8 Svetlana kép a hitből a viperhez

A katasztrófa "Metro" Svetlana Khodchenkova hűtlen feleséget játszik, akinek férje és lánya a katasztrófa epicenterében volt a moszkvai metróban. A kép felszabadításával úgy döntöttünk, hogy felidézzük a színésznő legérdekesebb képét, és megtudja, milyen filmet szeret Svetlana és mit értékel a külföldi lövöldözős helyekről.







8 Svetlana kép a hitből a viperhez

A katasztrófa "Metro" Svetlana Khodchenkova hűtlen feleséget játszik, akinek férje és lánya a katasztrófa epicenterében volt a moszkvai metróban. A kép felszabadításával úgy döntöttünk, hogy felidézzük a színésznő legérdekesebb képét, és megtudjuk, milyen filmet szeret Svetlana és mit értékel a külföldi lövöldözős helyekről.

Svetlana Khodchenkova. természetesen jelenleg egyike a legnépszerűbb orosz színésznőknek, nem csak otthon, Oroszországban, hanem külföldön is. Kezdve tanulóként Vera szerepével a "Bless the Woman" című filmben Stanislav Govorukhin. 30 évesen gyűjtött össze egy majdnem ötven projektből álló lenyűgöző filmfelvételt, amelynek sorozatában az ellentmondásos jelleg ellenére sikeres box-office filmek vannak. A szerepek közül mind átlagos, mind nagyon érdekes. Khodchenkova nem fél a kereskedelmi komédiákban és a Guy Germanika kísérleti televíziós sorozatában játszani. És egyébként még egy fantasztikus filmben is próbálkoznom kell, ha jó szkriptet kapsz.

8 Svetlana kép a hitből a viperhez

Sasha, a boldog élet rövid szakasza

A boldog élet rövid szakában Svetlana Khodchenkova megtestesítette egy lány képét, amelyet sok orosz hölgy szívesen látna: független, erős, boldogságot keresve, bár félt tőle. A színésznő szerint ezek a szerepek sokkal könnyebbé válnak, mint a cselekvésnek vagy a militánsoknak.

"Nehéz nekem olyan szerepeket játszani, amelyekben az aktív fizikai aktivitás támaszkodik. Minden, ami kapcsolódik az érzelmi rengések könnyebb. Én is megmagyarázhatom ezt, vagy valami hasonlóat érzek, így könnyebb játszani. És amikor 12 órát futsz, és még a sarkában is, mint a "Metro" -ként, vagy a kardoddal, mint a "Vasilisa Kozhina", ez sokkal nehezebb, több erőre van szüksége. "

Liliana, "Trap"

Khodchenkovu ritkán látja a negatív hősnő szerepét, és Liliana a "Trap" nyomozó thrillertől - ez az egyik kivétel. Valóban, a szőke hajú szépséget nehéz elképzelni a gonosz gazember szerepében.

"Talán azt mondhatjuk, hogy az igazgatók nem látnak rosszindulatú bűnöket bennem, nem érzik negatív lehetőségeket ezekre a szerepekre. Gonosz hősnők, ritkán játszom, de filmográfusomban vannak. Például volt egy mini-sorozat "Trap". A "Vasilisa Kozhina" -ben először Vasilisa húga, Dasha szerepét akartam játszani, keményebb karaktere van. De van egy másik karakterem, és végül mindannyian rájöttünk, hogy minden színész a helyükön van. És Dasha többet mutatott egy másik színésznőnek.







Tény, hogy minden képen mind pozitív, mind negatív. Például Irina a "Metro" -ból. Egyrészt a karakter negatív: a férj megváltozik, a lány nem figyel, a családi értékek romjai. Másfelől ő nagyon, nagyon zavaros, és megpróbálja megtalálni a kiutat. Nekem úgy tűnik, hogy a "rossz-jó" elv alapján nem lehet értékelni, hanem inkább a karakter arcát kell keresnünk. A gyémánt nélkül vágás csak egy kő, és a facet ez vált egy gyémánt. "

Irina, "Metro"

A "Metro" színésznő Irinát játssza - egy hűtlen feleség, akinek férje, lánya és szeretője egy elárasztott metróalagútban van. Irina, a tragédiáról tanúskodik, nem talál helyet, és megpróbálja megkapni a hatóságokat az emberek megmentésére.

