27 A legnevetségesebb magyarázó

A magyarázó jegyzet megírása csak formalitás. Végül is a késői szolgálója már megkapta a mentális gyötrelem részét - még mindig sietett, és hazamegy, és sietett a buszra vagy a metróra, és kifogást nyújtott az úton. De a formalitást be kell tartani. A személyzeti vezetők azt mondják, hogy a legjobb, ha nem találunk semmit, és nem közöljük az igazságot a jegyzetben. Azonban úgy tűnik számunkra, hogy egy kis humor a magyarázó jegyzetben képes lágyítani a csapást a büntető kéz a vezető, átvette a fejét a gyászoló munkavállaló.







27 legnevetségesebb magyarázó

1. Magyarázó főkönyvelő

Három óráig késettem, mert reggel álmom volt, hogy az egyensúly végül összejön. Ennek következménye egy erős, ellenőrizetlen orgazmus. Arra kérem, hogy lépjen be a pozícióba.

2. Magyarázó Jurij

Az egészséges életmód miatt késő voltam a munkaért! Korán elmentem dolgozni, de a cigarettám hiánya miatt kemény tamburint adtam nekem. Elmentem a klinikára, de zárva volt. Aztán vettem egy üveg vodkát, és elkezdtem mossani a sebet. Ezért szagoltam az alkoholt, arcom elromlott, és a rossz beszéd és a mozgás zavaros koordinációja egy agyrázkódás eredménye! Nem isztam, őszintén.

3. Magyarázó Michael

4. A magyarázó folyamatosan lemaradt

Több ok miatt késik. Gépkocsival vezetek - az út nem kiszámítható, és úgy gondolom, hogy az életem tíz perces munkaidővel való kockáztatása az idióta magassága. Mivel (lásd a 2. fejezetet) nem dohányzom, ami azt jelenti, hogy az irodai munkatársak 90% -ától eltérően öt helyett 5 perccel, pontosabban napi 50 percet, míg a többiek baldu, munkahelyemen és munkámban vagyok!

Továbbá (lásd a 3. pontot), hiszen felelős személy vagyok, majd havonta legalább kétszer 23.00 óráig kell dolgoznom a munkaidőben (a továbbiakban a hivatal bezárja) és dolgozik! Mert azok, akik napi 50 percig dohányoznak, havi 16 órát halmoznak fel, és nem tesznek eleget a munkájuknak. Így 16 óra füstszünet + 8 óra újrahasznosítás = 24 óra havonta jobban dolgozom az irodában, mint bárki más, és havonta legfeljebb két órát késünk.

Ha a menedzsment nem látja a gazdasági előnyöket késéseim során, akkor lőni lehet, és találhatok egy másik, pontosabb alkalmazottat. Kívánom, hogy dohányos volt, és az idő alatt munkába járni, "lopni", havonta két munkanap van.

5. Az elveszettek magyarázata

8 óra 8 óra alatt, rosszul érezte magát, ismét megpróbálta kijutni a bejáratból, és kiderült, hogy a köd erõsen szagtalan. Felismerve, hogy már késő vagyok a munkaért, és őszintén aggódtam, hogy továbbadja a Cognos irányítását, amelyet bízott nekem, bátran döntöttem, hogy átjutok a metróra.

A fentiek alapján, őszintén hiszem, hogy a hősiesség és találékonyság a nehéz időjárási körülmények között, érdemes nem büntetés, hanem ösztönzi az idő ki, hogy állítsa vissza a lelki egyensúly után tapasztalható súlyos stressz, valamint a szorosabb ismeretséget még ismeretlen lényeg, lány.

6. Szerbia magyarázata

Fél óra múlva későn voltam dolgozni, mert tízig még mindig nem csinálok semmit, reggel teát iszunk, de én nem kapok ennyit.

7. Magyarázó Anna

Szisztematikusan késő vagyok, mert úgy gondolom, hogy a munkához kapcsolódó összes dolgot szisztematikusan kell megközelíteni.

