Moszkva, a hírek, a CSKA és a zenith mérkőzése - döntetlenek

Match CSKA és Zenit véget ért egy döntetlenben

A mérkőzést a CSKA Moszkva arénájában tartották az orosz labdarúgó-válogatott 18. fordulójában.

A meccs során A 70. percben a második sárga lap mezőjéből a CSKA középpályás Pontus Wernbloomot eltávolították. A mérkőzés utolsó 20 percében a CSKA a kisebbségben volt, ami azonban nem befolyásolta a mérkőzés kimenetelét.

18 forduló után a "Zenith" 36 pontot a második sorban a CSKA-ra helyezte a harmadik helyre (33 pont). A verseny vezetője Moszkva Spartak (40 pont). Vasárnap lesz a "Krasnodar" mérkőzésen 16: 30-kor Moszkva időben.

A CSKA és a Zenit az orosz labdarúgó-bajnokság mérkőzésén játszott

A CSKA és a Zenit Moszkvában játszottak

A játék volt az első hivatalos verseny, amelyben a moszkoviták az új edzőjével Viktor Goncharenko-t játszották az otthoni arénában. A legveszélyesebb pillanat a mérkőzés volt a lövés „Zenith” Jose Mauricio, ütött a CSKA cél után a közepén a második felében, írja: „Interfax”.

Az orosz csapatok átfogó osztályozásának vezetője a "Spartacus" 40 ponttal, a második helyen - a "Zenith" 36 ponttal. A CSKA 33 ponttal maradt a harmadik helyen.

CSKA és Zenit 0: 0 volt Moszkvában

A Premier League 18. fordulójában a CSKA Moszkva a Zenitet fogadta St. Petersburgból. A meccs száraz küzdelmen ért véget - 0: 0.
A CSKA a kisebbségben fejezte be a játékot, 72 perccel a játékvezető eltávolította a középpályás Pontus Vernbloom-ot.
A mérkőzés legveszélyesebb pillanata Zenit Jose Mauricio sztrájkja volt, aki a második félidő közepén a hadsereg kapujában lőtt a bárban.
A "Spartacus" 40 ponttal a döntő tetején van. "Zenith" második 36 ponttal, majd CSKA Moszkva 33-at követ.