"Irina egy érdekes karakter, sok dolog van a karakterében, sokan nagyon arcukkal. Érdekes és fontos számomra, hogy tükrözhessem őket. Döntésem, hogy részt vesz ebben a képben, több durván azonos dologtól függ. Először is a szkript. A legfontosabb dolog, amiért érdekel engem, mint egy személy, valami olyasmit, amit én akasztottunk. Másodszor, az igazgató és a partnerek. De néha a végső döntésem néhány pillanatig kiegészül. Például általában tetszett a Metro projekt. De a legfontosabb kérdés, ami aggasztott engem, az volt-e, hogy mindig a vízben üljek. Amikor világossá vált, hogy nem, azonnal beleegyezett abba, hogy visszavonul.

Nastya, "5 menyasszony"

Vasilisa Kozhina, "Vasilisa Kozhina"

Az 1812-es hazafias háború alatt kibontakozó sorozat során Khodcsenkova egy partizán parasztasszony részévé vált, aki megszervezi a szülőföld védelmét. Kiderült, hogy az orosz palackozás Jeanne D'Arc.

"Időszerű, szokatlan hősnő volt. Abban az időben nem minden nő, sőt egy parasztasszony sem merészkedett volna a tulajdonos szemében merevséggel mondani, nem mindenki megy, hogy megvédje hazáját. A nők másképp vannak. Nem arról van szó, hogy nőni fognak, de nagyobb elszántsággal állunk szemben, hogy magunkra, a családra támaszkodjunk. Vasilisa természete a kép egészében átalakul. Kezdetben lágyabb, rugalmasabb. Ezután a hősnő aktívabb, keményebb, bátorabb és erősebb lesz. És végül, a szerelem mindent nyer. "

Irina, "Spy, menj ki! "

Svetlana Khodchenkova sok más versenyzőt kergetett a szovjet kém helyére, és szerepet kapott egy első osztályú brit detektív thrillerben, egy finom svéd rendezővel és kiváló színészekkel. Azonban a színésznőnek hosszú listája van azokról, akikkel egy webhelyen dolgozna. Szeretném kívánni, hogy ezek az álmok valóra váljanak.

Viper, "Wolverine: Halhatatlan"

"Néhány helyen a folyamat nagyon hasonlít a miénkhez, helyeken alapvetően más. És ebben az esetben, és más pluszok és mínuszok. De az egyik legfontosabb tényező számomra személyesen az, hogy sokkal csendesebb a készülék. Inkább nincs zaj. Néhány kis eszközön beszélnek, nem hallom, hogy nem vagyok színésznő. Nagyon tetszett. Eljöttem a helyszínre, és csendben kezdtem dolgozni, anélkül, hogy elterelték volna az idegen hangok és zajok. "

Hit, "Áldja meg az asszonyt"

8 Svetlana kép a hitből a viperhez

Az első nagy szerep, az első teljes mérő - és azonnal az elismert mester, Stanislav Govorukhin. Azóta Khodchenkova számos projektben szerzett tapasztalatot, de a Govorukhin-tól a "Bless the Woman" oldalról kapott tanács még mindig emlékszik.

"Stanislav Govorukhin értékes és legfontosabb tanácsot adott nekem, amely minden szereplőre és projektre nézve releváns: 100% -os ismereteket szerezni. Ellenkező esetben nem adhatod magad a játéknak. Tudod a szöveget - úgy játszol, ahogy akarod, ahogy a rendezőnek szüksége van. Amikor eljöttem az első szettembe, tanítványként teszteltem. Azóta szent szabály van a munkámban: megyek a helyszínre, mindig ismerni kell a szöveget. "