8. Magyarázó Deniski

Nem késő voltam, de korrigáltam az aktuális munkanapomat, ami elég tegnap volt, és fordítottan arányos a standarddal.

9. Pál magyarázata

10. A magyarázó Alexey

Két órára későn voltam dolgozni, tk. egy álomban azt álmodtam, hogy felébredtem, majd a szokásos módon ivott egy csésze teát, és elment a parkoló, az autó felmelegedett, és elment az irodába 08:30 tervezési üléseken. Te voltál az ülésen, az Ön helyettese, én és a főkönyvelő. Álmából, határozottan emlékszem, hogy jött egy szürke pulóvert volt az illata fokhagyma és az állott, így a segéd, aki ott ült a legközelebb hozzád, összerezzent lélegzetét, és elfordította a fejét egyik oldalról a másikra.







Felvetette a kérdést, hogy a költségvetés határideje túlságosan várakozott, és felkészült arra, hogy meghallgassa a magyarázatokat. Én általában észre, hogy a főkönyvelő nem kaptam számlát az adók, miközben megvakarta a lábát gyapjúharisnyát, mert, mint kiderült (ugyanazt az álmot), ő nem borotválja a lábát több mint egy hónapja. A rendező igazgató sokáig hallgatott, s nagyon sóhajtott.

Észrevétlenül közelebb húztam a székemet a kijárathoz, és a főkönyvelő, észrevettem a mozgásaimat, energikusabban kezdte megkarcolni a lábamat. Folytatta a szervezetünk sürgető problémáinak felsorolását, utasításokat és utasításokat ad ki. Ugyanakkor a szekrényben lévő levegő tele volt szájából tartós, undorító szaggal.

Amint barátom, aki később elaludt velem, később elmondta, hogy ebben a pillanatban éppen álomba dobáltam és álmomba fordultam, és egy nem túl világos nyelvtudatot mondtam. Az ülés végén a titkár az irodába nézett, de valamilyen oknál fogva belélegzett, elfelejtette, miért jött el, bocsánatot kért és elment, és becsukta az ajtót.

Abban a pillanatban, a barátom, aki, mint már korábban hangsúlyoztam, abban a pillanatban aludt a közelben, hangos hangot hallott: "Ne zárja be!". Amikor a tervezési ülés vége, mi vagyunk a főkönyvelő rohant kívül a füst, és akkor általában megkérdezte helyettes „fut az Internet”, és ő kipirult az izgalomtól, és maga mögött hagyta a szomorú szemekkel nézett ránk.

Amikor leértünk a lépcsőn az utcára, megbotlottam. Ebben a pillanatban jöttem fel az ébredésem. Teljesen tagadom a késedelem miatt elkövetett bűntudatomat. Először is, azt gondolom, hogy álmom őszinte munkaidő, másodszor pedig minden álmom utasításai teljesülnek a hét végéig.

11. Magyarázó Victor

Késedt vagyok, mert te, aki nem fizet egy hónapot a fizetéshez! Legyetek felháborodva - egyáltalán lemondok!

12. A magyarázó bölcs ember

Tisztelt igazgató! Tegnap sokáig ültünk barátaikkal, és gondolkodtunk az élet értelméről. Egyértelmű következtetésre jutottak! A munkaidőben nincs értelme.

13. Magyarázó Yuri Yurievich

Javaslom:
1. Nézze meg, mi történt félreértésként.
2. Lelkiismeretesen kezeljetek, különösen azért, mert már megkaptam a mentális gyötrelem részeit (lásd fent).

