23 Furcsa oka annak, hogy a magyarázóhoz későn dolgozhatok

Még a legérmesebb személy néha késő. És ha későn dolgozik, akkor valószínűleg felkérik a magyarázatot. És itt a személynek van választása: írj valami semlegeset, például "családi okokból", vagy az igazságot, bármi legyen is. A legnevetlenebb és szórakoztatóbb okokat gyűjtöttük össze azzal a magyarázattal, hogy későn dolgozunk.







Biztosak vagyunk benne, hogy az ilyen "kifogások" után, hogy megbüntessék a munkavállalót a késés miatt, a főnöknek egyszerűen nincs joga :)

Vicces és vicces okok későn magyarázó


1. A macskám megtámadta a csuklókat, és nekem csak segítenie kellett neki valamit. Ezért késett is.

2. Egy órával később, egy óra múlva munkába álltam, mivel 8: 00-tól 9: 00-ig még mindig nem csinálunk semmit, csak teát inni. És még mindig nem iszom teát.

3. Rendszeresen késő vagyok, mert szilárd meggyőződésem, hogy a munkához kapcsolódó valamennyi tevékenységnek szisztematikusan kell haladnia.

4. Későn voltam a munkához, ahogy túlszárnyaltam. És aludtam, mert reggel álmom volt, hogy a kölcsönnel való terhelés végre összejött (magyarázó könyvelõ).

5. A késés miatt az az oka, hogy a busz, ahol mentem dolgozni, egy forgalmi dugóba került. Igazán megkérdeztem a vezetőtől, hogy adjon nekem igazolást az incidensről, de durva formát nem fogadott el.







6. Késő, mert már nem fizetett nekem három hónapos béreket! Ha nem fizet, és ebben a hónapban - nem fizet!

7. Későn voltam a munkaért, mert szerettem volna. Azt akarom, hogy egyáltalán nem jövök.

8. A munka útján megtudtam, hogy valaki követ engem az autóban, ezért úgy döntöttem, hogy megyek a másik irányba. Kiderült, hogy hosszabb, mint gondoltam.

9. A kocsi kulcsait egy róka lopta el, így nem tudtam időben dolgozni.

10. Az az idő, amelyet az útközben nem vettek fel az üzleti órák alatt?


13. Mindig felébredek, hogy együttműködjek a szomszéd farkájának kiáltásával. És tegnap a kakas szomszédja szúrt, amiért nem figyelmeztettem.

14. Már az autó közelében elhagyták a kocsit, hogy pizsamában jöttem. Sürgősen vissza kellett menni, és át kellett váltanom a ruhákat.

15. Felébredtem azzal a gondolattal, hogy ma a szabadnap. Emlékeztem arra, hogy ma csak csütörtök, csak 10: 45-kor.

16. Egyedül élök, tehát senki sem ébreszt fel. És nagyon nehéz nekem felkelni magam. Ha felébredsz, akkor nem fog késni.

17. Álmodtam, hogy kirúgták, ezért nem kell dolgoznom.

18. Aludtam, mert a teknősömöm megbetegedett, egész éjjel köhögött, és nem hagyott aludni.

19. A feleségem egy pohár italra adott nekem egy hideg, de most rövid távú memóriaveszteségem van. Azt javaslom, hogy a feleségemmel kezdjem.

20. Reggel elmentem a fogaimat, és hirtelen összeszedtem a fogkrémet az ecsettel. Miközben visszatette a pasztát, sok időt töltött.

21. Ma reggel 6 órakor felébredtem. Rájöttem, hogy még mindig túl korai dolgozni, úgy döntöttem, hogy még egy kicsit alszom. A következő ébredés 10: 15-kor történt.

22. Későn voltam a munkaért. Ennek oka az volt, hogy instabil pszichéje miatt periodikusan kommunikálok a démonokkal.

23. Valójában mindig késő vagyok. De észrevette valami miatt, csak ma.

Jó hangulatban legyen, és ne későn járjon munkához! Néha :)




Kapcsolódó cikkek