1. cikk

Ez a kérdés Krasznodar városára vonatkozik

Milyen idő alatt a PF-nek az alkalmazással válaszolnia kell az értesítéssel küldött alkalmazással

A kérdés Kerch városára vonatkozik







A kérelmet a bank elnökének nevében továbbítottam a banknak. 1,5 hónap múlva a bank küldött egy üzenetet, hogy a fellebbezésem folyamatban van, tájékoztatni fogom az eredményről. Vártam, vártam, nem tudtam állni, beperelte. Ezután a bíróságnál a bank indítványozza a vitatott ügylet elévülési idejét. Annak ellenére, hogy én kifogások és azt állítja, hogy az elévülési idő miatt hiányzik a hiba a bank, amely nem ad választ, a bíró megadta a válaszadó mozgás és alkalmazta az elévülésre. Kérem, kérlek, kérjem a bírósághoz, hogy a bank hibája miatt megsértették az eljárásban fennálló jogaimat? Milyen bíróságon kell foglalkoznia, és hogy nincsenek-e kifejezések számomra, tk. 1,5 év volt, bár a peres eljárás még folyamatban van. A cselekvések korlátozásának időtartama az állampolgárok által az Orosz Föderáció Polgári Törvénykönyvében foglalt kérelmek megsértésének minősül. Az igazgatás vonzása érdekében természetesen késettem. Vagy ez a kapcsolatot az ügyészség, ha a szabálysértés telepíti, de nem volt hajlandó bíróság elé, vagy legalábbis nem vagyoni kár, hogy visszaszerezze? Előre mindenki hálás.







A kérdés a Syktyvkar városáról szól

kérelmet küldött az ügyészségnek, hogy érvénytelennek minősítse az elismerést. az ügyészség kérelmet intézett Roszdravnadzorhoz - a Guzme kerületben lévő Hr-hez. több mint három hónap telt el - nincs válasz. hogyan lehet büntetni a személyzetet?

A kérdés Kazan városáról szól

A kérdés a NIZHNY NOVGOROD városra vonatkozik

Ez a kérdés Armianskre, Krímre vonatkozik

A kérdés az uranovszki régió városára vonatkozik

A kérdés Omsk városáról szól

Mi az általános határidő a követelésre való válaszadáshoz? Van-e esetjog a követelésre vonatkozó általános határidőre vonatkozóan? Köszönöm!

Milyen konkrétan magában foglalja a "polgári pályázatok figyelembevételének sorrendjét" (milyen követelmények), és ennek megfelelően milyen jogsértések a "rend" megsértése?




Kapcsolódó cikkek