19 billiárd-csoportok moszkvai, moskvorechye-saburovo, kashirskoye autópálya, 78, к

Sajnos nem értettem meg teljesen az internetes megrendelésekkel foglalkozó cég alkalmazottait. Nem működött, ahogyan szeretnék. A rövid távú nyereség elérése, bár kicsi, sajnálatos módon érvényesült. Nagyon vonzó árak), és a megrendelés átvételekor a boltban voltak olyan problémák is, amelyek csak másnap megoldhatók. De tisztelnünk kell, hogy eldöntötték és bocsánatot kértek. A végén minden rendben van. Így tehát elvileg minden rendben van, az árak a legalacsonyabbak Oroszországban. Tartományban. Legközelebb ›







Sajnos nem értettem meg teljesen az internetes megrendelésekkel foglalkozó cég alkalmazottait. Nem működött, ahogyan szeretnék. A rövid távú nyereség elérése, bár kicsi, sajnálatos módon érvényesült. Az árak nagyon vonzóak számukra), és a megrendelés átvételekor a boltban voltak olyan problémák is, amelyek csak a következő napon megoldhatók. De tisztelnünk kell, hogy eldöntötték és bocsánatot kértek. A végén minden rendben van. Így tehát elvileg minden rendben van, az árak a legalacsonyabbak Oroszországban. Tartományban. Legközelebb ›

Rendeltem a Billiards Home 2-t. Csak 1000 rubelt raktam le. a szállítás szabad Moszkvában volt. területet. A sofőr az előző napra telefonált, másnap bevitték az asztalt, és fizetés nélkül hozta be a házba. Rögtön ellenőrizte az asztalt, és nem talált hibákat. Nagyon méltó cég. Köszönöm az alkalmazottakat. Dmitry.

Az interneten sok negatív vélemény, de megosztom a példámat, hogy valószínűleg a tisztességtelen versenytársak véleménye. Rendeltem a Billiards Home 2-t. Csak 1000 rubelt raktam le. a szállítás szabad Moszkvában volt. területet. A sofőr az előző napra telefonált, másnap bevitték az asztalt, és fizetés nélkül hozta be a házba. Rögtön ellenőrizte az asztalt, és nem talált hibákat. Nagyon méltó cég. Köszönöm az alkalmazottakat.

Barátaim tanácsaival "Biliárd-csoportok" -ot fordítottam egy asztal választékával (egy régi álom). Eleinte több helyszínre néztem, és összehasonlítottam az árakat, zavarba ejtettem, mert az árak ugyanazt az asztali modellt tekintve nagyon eltérőek. Két hetet választottam, majd azt mondtam a barátaimnak, hogy kínoznak, átmentek a kínzáson, és megállt a választás egy "Biliárd-csoportok" nevű boltban. Úgy döntöttem, hogy megkérdezem, és kellemesen meglepte az árak és a megközelítés, azaz a szolgáltatás minősége. Mindent elmagyaráztak. Legközelebb ›

Ebben a boltban egy csapatot ajándékként vettek egy csapat barátjának. Nem tudta, hogyan kell választani. A menedzser pontosan és helyesen adott tanácsot a választásról, és segített meghatározni a hatalmas rengeteg jelzést. Szuper! Most veszem magamnak egy cue-et. Store ajánlja, az árak nagyon megfelelőek!







Van egy kis biliárd klubom. A BG-vel sokáig együtt dolgoztam, és nagyon gyümölcsözően: asztalokat vettek, amikor kinyitottak, és most már örömmel húznak, és mindent elveszek tőlük. Meg vagyok elégedve az árakkal, a választékkal és a munkakörülményekkel, ők általában nagyon lojálisak az ügyfeleiknek, és egyszer sem sikerült. Ezekkel az emberekkel kellemes dolgozni

A billiárdokból álló srácok megvásárolták a Classic Tula 9 lábat. Nagyon elégedett. Amikor elment a boltba, mindent meg tudtam magyarázni, magyarázta. A költségvetésem szerint ajánlatot tett, sőt kedvezményt is tett, sok köszönetet mondott)) Mindent időben hoztunk, mindezt a megfelelő minőségben. Nagyon elégedett a szolgáltatással, a srácok nagyon érzékenyek, telefonon kívül dolgoznak. Az asztalt is kvalitatív módon gyűjtöttük össze.