14. Magyarázó Alexandra

15. Szergej magyarázata

Én, Szergej Ivanov, a Mosgortrans hibájából későn dolgoztam. A trolibusz, ahova utaztam, történt a PE. A vezető látszólag részeg volt, és szarva esett. Nem sokáig vallotta magát, hogy szarva esett, és azt mondta, hogy most megyünk. És mivel részeg volt, nem tudta felemelni őket. Aztán végre bevallotta, hogy a szarvak esnek, de sok idő telt el. Aztán elmentem három lépésre gyalog, mivel a trolibuszok nem mentek.

16. Magyarázó Nikita

Tegnap, hétfőn nem tudtam eljutni a szolgálati állomáshoz a Föld gravitációs mezőinek ingadozása miatt: minden alkalmazott erőfeszítés ellenére nem tudtam magamhoz vinni a függőleges helyzetbe.

17. Magyarázó kezdő

Három órával későn voltam dolgozni, mert nem volt pénzem a villamossá, és elveszettem, nem találtam az utcádat. Nem dolgoztam munkaruhában, mert nincs más, de hamarosan!

18. Alexander Borisovich magyarázata

Reggel felébredtem, elkezdtem a fogat megkenni, és véletlenül összeszedtem az egész csövet paszta segítségével. A paszta visszatartása közben nem vettem észre, hogy az idő repült. A jövőben ígérem, hogy fogporral használom.

19. Magyarázó Sergo

Késő, mert nagyon forró teát ivott, hólyagom felrobbant, és leráztam a lábamat.

20. A magyarázó betöltő

Tegnap a feleségemet kirúgták a munkájából ivásra! És ez tíz évet töltött el ezen a munkán. Úgy döntöttünk, hogy ezt ünnepeljük. És ma eljöttem a növény bejáratához. Ezért késett is.

21. Magyarázó parancsnoki parancsnok

Azt Spetsnaz Guards főhadnagy Matveev, a késedelem a szolgáltatás a következőképpen magyarázható. Mint mindig felébredtem 5:30, futott cross tíz kilométerre, nyomja 200-szor költözött akár 100-szor, majd vett egy jeges zuhany. Aztán reggeli, tisztítani a csizma, megsimogatta álcázás, tedd, tedd kirakodás, felszerelte nyakörvek, gránátok, vett egy pisztolyt, puskát, tedd a sisak, vigye fel az arcra háború festék, fel kesztyűt, mielőtt a tükörbe nézett. és szar!

22. Az FSB magyarázó tisztje

23. Magyarázó Andryukhy

Négy órával késő voltam dolgozni, mert reggel segítettem a szomszédnak, hogy egy üveg vodkát vegyen fel a férjétől. És akkor a Kirochnaya-nál kénytelenek voltak válaszolni egy és fél percre egy marketingkutatásra. E szavak után Zhorik megnyílt a mellénye és a következő szavakkal: "Andryukha, ez neked" - fél üres üveg vodkát adott nekem. És a kérdésre: "És hol van a többi?" - felelte: "És kivettünk a torkából".

24. Indokolás Georges

25. Magyarázó rendszergazda

26. Magyarázó rendszergazda

Egy ilyen szám nem tudott dolgozni, hiszen az előző éjszaka barátaimmal elmentünk a tavakhoz, grillezni. Még mindig szerettem volna dolgozni, és elkezdtem hangot adni az estről. De megnyugodtam és biztos voltam benne, hogy elindulunk, amint a nap felkelt, és most már lehetetlen, mert a vezetők már részegek, és nem akarják megsérteni a közúti őrök szent törvényeit. Másnap reggel nem sikerült felvenni senkit, mert a sofőrök fájdalmas állapotban voltak. Úgy gondolom, hogy ma magam fogok a kerék mögött maradni, és a helyzet nem fog megtörténni.

27. Magyarázó programozó

Reggel, szokás szerint, öltöztem, elhagytam a házat. Átmentem az ágy fölé, és elkaptam a lányt, és ahhoz, hogy elengedjem, ismét le kellett volna kötözni. Ez az eljárás időbe telt, amelynek eredményeképpen munkára késő voltam.




Kapcsolódó cikkek