Hk avant-garde, hírek, kitalálták - mágnessel! Mivel - az avantgárd - győzelmet aratott -

A kapuján "Vanguard" ez a mérkőzés után a "cracker" Cherepovets maradt Shilin, továbbá, visszatért a kérelmet Anelev és Burdasov. Még a kiugrás után is a "sólymok" megmutatták súlyos szándékukat, miután az üvegt a kapuk mögé osztották, és a játék első percei csak megerősítették csapatunk legmagasabb hangulatát.

Az év első felében az időszak, „Vanguard” egyszerűen eltört a védekező rendelések „Metallurg”, ami egy érzés annyira vidám kezdete vendég várható. Kezdve Mikheyev támadás a kapun, és befejezve számos pontozási esélye részvételével az egyes kapcsolatok, a „héják” nézett ki, és végül sikerült: Pestushko át a szárny és elküldte a korongot közvetlenül a váll Samsonov alá tekert. "Magnitogorsk" vette át a kihívást, próbálva megtalálni ebben az epizódban a játékon kívül, de csak elveszett időt.

A kezeiknek az az előnye, hogy a házigazdák elkezdtek tisztítani a 11. percet, amikor megtörtént a Yunkov eltávolítása. Minden pillanatban az "acélmunkások" egyre veszélyesebbé és veszélyesebbé váltak, utána pedig kiegyenlítették a pontszámot - Timkin volt az első, aki befejezte. „Vanguard” nem akarta, hogy a kezdeményezést, felmászott a penny Mahanovsky de bekopogott Samsonov és eltávolítottuk - így a „MMK” végül „felébredt”. És amikor a jég sántikált le Sobotka, és elment az öltözőbe, „héják” kellett elviselni néhány kellemetlen percet a zónában. De Shilin kihúzta, és a pontszám a második periódus előtt ugyanaz maradt - 1: 1.

Lauta rájön a többségre!

A szünet után Sobotka a bíróságon, sajnos, nem jelent meg, és az első link helyett ő maradt. Evgeny Medvegyev! Nikolai Lemtyugov átvette a középső pozíciót. "Metallurg" kezdődött az időszak azzal a ténnyel, hogy dobta a korongot az állványok, és megkapta a legitim kétperces büntetést. Spetsbrigada "héják" vezetett a vágási dobja Louth, aki lövés pontosan vprotivohod Samsonov - 2: 1. Sajnálatos, de hamarosan Magnyitogorszk tudták rúg vissza: drónok tört a penny és Kosov ott lehet küldeni a korongot a hálóba.

Ellenfelek, és nem gondoltam rá, hogy "közel". Épp ellenkezőleg, dühösen előrelépettek, pillanatokat teremtettek, több mint egyszer vagy kétszer is lehettek. Észleltek lenyűgöző menti kapusok: első Samsonov, aki az ősszel tekercs Lemtyugova után Shilin, húzta Osaly lövés a már üres „keret”. Ünnepnapon csapatunk többségbe került, mivel Semin a korongot a jégből dobta.

A "Magnitogorsk" szinte harcolt a kisebbségnél, amikor az ellenfél zónájában lévő korong felvette Mikheevet, és a lövedéket ecsettel egyenesen a közeli sarokba küldte. 3: 2, és már a következő műszakban Kucheryavenko talált Burdasov átköltözését, aki egy-egy futott, és elküldte a korongot Samsonov pajzsai között. 4: 2 36 másodperc alatt! Ez okozott egy ideig az "Arena Metallurg" elhallgattatását, de a Vanguard-t nem szabad nyugodtnak lenni - az "acélmunkások" ebben a szezonban számos mérkőzést vonzott a harmadik időszakban.

És a "Magnitogorsk" természetesen futott. Néhány alkalom után MECCSEK a házigazdák magához tért, és mindent „héják” játszott nagy a sorban. De 52 perc Zaripov húzta a korongot a kapu pofa Shilin és csak az utolsó pillanatban sikerült csempészni át a határt - így a rést a lehető legkisebbre csökkenteni. Törlése a „Metallurg” adott nekünk több lehetőséget, hogy visszaszerezze a különbség a két gólt, és az esélye, hogy ez csak Magnyitogorszk Plastal, az utóbbi időben az életében. Jégkorong csapatok mutatták a legmagasabb minőséget, kövesse a játék rendkívül érdekes! A "Magnitogorsk" sok tapasztalattal rendelkezik a mérkőzések kihúzásával. Annak érdekében, hogy túlélje és ne fusson egy ilyen helyzetben, sokat ér. Két perccel a sziréna előtt Samsonov elment a padra, és elment a hatodik mezőnybe. Ez nyugtalanító volt, de sikerült! Lemtyugov egy üres kaput ütött, és egy pontot - 5: 3!

Holnap Magnitogorskban ismételt mérkőzés lesz, "Vanguard" és "Metallurg". A játék az Omsk 8 órakor kezdődik.

"Metallurg" (Magnitogorsk) - "Vanguard" - 3: 5 (1: 1, 1: 1, 1: 3)

A meccs statisztikája: Throws: 55-74; Dobja a célt: 37-45; Célok: 3-5; Face-off: 32-32; A zárolt dobások: 11-14; Power recepciók: 18-17; Szabálytalanság a játékos ellen: 2-2; Büntetés: 8-4

0: 1 - Pestushko (Zubov, Medvegyev) - 08:04
1: 1 - Timkin (Fülöp-szigetek) - 13:24
1: 2 - Lauta (Grigoriev, Medvegyev) - 22:19 (nagy)
2: 2 - Kosov (Dronov, Semin) - 27:31
2: 3 - Mikheev (Medvegyev) - 41:08 (nagy)
2: 4 - Burdasov (Kucheryavenko) - 41:44
3: 4 - Zaripov (Antipin, Mozyakin) - 51:55
3: 5 - Lemtyugov - 59:44 (ae)