Úgy döntöttünk, hogy asztalt veszünk az orosz piramisban való játékhoz. A Kashirka boltjában nagyon jól és vidáman vettünk részt Dimitri menedzsernek. Kiválasztotta a klasszikus Tula Suite 10 lábat a kőből. Az asztalt 5 napon belül szállították. Összeszerelve a szállítás napján, amely nagyon kényelmes! Általában a srácok azt tanácsolják, nem vparivayut! Számomra fontos, nem szeretem a rögeszmés szolgálatot! Köszönöm, "Biliárd csoportok"!

A Tula gyár asztalát választottam, mert az árat nagyon értékelték. Kellemes meglepetés volt az asztal jó minõsége, ilyen alacsony áron. Kiváló kiszolgálás - 3 napig szállították, az asztal részlegesen összeszerelve, így magam is összeállítottam, a gyűjtő igénybevétele nélkül. Nagy asztal és jó üzlet.

Köszönjük a vezetőket, hogy segítsenek a medenceasztal kiválasztásában! A biliárdban nagyon keveset értünk, ezért teljesen megbíztunk a BILLIARDS-CSOPORT szakembereinek tanácsával. Megvásárolták a klasszikus Tula asztalt a dachában, és nagyon boldogok voltak a vásárlással, az ár-minőség arány csak tökéletes, a szállítás és összeszerelés a meghatározott időn belül megtörténik. Rendelés száma: 3091. P. S gazdagodni fogunk, ha Liverpoolot vásároljuk.)))

Vettem egy "Tula-Classic" biliárd asztalt, az ár nagyon, nagyon megfizethető, keresett egy dacát, ez az. Egy héten belül, bár 10 napig ígértek, örült. A kollektor a szállítás után érkezett, gyorsan és legfontosabban összegyűjtötték a minőséget, személyesen minden probléma nélkül jött. A vezetők megfelelőek, nem teszek semmit, de képességeim és költségvetésem szerint kínálnak. Általában köszönjük, elégedettek vagyunk.

Bizonyított bolt a személyes tapasztalatokról, ahol egy másik területre irányuló megbízást 2 napon belül döntöttek el. Hosszú meditáció után, és egy kis, néha hülye negativitás ("ruhával a penészgombával", "küldött egy hónap", "hibásan elküldte") elhatározta, hogy egy asztalt rendel a "Home - 2 * akcióban. Az ugyanazon a napon bejelentett táblázat elérhetőségével a fizetés 24 órán belül megerősítést nyert (általában), a feladás 3 nap elteltével történt (beleértve a szabadnapokat is). A tábla jó csomagolású, merev csomagolásban (+ gyári dobozban, garancia). Legközelebb ›

A "biliárd-csoportok" a legjobb árakat kínálják. És mindig, minden őszinte. Ne rendeljen vagy vparivayut. Sok éven át biliárdozom és gyakran megyek a boltba. A srácok a lelkiismeret és a hírnévért dolgoznak.

Megvásárolt biliárd asztal Arsenal az üzletben Biliárd csoportok. Én Rostovban éltem, fizetett, kiszállított, minden szuper! Küldtük csak üzleti vonalak, a cég fizetett a szállítási Moszkvából (az intézkedés a helyszínen), az úton, a költségek tekintik szállítók, nem biliárd csoportok, a szállítási ár nem számít rájuk. Köszönöm, elégedett. Vaszilij Zarubin. Rostov.




Kapcsolódó cikkek