• Tarasov Anatol;

• Vsevolod Bobrova;

• Arkady Chernyshev;

• Valerij Kharlamov.

Ezenkívül a KHL bajnoksága egy másik - rendes és playoff bajnokságra oszlik. Jegyvásárlás jegyet a Ticketbis-nél, és töltsön időt a kedvenc csapatával.

A KHL bajnokság első szakasza

Itt egy játékot játszanak saját és egy külföldi területen. Ebben az esetben a nyerteseket a következők határozzák meg:

• Szabályos Bajnokság KHL;

• A konferenciákban klubok által elfoglalt helyek eloszlása ​​és sorrendje a játékosok párjainak meghatározása céljából, a második fordulóban, valamint a második szakaszban.

Így a bajnokság első szakaszának eredményeként 16 csapat határozottan részt vesz a második szakaszban.

A bajnokság második szakasza

A második szakaszban a következő szabályok érvényesek:

• Az egyes konferenciákban 4 sorozat (1/4 döntő), a 2-es sorozat (félidős) és az 1 sorozat (végleges). Minden meccssorban 2 csapat vesz részt.

• Minden sorozatkonferencia maximum 4 győzelmet tarthat. Így a mérkőzések maximális száma -7, ugyanakkor a sorozat nyertesei azok a csapatok, amelyek a sorozat 4 játékában nyertek. A 4 mérkőzést elvesztett csapat - a bajnokságban való részvétel végett.

• A bajnokság döntőjét a konferencia döntőjének győztes csapataival tartják. Két szakasz szerint meghatározza a bajnokság győzteseit, valamint a bajnokság asztalán lévő összes csapat helyét. A győztes csapat a KHL bajnoka és megkapja a Gagarin kupát. A bajnokság eredményei alapján meghatározzák az oroszországi bajnokot, az ezüstöt és a bronzérmeseket, függetlenül attól, hogy melyik országhoz tartozik a csapat. Jelenleg a KHL bajnokság jegyeit előre megvásárolhatja a jegyértékesítés különböző pontjain, de érdemes megjegyezni az eladó megbízhatóságát. Annak elkerülése érdekében, hogy a csalók kezébe kerüljön, válasszon olyan nagyvállalatokat, amelyek jegyeket adnak el világszerte. Nagy tapasztalattal rendelkeznek ezen a területen, valamint sok pozitív visszajelzést. A bajnokság elővásárolt jegye lehetővé teszi számodra, hogy a szekcióban üléseket válasszanak. Bár nagy bajnokságok esetén a jegyek nagyon gyorsan értékesíthetők, ezért nyomon kell követnie az összes olyan értékesítést, amelyet érdekel.

AKCIÓS ajánlat

Táborok és sporttáborok!

Sportkemping táborok Oroszországban, Bulgáriában, Magyarországon! Professzionális úszómedence 50 m, mezők, terem, bíróság, stadion.
+7 (495) 974-02-25 aquauna.ru

Európai Gimnasztikai Központ

Moszkvában az első a modern sportklubok hálózata, 1 éves gyermekek számára, és a felnőtteknek a népszerű formában a szabadidős gimnasztika. Luzhniki-Lokomotiv-Kievskoe Sh.-Setun-Kurkino-Dinamo-Chertanovo-Marino-Strogino-Medvedkovo.
+ 7 (495) 648-50-05 europegym.ru

Balett-és koreográfiai gyermekiskola "Klasszikus"

Ingyenes próbaverzió! Az 1. számú iskolák hálózata Moszkvában a ház közelében. Állítsa be a 3 éves csoportokban! Mini-csoportok, képzett koreográfusok, tágas csarnokok!
+7 (499) 322-82-71 baletclassic.ru

Futball, röplabda, úszás, kosárlabda, tenisz, torna és egyéb sport. Táborok és sportközpontok Oroszországban (Crimea, Krasnodar régió) Bulgária, Görögország, Montenegró.