordulójában.

Mindkét pár május 28-án, vasárnap, megtorló meccseket fog játszani. Eredményeik alapján végül megalakul a Premier League és az FNL résztvevőinek összetétele a következő szezonra.